Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

evannka

Czy są tu mamy których dzieci chorują na asmę ??

Polecane posty

Moj starszy syn Dawidek miał skazę białkową ( do 5 lat) jak się okazało skaza była wierzchołkiem góry lodowej. Skaza minęła ale na jej miejsce wstąpiła poważna alergia. Robiłam mu testy i dosłownie jest uczulony na wszystko ! Skala uczulen wynosi od 0 ( jeśli uczulenia nie ma ) do 2. On przy wszystkim na 2 Dodatkowo choruje co roku na drogi oddechowe . Nic nie pomaga bierze ciągle leki, a w tamtym roku doszły także leki na astmę oskrzelową. Byłam u wielu specjalistów ale każdy mówi i robi to samo... Marzę o tym by był zdrowy jak inne dzieci :(:(:( Jak sobie radzicie drogie mamy z małymi asmatykami :) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Maniulka ma początki astmy oskrzelowej i alergie wziewną na wszelkie pyłki trawy drzewa i wszystko o każdej porze roku. Pokarmówki jeszcze nie robiłyśmy. Dopiero w czerwcu idziemy na panel pokarmowy bo alergolog zleciła po obejrzeniu skóry malej najpierw wziewny. Dostaje leki i przestała już być taka chropowata na buzi i brzuszku więc leki pomagają. Za to często mi choruje. w zasadzie raz na dwa tyg coś łapie. Choroby leczy się szybciutko u niej 4-5 dni i nie ma śladu, ale mimo wszystko jest to nie fajne jak w nocy zaczyna się dławic albo dostaje nagle wysokiej gorączki a potem pojawia się katar. Musimy to przetrwać i tyle. Mój mąż jest alergikiem i astmatykiem, podobnie jak moje siostry i wiem ze zarówno z astmy jak i z alergii można po prostu wyrosnąć. Ona pewnie całkiem nie zginie ale objawy mogą zmniejszyć się do minimum tak ze leki nie są już koniecznością, albo wystarczy zwykła claritine w okresie nasilonych objawów. Na to właśnie liczę. Bardziej martwię się o synka u którego prócz alergii zdiagnozowali jeszcze dodatkowe atrakcje... Ale na razie nic więcej napisać na ten temat nie mogę bo czekamy na badania. W każdym razie astma u córci to dopiero początki tak że dostaje singular i leki odczulające i obchodzimy się jak na razie bez wziewnych. W czerwcu zobaczę co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenka000
Sprawnie ,szybko i bez strat produkuje aerozol mój Pro, ma specjalne zawory które chronią przed niepotrzebnym ulatnianiem się leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synek gdyby umiał już pisać to poleciłby na pewno Baby :) inhalacja jest szybka, w cichej atmosferze bo w tym modelu dB jest mniej niż 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haylerr
Solidne parametry ma Pro myślę tutaj o wydajności na minutę pracy, o możliwościach regulacji których w innych takich urządzeniach nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dość przyzwoite parametry ma nasz inhalator Pro, bardziej zaawansowany wariant ale moim zdaniem warto bo poza inhalacją można nim oczyścić też nos, zatoki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Alergia Stop od tego roku i powiem że narzekać nie mogę, lek wykorzystuje skutecznie, łatwo się wszystkie elementy czyści, nie buczy, nie huczy, db ma mniej niż 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do inhalacji i oczyszczania na drogach oddechowych nadaje się mój Pro, jest dla całej rodziny, nie ma tutaj większych ograniczeń ani co chodzi o wiek ani co chodzi o leki które można wlewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatazawadzka
Wiesz co można dość tanio kupic atestowany Baby dla niemowlaka, ale tak samo dla doroslej osoby, uzywamy go wszyscy, od rocznego dziecka po mnie i meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz Pro jest w stanie różne lekarstwa obsłużyć, nawet te oleiste, może spokojnie na dobry aerozol przerobić, sprawdza się przy górnych i dolnych drogach oddechowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym podpowiedziała ten sam co my kupowaliśmy czyli Baby, dzieci sobie radzą z aerozolem bez nerwów bez płaczu i marudzenia, sam automat chodzi wyjątkowo cicho bez drgań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnym urządzeniem jest Pro Sanity równo podaje aerozol można sterować prędkością także łatwiej jest sobie dostosować tempo pod siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskim ciśnieniomierzem na długiej gwarancji jest nasz Senior. Ma rozbudowaną pamięć i cały panel sterowanie łącznie z wyświetlaczem tak powiększony żeby właśnie seniorzy tacy jak ja mogli sobie z tym wszystkim w miarę łatwo poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam używam i polecma Alergia Stop kompatkowy rodzinny inhalator ale już z parametrami które pozwalają na leczenie górnych i dolnych partii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej siostry syn ma podobne problemy, ale moja siostra - Jego mama całą ciążę paliła i karmiąc piersią również. To mogło mieć wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygodnie mi się korzysta z naszego Pro, lekko pracuje, nie hałasuje przy samej inhalacji, ma irygator w komplecie który bardzo fajnie sobie z udrożnieniem dróg radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HALO, HALO TARNÓW!! Nadal zastanawiasz się nad idealną szkołą? Nie czekaj i zapisz się już dziś do NOVA Centrum Edukacyjne! Jako jedyni w Tarnowie mamy jeszcze możliwość zapisu na semestr jesienny! Ilość miejsc ograniczona! Czekamy na Ciebie  Więcej informacji w sekretariacie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu: 14 300 03 50/ 796 400 893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wysokiej jakości jest wyprodukowany Baby, nic nie pęka, nie odpada, smoczek jest zrobiony z odpowiedniego bezpiecznego dla niemowlaka materiału – nie podrażnia podniebienia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że Alergia Stop inhaluje rzeczywiście cicho i bez jakiś dolegliwości na drogach oddechowych, aerozol nie męczy, nie podrażnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się nad kupieniem inhalatora do domu i wpadł mi w oko model Alergia Stop. Jak to jest z tą alergią tutaj, czy poza terapią u alergików można z tego modelu korzystać też przy zwykłych przeziębieniach katarze bolącym gardle i tego typu rzeczach? Cena bardzo przystępna, polska marka – to mnie zachęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagnaa

Dokładnie tak, Alergia Stop jest bardzo szybki i nieskomplikowany w obsłudze, przyłączam się do rekomendacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

Inhalator dla dziecka ostatnio kupiliśmy od sanity, nie był jeszcze używany wiele razy, bodajże trzykrotnie, ale tak ogólnie na tą chwilę jesteśmy zadowoleni. Spełnia swoje zadanie, cenowo też był na dobrym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×