Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariola 24l,pwoee

Jak naciągnac męza na jak najwyzsze alimenty?

Polecane posty

Gość mariola 24l,pwoee

Złozylam pozew o rozwód i alimenty na nasza córeczkę. Chciałabym dostać jak największe alimenty. Satysfakcjonowała by mnie kwota od 1200, ale w żadnym wypadku na nizsza sie nie moge zgodzic gdyz utrzymanie dziecka kosztuje. Jak przygotowac sie do rozprawy. Złozylam pozew z orzeczeniem winy meza wiec po uprawomocnieniu sie wyroku wystapie o alimenty na siebie rózniez gdyz dalej studiuje dzinnie i 2 lata jeszcze mi zostaly do magistra. Przez rozód pogorszy sie moja stopa zyciowa i wiem ze mam prawo do wystapienia o alimenty i otrzymania ich bo u mnie wlasnie stopa zyciowa sie pogorszy gdyz do tej pory nigdy nie pracowałam a jedynie wychowywalam naszą córeczke. Czy macie jakies doswiadczenia w sadzie? Na co sedzia zwraca uwage? Rachunki mam bo przy zakupach zawsze zbieram (od momentu jak rozwód mi przez myslprzeszedl)wiec to nie ebdzie problemem udowdnic ile na dziecko wydajemy. Czy w pozwie wnoszac o 2200 alientów sad moze je znacznie obinizyc? z zalecenia podalam wyzsza kwote gdyz sad przaewanie troche obniza niz chce powódka. Pozdawiam bede wdzieczna za informaje jakiekolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola 24l,pwoee
Temat niezbyt trafnie ukazal o co mi chodzi bo nie chodzi o naciagnie czyli oszukiwanie ale wlasnie o ten sad mi chodzilo jak to moze wygldac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile zarabia twoj
maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta alfa
Podświadomość zadziałała. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLUCHAJ JAK MASZ NA WSZYSTKO
DOWODY ILE NA DZIECKO WYDAJESZ CZYLI OK 2 TYSIECY TO MOZESZ SPOKOJNIE LICZYC NA ALIMENTY W WYSOKOSCI 1200ZL W TYCH CZASACH NIE JEST TO JUZ ZADNA WYGOROWANA KWOTA. ALE WIADOMO JAK MAZ ZARABIA 1000ZL TO NAPEWNO TYLE SAD NIE PRZYZNA. WTEDY STRAAJ SIE UDOWDNIC ZE NIE WYKORZSTUJE SWOICH MOZLIWOSCI ZAROBKOWYCH JESLI NP MA DOBRY ZAWÓD WYUCZONY. A WNIOSKUJE ZE MA SKORO TY JESTES STUDENTKA W DODATKU DZIENNA TO MEZA PO PODAWÓWCE NAPEWNO NIE MASZ. INTELIGENTNI CIAGNA DO INTELIGENTNIEJSZYCH I NA ODWRÓT. POZDAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola 24l,pwoee
Mój mąż jest dentysta, zarabia róznie ok 7-10 tys, ale 3 tys prawie wydaje na wynajecie 33 m lokalu w centrum miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola 24l,pwoee
ale moge z łatwościa udownic ze ma kawalerke rózniez przy ruchliwej ulicy i ja mógłby przerobic w gabinet i nie musiałby wydawac tych 3 tys wiec tym samym mialby wiecej pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola 24l,pwoee
ma roniez dochód z wynajmu tej kawalerki bo studentom ja wynajmuje co daje mu 1300zl dochodu misiecznie extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim zdnaiem jestes suka
bo maz ma lozyc na dziecko w razie rozwodu ewentualnie do konca towjej nauki ale tyle ile to dziekco potrzebuje, am male dziecko nie potrzebuje 1200 miesiecznie, sama mam 2 malych 2 latkow i wydajne na nie mesiecznie 700 zlotych, a ty powinnas polowe z tego dawac i maz polowe wiec po co ryj pchasz tam gdzie nie twoje... skonczys znauke moaz wystapi na bank do sadu o uniewanizie obowiazku alimentacyyjnego wobec ciebie i bedzie lozyl tylko na dziecko... a wierz mi ze im wiecej chcesz wyciagnac to tym bardizje sie przejedziesz, sady zaczynaja juz w duzej ilosci bardzo zwracac uwage na pazerne suki ktore dupy nie chca ruszyc tylko ciagnac kase od bylego... i nie mow mi z emasz duzo pracy bo dizecko i studia, ja ma 2 dzieci malych studiuje dziennie i pracuje na caly etat i jakos daje sobie rade. A w zyciu by mi nie przeszlo przez mysl zeby od mojego ex ciagan c kase na siebie... bo obowiazek ma wobec dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta alfa
Mariola, nie bądź za chytra. :D Zarobki, to dochody, a nie obroty fitmy. Może jeszcze udowodnij, że mógłby kupować tańsze plomby i usuwać zęby bez znieczulenia,. :D Jeśli przeniesie gabinet do mniej eksponowanego miejsca, to obroty automatycznie zmaleją, więc alimenty też. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim zdnaiem jestes suka
a niech skalda pozwew o jak najwiecej, i jeszcz esie prazejdzie na tej pazernosci na kase, znam przypoadek gdzie kobieta zlozyla pozewe o 2000 zl a facet zarabial ok 7 tysiecy przy obrotach jego firny dosc duzych... a uargumetowoal to tym ze je dziecko ma duze potrzeby i musi nosic tylko markowe ciuchy jesct tylko markowe produkty, nakupowala rzeczy njadrozszych zeby paragonami to poprzec ile na dziecko wydaje, a maz zrovbil to samo, i pokazal ze on na dziecko aby bylo dobrze ubrane bylo mucieplo sucho i zeby mialo zabawki i dobre zycie moz ewyac gora 450 miesiecznie czyli 900 zl miesiecnzie na 2 rodzocow... kobieta na dziecko dostala 400 zl alimentow a na siebie ani gorsza a sa decyzje argumentowal jej pazernoiscia... wstydu sie jedynie najadla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola 24l,pwoee
