Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Za5miesMama

jakich firm ubranka sa najlepsze??gdzie kupujecie ciuszki??

Polecane posty

Gość Za5miesMama

Jakich firm ubranka polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkaaaaaja
ja w h&m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz sama nie wiem po czy m to
wiekszosc ciuszkow w lumpakch. sa piekne niespotykane, zawsze sie wybierfam gdy jest nowy towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefirmowe-najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kauczukowe rolki
next ale to w uk lubie tez mothercare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lil' poo
H&M CUBUS KappAhl Marks&Spencer Next Mexx Mothercare Cool Club (w Smyku) Cocodrillo C&A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papasrapa
w tesco kupuje z lini CHEROKEE. Nie odbiegają jakością od tych z postu wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pogadasz....
nie pogadasz co jedna to bardziej oryginalna i firmowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość next na ogól
kupuję w next tylko dlatego, że potem idzie to sprzedać na allegro i mam jakiś tam procent odzysku. jakbym kupowałą nieznanych firm to co mogłabym potem z tym zrobić?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lil' poo
Zara ma beznadziejne rzeczy dla niemowląt :o a Solar i Tiffi to polskie sklepy z polskimi ciuchami ale dla DOROSŁYCH pań a nie dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kauczukowe rolki
do ie pogadasz a co mamy napisac? ciuchy z lumpeksu?? to by cie zadowolio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pogadasz....
nie ,wrecz przeciwnie...bawi mnie to,ze jestescie takie ,,trendy,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lil' poo
Next wcale nie jest taki fajny. Fajniejsze są te skandynawskie ciuchy, ale ludzie z Allegro znają głównie Nexta i Early Days, bo kojarzą te marki z lumpów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przepraszam,:( nie doczytałam przeczytałam tylko nagłówek a nick pominęłam ,a co do dziecięcych ubranek to czasem fajne sklepy są te bez nazw, można tam spotkać bardzo ładne dziecięce ubranka , w smyku też można czasem coś ładnego znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ceny ubranek dziecięcych są naprawdę duże biorąc pod uwagę że dzieci bardzo szybko rosną więc długo się tym ubrankiem nie nacieszą , czasem butki dla malucha kosztują tyle co dla dorosłego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kauczukowe rolki
trendy? pytanie brzmialo ''jakich firm ubranka sa najlepsze??gdzie kupujecie ciuszki??'' wiec pisze swoja odpowiedz, uwazam ze najlepsze sa z next i mothercare ja kupuje tez w asdzie, tesco, matalanie, sainsburym ale to juz nie ta sama jakośc, nie mieszkam w polsce dlatego nie podaje nazw polskich sklepów, kapisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam i nadal kupuję ciuszki dziecku w Textil Markecie-są ładne, moim zdaniem dobrej jakości i tanie. dla porównania za śpioszki i kaftanik dla noworodka zapłaciłam ok. 16 zł, a moja mama w innym sklepie ok.30 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sobie chwale textil market

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Textil jest ok. Często znajome pytają mnie, skąd mam dany ciuch dla małej... Lumpexami też nie gardzę-czasem można znaleźć naprawdę fajne ubranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sobie chwale textil market
ja mam synka to raczej mniejszy wybor ale fajnie sie plamki spieraja z textilowskich rzeczy -a przedszkolak potrafi naniesc plamek i mazakowych i tłuszczowych a rzeczy z textill marketu swietnie sie piora i sa takie ze nie robi szie szmatka po nich firma "szata" ma fajne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
textil to sieć marketów z odzieżą "dla całej rodziny". Ciuchy są ładne, a przede wszystkim tanie. Ostatnio kupiłam małej śliczną spódniczkę niebieską ( :) ) w groszki z falbanką za 12 zł. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co kojarze
to Early Days wypuszcza Primark ( ale moge się mylić) Oprócz tego wypuszcza Girl2Girl i Rebel - tkaniny sa bardzo dobre jakosciowe i fajne maja ubranka , ale co niektóre polki zaraz zaczną kpić z tego sklepu , mimo ,ze czasami jakosciowo przewyzsz angielskie " srednie" sklepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co kojarze
inne srednie sklepy np Peacock itp Asda tez ma fajne i jakosciowo bardzo dobre ubranka , wypuszcza George , niektóre dziewczyny wiedza o co chodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promoc gazet
a w pepco kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgty6tyyu
ale mnie smieszy takie myslenie ze kupuje sie dla dziecka tylko Next zeby potem sprzedac te ciuchy na allegro i mieć z tego odzysk bo jak nie firmowe to nie ma odzysku :-0 Tylko ta opsoba nie pomysli ile na poczatku musi na te nowa kolekcje wydac :-0 wątpię czy coś zaoszczędzi a raczej chyba jest stratna.Byle jaka tunika czy bluzka w next z nowej kolekcji to koszt 60-80 zł,sweterki około 130-150 zł,dajmy na to ze ktoś odkupi potem taki sweterek za połową czyli za 75 zł.Czyli niby zapłaciła za niego drugie 75 zł,to za taką kwotę to by w normalnym nie firmowym sklepie kupiła i nie trzeba robic zachodu ze sprzedażą itp :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djqxmmxmlss
h&m, lidex, ecco, helly hansen, reima, fixoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ubranka dla dzieci ze strony allinside.pl, często robię tam zakupy i jestem z nich bardzo zadowolona :D Kupuję przeróżne ubranka, od bucików, bielizny, po sukienki, kurteczki, zawsze modne i po niskiej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×