Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariola 24l,pwoee

Jak naciągnac męza na jak najwyzsze alimenty?

Polecane posty

Gość no jakby cherylle
to powidzenia przejedziesz sie i to bardzo, zwlaszcza ze widac ze facet ci che isc na reke... wiec rob tka dalej i zacnzij z nim wojne a to sie bardzo zle dal ciebie skonczy, bo jak tylko zaczniesz "naciagac go na kase" to zobaczysz ze on zmini zdanie idom ktory pewnie jest jrego i za niego placi, bo z czego niby ty mialbys placic, i wszytko inne moga pozostac dla ciebie marzeniami, rownie dobrze sad moze uznac ze dom jesli jest jego nie nalezy ci sie i skonczysz ty w klawalerce, nbo dziecku dom nie potrzebny, maloe dziecko moze sie bawic na 5m2 i jest zadowolone... wiec naprawde uwazaj, bo jak sie twoj maz wkurzy to juz ci na reke nie pojdzie i wszystko sie obroci przeciw tobie, bo wiedsz czlowiek moze zminic zdanie... i to tez jest bardzo czeste... uwazaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prok
piszesz to co przeczytałaś w kodeksie. A to jest Polska ;) pójdziesz do sądu i obyś się nie zdziwiła. Chcesz pewnie dopiec mężowi, ale ten pewnie weźmie dobrego adwokata i dostaniesz te 3XX ileś polskich złotówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola 24l,pwoee
agnieszka "facet odszedl od ciebie" widze ze wrozka jestes :D a jesli nie to poprosze o cytat gdzie napisalam ze maz ode mnie odszedl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zle napisalam, ze odszedl ale napisalas ze z jego winy jest rozpad malzenstwa ktos wczesniej napisal ze nigdy nie ma winy po jednej stronie jesli zdradzil - mial powod i napisalam, moze nie pasowalo mu ze nie masz mozgu? samo to ze napisalas ze ci powiedzial ze nie znasz zycia o czyms swiadczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola 24l,pwoee
dom jest nasz a nie jego dziewczyno, czemu dopowiadacie sobie takie bajeczki, co jest moje a co jego, kto od kogo odchodzi. moze rozmiar mojego buta tez znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola 24l,pwoee
agnieszka chcesz byc, smieszna, blyskotliwa.. rozbawic towarzystwo..... tekst o braku mózgu jest na poziomie przedszkolaka :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola 24l,pwoee
no jakby cherylle dzieki za ostrzezenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może lepiej na początku alimenty, rozwieść się zawsze zdążysz a teraz ważniejsze jest utrzymanie Twoje i dziecka :) Ja jestem absolwentką Politechniki Warszawskiej więc wiem ile musiałam czasu na naukę poświęci a Ty masz jeszcze dziecko. Więc skończ studia spokojnie, to priorytet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgf
widac, ze leniwa z ciebie pustaczka. Wymyslila sobie, ze po studiach dostanie tak zajebista prace, ze na wszystko od razu bedzie ja stac. A co jesli nie?? Co jesli maz zmieni zdanie i wywali cie z domu, bo z przyczyn ocztwistych nie jestes w stanie go splacic?? Oj dziewczyno doigrasz sie swoja bezczelnoscia i pazernoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedszkolak? a ja myslalam ze bierzesz przyklad ze swojego dziecka bo ci sie we lbie popierdolilo totalnie z tego co widze;) mow co chcesz, i tak jestes pusta dla wiekszosci, paniusia wymyslila sobie ze bylego meza bedzie doic :D dobre :D do roboty rusz leniu smierdzacy dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola 24l,pwoee
liwiana Dokladnie, wiec napewno wiesz jak to jest uczyc sie do cięzkich sesji, byc dzien w dzien na zajeciach. Równiez jestes z warszawy? ja z mokotowa a Ty? dawno temu konczylas studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Dla mnie to przedstawienie skonczone, :D pojde poogladam tv bo ten tekst "pieniazki nie wasze a juz by dysponowac chcialy" mnie zabil Ale jedno dodam szkoda dziecka bo tak bezmozgiej matki to juz dawno nie spotkalam. I wszyscto co robi to nie dla dziecka ale zeby facetowi zycie uprzykrzyc. Zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a g n i e s z k a _ ktos wczesniej napisal ze nigdy nie ma winy po jednej stronie jesli zdradzil - mial powod - jeśli Ciebie kiedyś mąż zdradzi to przypomnij sobie te swoje słowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola 24l,pwoee