"skonczys znauke moaz wystapi na bank do sadu o uniewanizie obowiazku alimentacyyjnego wobec ciebie " zgadza sie ja chce aliemtow na siebie tylko do skonczenia studiow wiec ameryki nie odkrylas :) maz bedzie mial takie prawo tak jak i ja mam teraz do ubiegania sie o alimenty na nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola 24l,pwoee
apropo twojego niku to prosze cofnij sie do klasy 3 szkoly podsawowej a moze wtedy pani cie nauczy ze suka to "samica psa domowego, a także innych zwierząt z rodziny psów" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola 24l,pwoee
ale nikt głupi ni ejest, wiadomo ile dziecko kosztuje tak? widac "ojciec" tego dziecka niekoniecznie skoro przesyła 100zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyle czola takim
odwaznym kobietom. Wiekszosc tu piszacych matek daje sobie wcisnac 500-600zl alimentow, a to nie dla was tylko dla dziecka. dziecku od geby odejmujecie w ten sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
" mariola 24l,pwoee "skonczys znauke moaz wystapi na bank do sadu o uniewanizie obowiazku alimentacyyjnego wobec ciebie " zgadza sie ja chce aliemtow na siebie tylko do skonczenia studiow wiec ameryki nie odkrylas maz bedzie mial takie prawo tak jak i ja mam teraz do ubiegania sie o alimenty na nas " Może najpierw było zakończyć edukację a następnie zakładać rodzinę???? Nie bądź też taka pewna z kim dziecko zostanie i kto alimenty będzie płacił i na kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczyt hamstwa i bezczelnosci
krolewna bedzie lezec i pachniec a biedny facet placic alimenty ;/ rozumiem na dziecko, ale dla zdrowej kobiety ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi ale pazerna
skoro nie doroslas by zakladac rodzine, powinnas poniesc tego konsekwencje ;/ Dojrzala matkazmienila by studia na zaoczne, poszla do pracy ;/ No ale lepiej ciagnac kase od bylego i zyc jak krolowa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola 24l,pwoee
mojego kirunku nie zaocznie bo to nie jest oklepany marketing i zarzadzanie czy resocjalizacja :O pozatym ja chce sie uczyc a nie uzyskac papierek jak to na zaocznych ludzie robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahhaaha
a dlaczego chcesz rozwodu ?????????? I dlaczego uważasz że mąż ma ci płacić za sam fakt że istniejesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Nie chcesz uczyc sie dla papierka na studiach zaocznych i niby masz taki super kierunek nie jakis marketing? HMMM ale chyba na marketingu wiedza ze "poza tym" to nie nie pozatym a moza poza tamtym??? :D A swoja droga to jestes pazerna dziewucha (nie obrazajmy suk, samic psow) i oby sad sie na Tobie poznal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola 24l,pwoee
Cheryll wiesz gdybac to sobie mozesz i chciec gwiazdke z nieba, chociaz i bys zaczal uszami klaskac to sad i tak wyrokuje wedlug dowodów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola 24l,pwoee
hahaha a czy tematem topiku jest to czemu chce rozowdu ze sie tak nami chcesz interesowac i wnikac czemu sie rozwodzimy? Pozatym gdzie napisalam ze maz ma mi placic za fakt mojego istnienia? poczytac troche kodeksu a sie dowiesz czy zonie przysluguja alimenty gdy przez rozwód pogorszy jej sie status zyciowy czy tez nie i wtedy bedziemy rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahhaaha
wlasnie wiem, że że strona która jest winna ma obowiązek alimentacyjny. I dlatego pytam co jest powoedem rozwodu. Bo nie znając sytuacji, to odczytuje, że raczej wina leży po twojej stronie: jestes pusta, zarozumiała, niedouczona, a przede wszystkim pazerna. Więc może masz jakieś powody WAŻNE by ubiegać sie o rowzód z winy męża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola 24l,pwoee
hahahah gdybym nie miala to bym nie skladala pozwu z orzeczeniem jego winy :) trzeba byc matołkiem by tego nie wiedziec :) pozatym obrazasz mnie piszesz ze jestem pusta, niedouczona (pomimo ze dostalam sie na studia gdzie było 18 osob na 1 miejsce) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola 24l,pwoee
w dodatku panstwowe a nie prywatne, bo na takich płacisz- chodzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz co to za kierunek,bo mnie zadziwiasz...u mnie tez bylo 16osob na miejscei studia dziennie,panstwowe..tyle,ze jestem z rocznika '83,wiec z baby boomu. wydaje mi sie,ze jesli cie zdradzil,to mozesz liczyc na duza kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola 24l,pwoee
ja jestem z rocznika 86 :) studiuje na politechnice w warszawie a Ty? co do kierunku moze nie bede mówic bo jest on malo spotykany a wiesz ze swiat jest maly i nie duzo u nas w grupie jest dziewczyn, w dodatku co mają mała córeczke i meza stomatologa :) Tak wiem ze moge liczyc na alimenty i dlatego bede o nie wystepowac zaraz o uprawomocnieniu sie wyroku z jego winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieeeeeeeeeee
ależ to jest prostaczka, ta autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieeeeeeeeeee
w dodatku maz jej chyba dawno nie zapiął bo taka nieszczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×