Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajtkowa

14 dni od owu, test nagatywny...

Polecane posty

Gość kajtkowa

...a juz miałam nadzieje na bejbi Czy możliwe, ze po 14 dniach od owulacji test mógł nie wykazać jeszcze ciąży? ktoś tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtkowa
Dziś jest 14 dzień liczać od ostatniego dnia w którym miałam płodny śluz i w którym to kochałam się z moim mężem ;-) i co więcej, 33 dzień cyklu. Cykle mam nieregularne więc może?? tak bym chciała, zeby to było to...Od ponad tyg. bolą mnie piersi i brzuch, ale nie cały czas. Raz mam opuchnięte z zielonymi żyłkami innym razem miękkie i prawie bezbolesne. Brzuch tez- raz mnie boli tak, jakby miałam go dostać w ciągu następnej minuty a po kilku godzinach przechodzi. I tak na zmiane. Czy to jednak moze byc ciąża, mimo, ze test negatywny, czy jakies zaburzenia hormonalne. co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opinia...
Objawy ciąży i zbliżającego się okresu niestety są takie same. Jedyna różnica jest taka, że w ciąży brak krwawienia i objawy przedmiesiączkowe jakby nie mijają. No może poza jeszcze drobnymi różnicami - szyjka się nie otwiera (ale do tego jest potrzebne sprawdzanie palcem szyjki i wiedza o tym jak szyjka macicy u Ciebie wygląda bezpośrednio przed okresem) i w moim przypadku - a akurat zwróciłam na to uwagę, bo to był mój standardowy objaw nadchodzącej miesiączki - nie było uczucia 'suchości'. Ale to jest uzależnione od organizmu kobiety.. Test może nie wyjść po 14 dni od ostatniego dnia objawu szczytu śluzu, jeśli owulacja się przesunęła (a co może wystąpić, bo pojawienie się śluzu nie gwarantuje że odbędzie się owulacja dnia następnego - a jedynie świadczy tylko o tym, że poziom LH i estrogenów zmalał). Niestety należałoby pomierzyć jeszcze temperaturę by sprawdzić czy nastąpił skok świadczący o przebytej owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia 8209
U mnie podobna sytuacja z tym ze u mnie jeszcze nic nie potwierdzałam testem.Owulacje miałam napewno we wtorek 2 tyg. temu (ból brzucha,sluz podbarwiony krwia i nastepnego dnia skok temperatury.)Tyle ze u mnie nie nie widac zadnych innych objawów świadczących o ewentualnej ciąży.Ja mam już dwoje dzieci wiec wiem jak to było w poprzednich ciążach.No chyba ze organizm sie już do ciąż przyzwyczaił i nie reaguje.Dzis jest dwa tygodnie wyzszych temperatur i @ brak jak na razie.W domu miałam testy owulacyjne,zrobiłam jeden i wychodzi negatywnie a słyszałam ze powinno wyjsc na plus w terminie @ choc nie musi jej oznaczac. Czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia 8209
sama jestes krowa a do tego bezpłodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×