Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hanka2789

Książeczka sanepidowska

Polecane posty

Gość Hanka2789

Sytuacja wygląda tak : wczoraj zadzwoniła do mnie kobieta że jest praca na kasie w supermarkecie i że muszę mieć książeczkę sanepidu.No to ja jako że wyniki mam poleciałam do lekarza medycyny pracy je podbić,ale okazalo się że potrzebuję skierowanie od pracodawcy.Zadzwoniłam do kobitki,ale nie miała jak mi tego wypisać wczoraj ani dziś też nie.Powiedziałam,że coś spróbuję wykombinować. Moja mama prowadzi swoją firmę,co prawda nie związaną z gastronomią i niepotrzebne są badania sanitarno-epidemiologiczne,ale zastanawiam się czy gdybym na tym skierowaniu przybiła jej pieczątkę,zmyśliła,że stanowisko to np.rozładowywanie towarów czy coś takiego (żeby po prostu wiązało się z żarciem) to czy nie będzie potem problemu? Strasznie mi zależy na tej pracy bo szukam i szukam i to pierwszy raz kiedy w ogóle do mnie oddzwoniono. Więc ponawiam pytanie : czy jeśli na skierowaniu będzie pieczątka innej firmy niż ta która mnie zatrudni czy to będzie jakiś problem?Czy to gdzieś tam wyjdzie i będę mieć jakieś przykre konsekwencje?Czy to tylko formalność i w tej Medycynie Pracy nawet szczególnie nie zwrócą na to uwagi,byle by coś było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka2789
Co jest?Nikt nic nie poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!!!!!!!! ja kupiłem książeczkę badań sanepidu za 80zł od gościa była z wszystkimi potrzebnymi badaniami i mogłem ją dać ją tego samego dnia w pracy .załatwienie tego trwało kilka godzin, to znaczy zadzwoniłem rano pod nr 517 954 069 a odebrałem po południu gotową.polecam bo oszczędziłem sobie czasu, biegania, kasy i grzebania w kupie. wiem że można to z nim załatwić wysyłkę pocztą, jest to dobra opcja dla kogoś kto potrzebuje na już albo nie chce mu się biegać po lekarzach pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×