Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hej!!!! Moja corka ma 20 miesiecy od 2 m-cy sadzam ja regularnie na nocnik a jak biega w dzien w majtkach to siusia w majtki. Czy to za wczesnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej nie za wczesnie
pare razy zmoczy majtki , uzna ze to nieprzyjemne i sama zacznie wolac ale na poczatku musisz ja sadzac na nocnik konsekwentnie co 15 min moja corcia nauczyla sie jak miala 17 miesiecy a nauka trwala 4 dni zycze powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moj tez ma 20 miesiecy.Od 5 dni sadzam go na nocnik.Skumał o co chodzi po 1 dniu.Nie miałam z nim problemu.Bardzo się cieszy jak nasiusia a ja mu dodatkowo brawo bije i radość jest jeszcze większa.I chyba tylko dlatego robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurka wodnaa
a ja mojego nie wysadzałam ( bo po co wysadzać ) a puszczałam go bez pieluchy w samych majteczkach . Na trzeci dzień wieczorem załapał o co chodzi i zaczął wołać ... Najlepiej poobserwować dziecko i dużo z nim rozmawiać na temat nocnika . Ja zaczęłam naukę dopiero jak będąc w pieluszce zaczął mówić mi że zrobił siusiu albo ze robi siusiu . Dużo puszczać na golaska żeby sam zaobserwował i oswoił się z tym że siusia i co wtedy czuje . (moje dziecko ma dwa latka ale załapał jak miał 20 miesięcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×