Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zonaNAPAOLA

zaskoczyc meza w lozku-- szukam nowych pomyslow!!

Polecane posty

Gość zonaNAPAOLA

Chcialabym zaskoczyc meza czyms nowym, ale nie perwersyjnym, tylko wyszukanym.Moze macie jakies swieze nowe pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są światy piękniejsze
dobrze się rozpędz i skocz na niego a jak nie pyknie to zawsze po piwo możesz skoczyć , miłych skoków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) a co juz opanowałaś?;-) napisz ..ja powiem co lubie nowego:-) i w ten sposób pomozemy sobie ..:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efhgh
1.zrób mu striptiz 2.powiedz mu ze dziś-zrobisz dla niego wszystko i jestes jego niewolnicą i wejdz w swa rolę ambitnie. 3. przywiąż go do łóżka i baw sie jego pałką na rózne sposoby az bedzie wył żebys juz go ujezdziła i zgwałciła 4. idzcie do galerii czy gdzieś i miejcie szybki numerek w przymierzalni:)(moje ulubione) 5. jak tylko wyjdzie spod prysznica dopadnij go i zrób mu lodzika z finałem w ustach/języku i patrz wtedy mu prosto w oczy! 6.grajcie w rozbieranego pokera 7.grajcie w jakąs gre gdzie przegrana w rundzie to losowanie karteczek na których opisane jest zadanie(np zmysłowy masaż lub coś innego) ....mógłbym pisac i pisać ale po co-jest net, sa nawet ksiązki z poradami na kazdy dzień cos nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczniczka spraw sercowych
a czym on Cię zaskakuje? To ściągnij od niego tylko wybierz wersję dla panów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalikst kuta$
Zaskocz go kupując mu PS3 i jakiegoś dobrego FPPa a do tego kratkę piwek, paczkę chipsów i jak już odpali maszynę to postaraj się go zaskoczyć nie przeszkadzając... a na serio - zaproś do łóżka jakąś ponentną koleżankę i zróbcie to w 3 lub wynajmij ku^ewkę i liż się z nią na jego oczach a potem każ jej wymasować mu pytę aż do finału na Twoich ustach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona kotka
ja mężusiowi strzelam trójkąciki.... bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoiiiiiistkaaaa
A ja chce meza tylko i wylacznie dla siebie i nie podzielilabym sie nim znikim. Za to przebieranki, gadgety, wspolne ogladanie filmikow, szampan i bita smietana naprawde podgrzewaja atmosfere:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×