Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przerażonaa23

ginekolog Bielsko, Oświęcim, Kęty, Andrychów

Polecane posty

Poszukuje dobrej pani dr w okolicach Bielska, Oświęcimia, Kęt lub Andrychowa. Boje się wizyty, ponieważ ta pierwsza była okropna pan ginekolog był obrzydliwy, nie zalecił żadnych badać, choć prosiłam, stwiedził że moje nadmierne owłosienie to genetyczne (mama ma), było to 3 lata temu. Wiem, że powinnami iść wcześniej, ale do tej pory, aż mnie ciarki przechodzą i strach mnie paraliżuje :(. Teraz boje się, że to coś poważnego, czytałam o raku nadnerczy i jajników, że mogą dawać takie objawy. Miesiączke mam nieregularną, nadmierne owłosienie i do tego ostatnio wyczółam guzek w mojej piersi. Poszukuje Pani ginekolog (pana bardzo źle wspominam). SPRAWA POWAŻNA I PILNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coolerka
Może masz problemy hormonalne? Ja mam dużo owłosienia i leczę właśnie tarczycę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Pani Ci żadnej nie polecę ponieważ kilka razy się naciełam na kobiety i mam uraz.Ja jeździłam do Jawiszowic (jestem z Gliwic) do dr Zalewskiego, mi on uratował życie, bo miałam guza jajnika zoperowanego w ostatnim stadium :( Wspaniały chirurg i bardzo delikatny lekarz. Zresztą możesz sobie poczytać o nim opinie. Poza tym ma świetnie wyposażony gabinet. Jeżeli chcesz więcej info to pisz na meila (sar_enka@gazeta.pl). Na Twoim miejscu bym spróbowała. Myślę, że potrzebna Ci będzie również wizyta u endokrynologa. Też mogę coś polecić, bo sama się leczę obecnie w instytucie na onkologii w Gliwicach (na endokrynologii). Ważne żebyś trafiła do rzetelnego lekarza, a nie kolejnego co tylko będzie kasę od Ciebie wyciągał, bo takich niestety jest pełno, cos o tym wim :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może cierpisz na hirsutyzm. Myślę, ze tak czy inaczej powinnaś najpierw uderzyć do endokrynologa. Myślę, ze masz problem z hormonami. Ani rak jajnika ani nadnerczy raczej nie daje takich objawów... jeżeli juz to są nieliczne przypadki. Ja sama mam guza nadnercza i jajnika (jajnik juz zoperowany) Poza tym leżałam z osobami, ktore mają te schorzenia i żadna z nich nie narzekała na nadmierne owłosienie, więc nie strachaj sie na zapas tylko pędem do lekarza. Masz może bóle podbrzusza? guzy jajników tym się charakteryzują (zazwyczaj) Nadnercze natomiast nie daje żadnych dolegliwości, jeżeli guz jest czynny hormonalnie wtedy zazwyczaj towarzyszą mu okropne zmiany ciśnienia, co zazwyczaj powoduje wymioty, utratę przytomności, biegunke, kichanie (w zależności od przypadku). Nie trać czasu, bo to samo nie przejdzie, a im szybciej postawią diagnozę tym szybciej zaczniesz to leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za rady. O dr Zalewskim słyszałam już i były to różne opinie. Wiem, ze przyjmuje w Kętach na NFZ i prywatnie, ale strasznie się boje iść do faceta. Guzia 79 - tak boli mnie czasami dół brzuch (to chyba jajniki). Mam nadzieje, że tak jak piszesz, ze ani rak nadnerczy ani jajnika nie daje takich objawów. Ciesze się, że Ci pomógł dr Zalewski. U nas w okolicy nie ma endokrynologów, a jak już jest to bezndziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
dlaczego boisz się iść do faceta? ja mieszkam w oświęcimiu i jak już chcesz babkę to jest dr Górecka, ale ona jest już trochę starsza :) i dr Dżon - ja do nich nie chodzę bo przyzwyczaiłam się do facetów ale koleżanki chodzą i są zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomogę :)
Zapisz się do Pani Fordey - Bielsko Biała ul. Mickiewicza - ona przyjmuje prywtanie, polecam, bardzo fajna babka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam gdzieś o pani doktor Zemanek - Wojnowska, czy ona jest dobra? Ile kosztuje wizyta u Fordey? Która pani jest lepsza pod względem opieki lekarskiej i rozmowy z pacjentką? 222222 - do faceta poprostu boje się iść, jak pisałam wcześniej. Gdzie Górecka przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerażona, zapisz się jak najszybciej do kobiety (jeżeli już tak bardzo się upierasz przy nich) którą poleciły dziewczyny, a nie trać czasu na szukanie na forach! Pamiętaj, że co człowiek to opinia, a najważniejsze jest Twoje zdrowie! Co z tego że lekarz będzie milutki jak nie postawi dobrze diagnozy! akurat wiem coś o tym, bo właśnie Ci milutcy mydlili mi oczy, że to się wchłonie i co? I prawie wylądowałabym na tamtym świecie! Wiem co mówię. Nie ma co zwlekać i nie pisz, ze w Twojej okolicy nie ma dobrego endokrynologa! Pojedź gdzieś dalej, bo wizyta jest Ci potrzebna, a im wcześniej zaczniesz się leczyć tym lepiej i pamiętaj że w przypadku hormonów te badania też trwają i czasami postawienie odpowiedniej diagnozy zajmuje więcej czasu m niz nam by się mogło wydawać. Poza tym, ze jeżeli naprawdę boli Cię podbrzusze nie zwlekaj już kobieto tylko pędź do tego lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PYTANIE O DR B. ZALEWSKIEGO lub J.KLĘCZARA dziewczyny czy któraś z Was leczyła sie u tego doktora majac PCOS i czy udalo sie zajsc w ciaze? PO jakim czasie etc.. Jestem byla pacjentka dr Nycz-Olearczyk (odradzam - kompletnie olewa pacjentki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Ja również szukam opini na temat lekarzy przyjmujących w Kętach. Konkretnie interesują mnie opinie na temat prowadzenia ciąży przez dr.Zalewskiego na kasę chorych, tak wiem że jak się zapłaci - każdy miły być potrafi, ale chodzi mi o podejście jak i zlecenie badań itp... i odnośnie dr.Klęczara czy w kętach można chodzić do niego z nfz czy tylko prywatnie? I jaki on jest na kasę chorych? Czy nastawienie do pacjentek takie jak prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalewski na NFZ jest olewający koleżanka się u niego leczyła na Niepłodność 5 lat , jak zmieniła lekarza to była w ciązy po 4 ,mc , prywatnie jest zupełnie inny , fajny , delikatny , ma super gabinet no ale....to prywatnie a może być lekarka z Pszczyny? młoda ale bardzo dobra delikatne sumienna ,Katarzyna Wilgus Kubica poczytaj o niej są doi niej kolejni i to na NFZ bo ma tyle pacjętek no i koniecznie do kogo nie pójdziesz powiedz o złych doświadczeniach z pierwszej wizyty i ze się obawiasz itd. mądry lekarz to zrozumie i będzie bardzo delikatny i pomocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona111
U dr Zalewskiego leczę się z NFZ i jestem bardzo zadowolona. Lekarz jest zawsze uśmiechnięty, zabawny i jeśli mam jakieś pytania do niego zawsze mi na nie szczegółowo i wyczerpująco odpowie. podkreślę że to jest mój pierwszy ginekolog, u niego miałam pierwszą wizytę i byłam zadowolona :) Chodzę do niego od 4 lat i mogę szczerze go polecić! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, od roku leczę się u Pani Kolber w Andrychowie (od 3 lat nie mogę zajść w ciążę) mam pytanie czy pomogła którejś z Was zajść? Mam pewne wątpliwości co do niej i nie wiem czy nie zmienić lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam u Pani doktor, kiedy mieszkaliśmy z mężem w Biesku. Później przeprowadziliśmy się do Oświęcimia. Musiałam szukać innego lekarza i nie żałuję. Pan doktor Mateusz Żuławski przyjmuje w Medicome w Oświęcimiu. Ma niesamowitą wiedze i jest bardzo profesjonalny. Sprawił ze czulam sie swobodnie i nieskrepowana badaniem. Konkretnie tłumaczy problem i jego mozliwe rozwiazania, jest bardzo rzeczowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to u mnie odwrotnie:) mieszkam w Bielsku-Białej ale dojeżdżam do Oświęcimia do Medicome właśnie do pana doktora. Pan Mateusz Żuławski ma zawsze czas, uśmiech i trafną diagnozę. Ja jestem bardzo zadowolona. Pomimo odległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×