Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cyckolanka

biustonosze - Kraków

Polecane posty

Gość cyckolanka

Gdzie w Krakowie kupujecie biustonosze?? Dobre i ciut większe niż "przeciętne" ;) Szukam dobrych sklepów, bo do kupowania bielizny w necie chyba nigdy się nie przekonam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do best_bra
Zauważyłam, że jesteś stanikową znawczynią ;) Może mogłabyś mi pomóc...? Sytuacja wygląda tak: pod biustem 72 cm (ciasno i na wydechu), w biuście (luźno, w miękkim staniku) 90 cm Zawsze nosiłam "klasyczne" polskie 75D Jednak sama zdążyłam zuważyć już, że coś tu jest nie halo... Dodam, że lubię eksponować biust, lubię głębokie dekolty :D Od czego zacząć "reformę" mojej szuflady z biustonoszami?? W jakie rozmiary celować, jakie marki wypróbować...?? Mam wrażenie, i jestem pewna, że przyznasz mi rację, że w zasadzie wszystko, co posiadam nadaje się do śmietnika :P Doradź coś, prooooooszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre masz wrażenie ;) :P Z Twoimi wymiarami powinnaś celować w 65(30)E w markach angielskich i 65G w polskich (oprócz Ewy Michalak - tam rozmiar wyliczasz oddzielnie na stronie sklepu) Jeśli chcesz staniki do głębokich dekoltów to musisz szukać modeli "plunge" (np. marki: Ewa Michalak, Masquerade, Keia Pink, Pour Moi http://balkonetka.pl/katalog/style/plunge ) do dekoltów bardziej kwadratowych lepsze będą "half cupy" (http://balkonetka.pl/katalog/style/half-cup). Ciekawe rzeczy w Twoim rozmiarze miewa np. sklep Onlyher, Noszebiustonosze, Biulandia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do best_bra
Bardzo Ci dziękuję za szybką odpowiedź ;) Będę działać w tym temacie, bo wkurzają mnie te moje staniki na maksa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majakolaja
ja polecam www.lingerie4u.pl. mają całkiem ciekawe kolekcje i sa całkiem niedrodzy, czasami jak jestem w Krakowie, to odbieram staniczki osobiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guta
na Grzegórzkach obok hali targowej jedt stoisko z triumfami-świetne biustonosze,nietanie,ale warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
guta, prima aprilis to już był. Tu jest dyskusja o DOBRYCH sklepach i firmach, a nie takim szajsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guta
w tzw.eleganckich sklepach też jest szajs.Ten sklepik (o którym piszę) ma świetne biustonosze -nadal polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
Dziewczyno, triumf to nawet koło świetnego biustonosza nie leżał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×