Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
silvercup

Urodziny i chłopak

Polecane posty

Może głupie, że tu piszę, ale wstyd mi powiedzieć znajomym co odwalił mój chłopak. Miałam urodziny... to jest raptem 1 dzień z tych 365 :] Mój facet ogólnie ma mało czasu wolnego bo ciągle grzebie w garażu przy autach kumpli. Ja rozumiem, że z tego ma kasę , że lubi to robić, ale bez przesady. Ogólnie przez cały dzień nie złożył mi życzeń, a dzień wcześniej jeszcze gadaliśmy o moich urodzinach, wiec nie ma opcji, żeby zapomniał. Pod wieczór w końcu sama zadzwoniłam, zapytać czy się w ogóle widzimy, on do mnie powiedział , że mam przyjechać do niego , i że mnie przeprasza ale nic nie kupił ani nie zrobił, że nadrobimy jak on będzie miał czas... Muszę w tym miejscu dodać, że rok temu była podobna sytuacja, więc mnie to tym razem megaśnie wkurzyło. No i ogólnie zeszłego roku do dziś nie nadrobiliśmy :] Chciałam go olać, ale było mi tak przykro, że pojechałam wypłakałam się opieprzyłam go i na tym się skończyło. Jest mi teraz przykro z tego powodu, ale co miałam zrobić ? Znowu wybaczyć i powiedzieć nic się nie stało? To nic, że o wszystkich w okół pamięta tylko nie o mnie? Że dla wszytkich masz czas tylko nie dla mnie? i co tu zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×