hgf dom jest mój, dalej w nim mieszkamy ale jest on moja własnoscia! dziadek zapisał mi go w testamencie i 4 lata temu po jego smierci po wyroku sadu jestem jego jedyna wlascielka! jeszcze cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A swoją drogą......
Swoją drogą długo studiujesz. Ja jako rocznik 85 studia skończyłam rok temu, także Ty powinnaś je skończyć w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomne sobie bo to jest normalne jest nie tak w lozku, facet skacze na boki, kobieta zachowuje sie jak ksiezniczka to facet tez ucieka to jest normalne i meczace dla faceta! co wy, nie wiedzialyscie o tym ?:o wiekszosc moich znajomych facetow to mowi jezeli z kobieta jest ok nie szukaja na boku jesli cos sie pierdzieli, dlugo sie pierdzieli to facet skacze na bok i jesli mnie facet zdradzi, przypomne sobie te slowa nigdy nie ma winy po jednej stronie nie ma tak ze sielanka zycie idealne i nagle facet cie zdradza, albo bylo za nudno, albo cos innego nie pasowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola 24l,pwoee
liwiana fajnie :) ja jak córeczka była mała a była sesja to z ręką na sercu czasem po 3 doby nie spałam. Mąż pomagał ile mógł ale to było zaraz po porodzie i siła rzeczy nie spałam córka była mała i budziła sie co 3-4 godziny na jedzenie. Podziwniam ze udało Ci sie skonczyc bo wiem ile trudu w to włozyłas. Ja tez mam nadzieje skończyc a 2 latka jeszcze wciaz przede mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola 24l,pwoee
Ja jestem rocznik 86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam powiem, dajcie dziewczynie spokój, wszystkie takie święte że, nie dość że by same dziecko chowały to jeszcze byście może zgodziły się na groszowe alimenty, żeby nie okazać się zbyt pazerne. A może zrezygnowały byście w ogóle z alimentów, żeby pokazać "klasę" , "godność" i "dumę" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie! ale kiedy mnie by facet zostawil, a bylabym na dziennych i mielibysmy dzieciaczka to pierwsze co bym zrobila to zmiana systemu na zaoczny, szukam pracy. pozniej oczywiscie alimenty ale nie przemawialby przeze mnie pazernosc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a g n i e s z k a _ nie nie! ale kiedy mnie by facet zostawil, a bylabym na dziennych i mielibysmy dzieciaczka to pierwsze co bym zrobila to zmiana systemu na zaoczny, szukam pracy. pozniej oczywiscie alimenty ale nie przemawialby przeze mnie pazernosc Dlaczego pazerność???? Ma prawo ubiegać się o alimenty na siebie!!! Dlaczego ma zmieniać tok studiów, bo facet coś spieprzył??? Dlaczego to ona ma ponosić konsekwencje jego nieodpowiedzialności (jeśli to faktycznie on zawinił)???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgf
liwiana a jaka masz pewnosc, ze to on spieprzyl?? Wiesz tylko tyle co autorka napisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pytanie dlaczego spieprzyl??!!!????!!! cholera dziewczyny z tego jak autorka sie tutaj wypowiada widze ze wyzej sra niz dupe ma ja bedac facetem dalabym noge bo ile mozna wytrzymac? i wcale nie musial zdradzac ale ona jest dorosla!! ma 24lata, dzieciaka to umie zrobic ale jesli chodzi o pieniadze na utrzymanie dziecka to dwie lewe rece??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hgf Muszę się na czymś oprzeć, jeśli autorka pisze że on spieprzył to zakładam, że tak jest. Po co tu kłamać, to nie ma sensu. