Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tuman językowy

Szkoła językowa...która najtańsza?

Polecane posty

Gość language_master
empik ma teraz fajna oferte daja 8 lekcji gratis przy kursie internetowym podaje link do formularza: http://server.netsales.pl/z/40257/CD24064/ jak wypelnisz to ktos do Ciebie oddzwoni i przedstawi oferte ze szczegolami, pozniej zdecydujesz czy Ci odpowiada czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie dosyć tanio kupiłam kurs francuskiego do nauki indywidualnej ;) daje radę :) a kupowałam na eurobon.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaxxxx
dla mnie ważne jest,żeby cena szła w parze z poziomem nauki i kompetencją lektorów. na szczęście udało mi się znaleźć taką szkołę www.bestcentrum.pl chodzę do nich już drugi rok i jestem zadowolona,także śmiało mogę polecić wszystkim,którym zależy na wysokim poziomie i przyjemnej atmosferze na zajęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takze uwazam, ze cena akurat nie jest najwazniejsza, tylko jednak jakos i zaangazowanie lektorow oraz poziom przekazywanej przez nich wiedzy. Dlatego jeśli chodzi o szkole niemieckiego to ja sie zdecydowałam na http://www.wroclaw.oei.org.pl/ bo słyszałam sporo dobrych opinii i znajomi byli bardzo zadowoleni z zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zdecydowanie to inne kwestie powinny kierowac tobą przy wyborze szkołu, a nie cena ;) jest tez wazna, ale wg mnie jak stawia sie na edukacje to to sprawa drugorzędna. Tak samo np. moj kumpel, ktory przyjechal z Hiszpanii i chcial sie nauczyc polskiego, raczej wybierajac http://www.makilen.pl/ do nauki naszego języka nie patrzyła na ceny tylko na to co szkoła oferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, że to inwestycja w siebie i warto kierować się tez poziomem nauczania. Ja byłam tutaj - http://www.warszawa.oei.org.pl na kursie niemieckiego i bardzo jestem zadowolona, sporo zadań praktycznych, mi w ten sposób łatwiej wchodzi do głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie zapisałam się do http://www.bestcentrum.pl/ - musiałam się podszkolić z angielskiego biznesowego – taki wymóg w firmie. Cenowo jest bardzo korzystnie w szkole, ale jeśli ktoś dysponuje mniejszymi środkami to po prostu polecam dużo samodzielnej nauki w domu – to najtańsza metoda, bo się inwestuje tylko czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Open School w POznaniu. Jeżeli chodzi o stosunek jakości do ceny. Najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj prywatnie :)ja za nauke francuskiego,i jidisz-tajcz place 5 -do 7 € za godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masztokja
Mnie się podobało w empik school, bo mogłam sobie dobrać odpowiednie godziny, więc to duże udogodnienie dla mnie jako osoby pracującej. Co prawda uczyłam się online, ale certyfikat mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka6
Tak nie należy szukać szkoły. Nie przeczę, że koszt kursu to istotna sprawa, ale bez przesady. Liczy się także skuteczność nauczania, czy nawet wygoda - np. dostosowywanie zająć do własnego rozkładu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest bardzo dobra szkoła w Warszawie - http://www.ce.edu.pl/ . Podobno mają bardzo wykwalifikowanych lektorów, a uczniowie robią ogromne postępy. Cieszy się ogólnie dobrą opinią, więc pewnie warto zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w lincolnie się uczę i cenowo też bardzo spoko, tym bardziej, że po roku ma się zniżkę na kolejne kursy a po dwoch latach jeszcze większą ;) mi się bardzo spodobało na zajęciach więc zostałam z nimi na dłużej i teraz mam dużo tańsze zajęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka34
Ja chodzę do Pi school. Tam są bardzo elastyczni - wszystko ustalają pod kursanta. I samemu mozna stworzyć grupę ze znajomymi. Moim zdaniek kurs nie jest taki drogi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W British School są ceny przystępne. W tym są zajęcia z Nativami. Semestr około 900 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Open School w POznaniu. Zdecydowanie polecam jąwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłem dobrych kilka lat temu do nich i pamiętam, że drogo nie było, byłem wtedy studentem więc na pewno nie było by mnie stać na ekstrawagancję ;), a do szkoły chodziłem między zajęciami, bo akurat biuro mieli blisko, czasami zdarzało się przed zajęciami, bo było otwarte chyba od 7:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_basia
speak up są dają radę. mogłam sobie elastycznie ustawić plan bo chodziłam wtedy jeszcze do liceum, przed maturą. rodzice mówili, że to rozsądna suma jak za kurs więc chyba nie było najgorzej jeśli chodzi o ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa45
Ja chodzę do Pi School i nie uważam żeby było jakoś specjalnie drogo. Warunki lokalowe mają fajne, przytulne, zimą jest ciepło itd. Dają sporo materiałów do domu, zajęcia na poziomie. Tak że jak cos to polecam. Nawet grupę razem ze swoimi znajomymi mozna stworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o kurs angielskiego to ja polecam Avalon w Łodzi. Od jakiś dwóch miesięcy chodzę do nich na zajęcia i jest naprawdę ok. Naszym nauczycielem jest rzecz jasna native spiker, więc uczymy się sporo zwrotów potocznie używanych w Anglii. Generalnie sporo mówimy i to na przeróżne tematy, może na pierwszych zajęciach bałam się odezwać, ale teraz nie mam już żadnych oporów. No i atmosfera jest fajna – nikt się nie spina, można się pośmiać, ale z zajęć wychodzi się zawsze z konkretną wiedzą. Cenowo jest ok . Zresztą tu możesz sobie looknąc, jak to wygląda: http://avalon.lodz.pl/cenniki/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co slyszlam to w http://www.makilen.pl/ maja bardzo dobrą ofertę . Dobra cena, a w niej naprawde profesjonalne i ciekawe kursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie są cny kursów w speak up'ie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny w speak up są uzależnione od rodzaju kursu, liczby semestrów i miasta więc najlepiej zadzwonić do nich albo przejść się do którejś szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megiga
a nie wiem która najtańsza, aż takiego porównania nie robiłam, ale chodzę teraz do Pi School, koszty porównywalne do dwóch innych szkół dosyć dużych, a poziom nauczania całkiem wysoki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izollida
no wlasnei słyszałam o Pi School i ludzie sobie chwalą ją z różnych względów. więc myślę ze coś w tym musi być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre ceny mają kursy w szkole www.bestcentrum.pl Warto zwrócić na nie uwagę. Są odpowiednio dopasowane do poziomu wiedzy i zorganizowane tak, żebyście przygotowali się do kontaktu z obcokrajowcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tellina
myślę ze nie warto sie sugerować najtańszymi szkołami...owszem cena jest istotna ale też patrzyłam na różne inne aspekty. generalnie to szukałam szkoły przez needaschool.com - duży wybór różnych szkół i kursów! bardzo pomocne w szukaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×