Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tuman językowy

Szkoła językowa...która najtańsza?

Polecane posty

Gość gośćstefka
Szkoły językowe to maja kosmiczne ceny, najtaniej wychodzi nauka online, trzeba trochę samodyscypliny a efekt murowany, z mojego podwórka powiem, że dobrze uczyło mi krebsem, kursy-jezykowe.edu.pl, wymarzona podróż do Francji no i trza było nauczyć sie mówić w tym języku, poszło całkiem spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszxybki
Szkoły językowe to nie wiem , ale kurs metodą Krebsa przetestowałam, /kursy-jezykowe.edu.pl/, same plusy; niedrogi. szybki, sam decydujesz kiedy się uczysz, i ostatnia sprawa, najważniejsza chyba - nie obciążasz się gramatyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sugeruj się ceną tylko zwróć uwagę na to która szkoła zbiera dobre opinie oraz która jest godna zaufania, od tego trzeba zacząć. W Gdańsku zdecydowanie polecam http://www.aj.edu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorbici
JAk dla mnie Pi school. Bardzo dobre ceny kursów i świetna kadra lektorska. Efekty są, a o to przecież chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie patrz na same ceny a raczej na poziom nauczania i opinie na temat danej szkoły, z doświadczenia polecam http://www.aj.edu.pl/ cenowo rozsądnie i co ważne- są skuteczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto kierować się nie tylko ceną ale też poziomem nauczania. Najlepszą szkołą według mnie, która ma świetny stosunek jakości do ceny jesz szkoła językowa www.kredkowski.pl Polecam wam przyjrzeć się ich ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to nie wiem, bo jak szukałam szkoły językowej to większą uwagę zwracałam na oferty jakie proponują. Zapisałam się do Berlitz, w sumie nie płacę dużo, więc powinnaś przejrzeć ich stronę. :) Ja jestem bardzo zadowolona, bo podoba mi się praca w grupach, dzięki temu poznałam ciekawe osoby oraz przełamałam swoją barierę językową. A jeśli interesują Cię lekcje indywidualne, to z tego co kojarzę to takie też organizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocopix
polecam sprawdzić ofertę Pi School - mają fajne ceny i spoko ofertę. Zajęcia są w małych grupkach, lektorzy umieją przekazać wiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze dziecko uczy się w szkole językowej Yes http://yes-school.pl/ z Pruszcza Gdańskiego. W praktyczny i solidny sposób jest ono przygotowywane do posługiwania się językiem angielskim, zarówno w szkole, czy później w pracy. Efekty są doskonałe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejdioB
dla mnie najlepsza szkoła to Pi school - mają duży wybór i świetną kadrę lektorską. Cenowo kursy też wypadają dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Na początku zaznaczę, że jestem seniorem, jednak użytkowanie internetu nie jest dla mnie żadną nowością. Jestem samoukiem i do wszystkiego doszłam sama, nie musiałam prosić wnuków o pomoc. Szybko pojęłam zasady działania komputera i wkroczyłam w świat internetu. Pamiętajmy,że szkoła językowa w obecnych czasach jest nieodzownym punktem w rozwoju każdego z nas. http://devnet.gorlice.pl/szkola-jezykowa-otwi era-na-swiat/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdukros
Ja zapisałam się z polecenia koleżanki do pi school. Widząc efekty i niej stwierdziłam, że też tam idę, bo moja koleżanka jak i ja nigdy nie miała talentu do języków a udało się jej opanować gramatykę, zaczęła mówić swobodnie. Teraz jestem po 2 semestrze i jest ik, robię postęp, lektor zwraca uwage na wymowę, dużo rozmawiamy po angielsku. Więc widzę, że jest nadzieja, że i ja nauczę się angielskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wspomniana skuteczność jest zdecydowanie najważniejsza, dlatego też w kwestii efektywności polecam szkołę językową www.Aj.edu.pl w Gdańsku gdzie sama uczęszczam, przemiła kadra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teffka
myślę ze w tej kwestii nie ma co patrzeć na cenę, czy jest najtańsza szkoła. jednak dobrze jeżeli jest sprawdzona, ma dobrych lektorów. to przynosi rezultat. ja sporo się nauczyłam w Pi School w Wawie - dobrze uczą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulax
Myślę, że nie ma sensu sugerować się ceną jakoś bardzo, w większości są teraz porównywalne. Najważniejsze, żeby się swobodnie czuć i efektywnie uczyć :) u mnie padło na Berlitz i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o niskie koszty nauki i duże efekty o które chodzi każdemu to polecam szkołę językową Britisch School w Szczecinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz fajne promocje świąteczne są w szkole Berlitz, także sprawdź ich ofertę. Ja u nich uczę się włoskiego i dla mnie jest to najlepsza szkoła. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozogda

ech nie warto wybierać najtańszą. warto zdecydowac się na tą fajną, dobrze prowadzoną, z ciekawymi zajęciami i dobrze dobranymi grupami. ja uważam że taka jest Pi School, warto takm się wybrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary

Polecam Britisch School ze Szczecina. Jeśli ktoś szuka miejsca gdzie solidnie nauczy się angielskiego to warto iść właśnie do tej szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisska

Ja akurat ze szkół językowych miałam okazję poznać Pi School i w sumie zadowolona jestem z nauki. Warto, fajne zajecia, niewielkie grupy, sporo nauki ale to akurat na plus….no i sama atmosfera jest na mega plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Z ręką na sercu mogę polecić Learning Center w Koszalinie. Nie pamiętam dokładnie, ile płaciłam, ale wiem, że nie było to dużo w porównaniu z innymi tego typu szkołami. A, co najważniejsze, szybko i skutecznie podszkoliłam się w angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda532

Nigdy nie stawiałam na te szkoły które są najtańsze, chodzi o to aby były po prostu dobre i tego się trzymajmy. Z doświadczenia polecam AJ.edu.pl w Trójmieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośka

Ja ze swojego doświadczenia polecam Learning Center. Uczę się tam włoskigo bo to zawsze było moje marzenie. Zajęcia wcale nie są nudne ni tanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleks

Jestem bardzo zadowolony ze szkoły Learning Center.  Dużo pomogli mi w czasie przygotowań do egzaminu dojrzałości. Usystematyzowałem i powtórzyłem wiedzę zdobytą w liceum ,a poza tym nie zapłaciłem zbyt dużej ceny. Polecam wszystkim uczniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kroszki

Wiem, że w szkołach profilingua są bardzo różne zniżki i promocje, więc sobie popatrz na stronie. ale też nie kierowałbym się tylko ceną przy wyborze szkoły, bo co z tego, jeśli zapłacisz mało, ale nie nauczysz się nic? To pieniądze wyrzucone w błoto.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojjam

Uczyłam się niemieckiego w Pi School i szczerze mówiąc naprawdę u nich załapałam podstawy niemieckiego. Może nie była to najtańsza szkoła ale bardzo dobrze uczą... I bardzo fajne są te zajecia, miła atmosfera i można wiele się nauczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Najlepsza i jednocześnie tania szkoła to Learning Center. Bardzo fajnie się tam uczy języków, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×