Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość e-art-t

Wystrój wnętrz

Polecane posty

Oprócz dodatków dużo robi „baza” – ładna ściana, podłoga itd. U nas rządzi klinkier i dekoracje są robione pod niego, bo wygląda sam w sobie interesująco. Nasz wybór padł na Wienerberger (w Klinkierbud).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W internecie jest wiele miejsc, gdzie możemy bez problemu znaleść np. fajne zdjecia. Tu z własnego doświadczenia mogę polecić wizytę na stronie domzcegly.pl. Mnóstwo fajnych inspiracji, które można wykorzystać w swoich wnętrzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt w sieci jest wszystko, trzeba tylko poświęcić trochę czasu i poszukać. Ja w ten sposób trafiłam do superwnetrze.pl, gdzie nie tylko znalazłam mnóstwo inspiracji ale od dawna robie u nich bardzo udane zakupy. Dziś nawet do nich zerknęłam i może komuś przyda się informacja, że mają całkiem sporo różnych promocji. Tak się składa, że wiekszość jest to wyposażenie kuchni w tym chlebaki, kosze na śmieci, szklanki termiczne i jak dobrze pamiętam to chyba też i deski do krojenia. Ja w każdym razie parę rzeczy kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podobają mi się wnętrza w stylu minimalistycznym dlatego zastanawiam się na użyciem betonu architektonicznego słyszałem jednak że trzeba taki beton zabezpieczyć najlepiej preparatem Dynasil 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×