Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NapalonaLatkaNatka

U tak, wal mnie w dwie dziurki, taak mmm

Polecane posty

Zdecydowanie odpieram zarzut stukania się... cokolwiek ktoś miał na myśli :) amadeuszu ja tam uważam że twoje „dziwactwa są całkiem sympatyczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba je mieć żeby życie nie stało monotonnym, zawsze zastanawiam sie kiedy ktoś żuci taki temat to nagle wyskakują jakieś zbłąkane duszyczki i wykrzykują ludzi id zboczeńców... a co oni tutaj robią? poza tym rozmawiac o seksie też trzeba umieć. Ojej..chyba pora na kawę:) Mooonia zaparz sobie, przyda sie towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już sobie robię kawkę z mleczkiem :) myślę że niektórym po prostu brak dystansu i luzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad jestes monia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooonia masz taki pracowity dzień czy leniuchujesz w domku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szefa nie ma więc harcuje :P cały dzień nie było u mnie żywego ducha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dobrze zorganizowany:) prace wykonam jak trzeba i na przyjemności milej pogawędki czasu starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiwat zorganizowanie Twoje, dzięki któremu jeszcze nie dostałam fizia dzisiaj sama w pracy :) Widzę, że nie tylko pływania da się od Ciebie nauczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mów mi tak:) czasem to moje zorganizowanie bywa męczące dla innych bo wymagam też bycia zorganizowanym, no ale aby zadania były wykonane nie można stosować półśrodków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś w tym rodzaju:) muszę podziekować za rozmowe ponieważ za pół godzinki mam spotkanie a nie chciałbym sie spóźnic. Zaglądam tutaj czasem, więć będę cie wypatrywał, miło będzie porozmawiać troszku z Tobą, miłego dnia i do następnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanadol56
orgazmu chetnie wsadze ci w piczke kutasa a wibrator w dupcie az doprowadze cie do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×