Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseuuuudonimu brak

czy praca sekretarki hańbi

Polecane posty

Gość pseuuuudonimu brak

Pracuję jako sekretarka/recepcjonistka w prywatnej firmiew stolicy, 8 h dziennie, mam na ręke 2500, wiec nie jest źle. Mimo to moja koleżanka powiedziala mi ostatnio, że ona wolalaby byc bezrobotną niż "byle popychadlem" :O Wy też tak myślicie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja marzę o takiej pracy jaką wykonujesz a twoja koleżanka widocznie ci zazdrości.Sporo zarabiasz?Jakie masz doświadczenie?Gdzie studiowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseuuuudonimu brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseuuudonimu brak
zarabiam 2.500 na ręke plus ew. nadgodziny. I nieprawdą jest ze podaje się kawe, do moich obowiazkow nalezy prowadzenie ksiegowosci, tlumaczenia, osbluga poczty wych. i przych. itd. Czyli ogrom roboty, ale są dni, kiedy nie robie nic i odpoczywam. skoczylam studia jezykowe, pracuje tu juz dwa lata, to moja pierwsza praca (mam 25 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseuuudonimu brak
no i mam umowę na cały etat na czas nieokreślony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy secretary
Hej. Ja też pracuję jako sekretarka w dużej firmie zagranicznej i nie widzę w tej pracy nic poniżającego :-) Może ta Twoje koleżanka ma jakieś złe doświdaczenia zwodowe i próbuje się dowartosciować w ten sposób PS. Zarabiam ponad 3000 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny gdzie wy pracujecie?W jakim miastach?Jestem z Radomia.Pracowałam ponad dwa lata w Sądzie ale zwolniłam sie bo wyjechałam na pewien czas do Anglii.Teraz wszystkie drzwi są przede mną zamknięte.Nie wiem jak dalej szukać a tylko takiego rodzaju praca jak wasza by mnie usatysfakcjonowała.Wysyłam CV,całymi dniami szukam pracy,dzwonie od razu sie umawiam.Jutro mam rozmowę ale to jest praca w charakterze agenta nieruchomości z praca biurową.Mam powoli dość szukam juz prawie rok i nic.Radom to taka dziura że ja nie mogę.Doradźcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy secretary
Pracuję w Warszawie. Chyba miałam trochę szczęścia, bo CV wysłałam jeszcze będąc na studiach, ale się udało. Pracuję już 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×