Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czarna_Kate

Suchość pochwy po alkoholu?

Polecane posty

Gość Czarna_Kate

Witam Was :) Mam do Was pytanie, związane bezpośrednio z nazwą wątku. Czy to możliwe, że alkohol ( spora dawka) spowodowala suchość mojej pochwy mimo ogromnego podniecenia? NIestety miałam taką sytuację, że kochałam się z facetem po alkoholu.. właściwie to probowałam ale było to nie możliwe bo byłam ąz tak sucha ;/ NIedługo moj facet wraca i ja sie boje ze sytuacja bedzie podobna, a to było strasznie krępujące :( Nigdy nie miałam takich problemów na trzeźwo.. Możliwe, że to kwestia alkoholu? Dzięki z góry za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonka6669
tabletki tak mogą wplywac... wez w trakcie sline na paluszek i przenies ja tam . albo popros zeby on Cie tam polizał, albo po prostu uzyjcie lubrykantu. ale dwie pierwsze opcje sa przyjemniejsze i powinny wystarczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna_Kate
Fakt przyjmuje tabletki ale od dawna a ta sytuacja to pierwszy raz. Ostatnio slina to bylo zbyt malo :/ Boooje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka22
Ja po alkoholu jestem tym bardziej podniecona, wiec nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna_Kate
Tym bardziej sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna_Kate
Nikt z Was drogie kobiety nic takiego nie mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediana 26
Nikt tak z nas nie miał, bo nie jesteśmy kurwiszonami, które się prują po pijaku gdy nasz facet jest na wyjeździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna_Kate
hehe :P To było jak mój facet był w domu, przed jego wyjazdem, po imprezie ;) A teraz wraca i stąd ten stres, nie chce żeby znów było coś nie tak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 19
po alkoholu (duzej dawce) to zazwyczaj seks nie wychodzi. zarowno ze strony kobiety jak i mezczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkohol w dużych dawkach obniża odczuwanie wrażeń seksualnych w małych ilościach podnosi bo hamuje odbieranie zasad moralnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadyks
jak warunki (seksu) zaplanowane i porządne to nie powinno być problemem przygotowanie lubrykantu lub zwykłej oliwki, można nawet zrobić z jej użycia fajny zabawny epizodzik np. z pogranicza pokazu masturbacji. Jak warunki są przypadkowe, jak to po alkoholu bywa, można użyć czegokolwiek, ślina zawsze jest dostępna. Ja kiedyś partnerce polewałem pipkę piwkiem. Z wierzchu i wkładając szyjkę butelki trochę do środka. Fajna ekscytująca i deczko perwersyjna zabawa. W sam raz po pijaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×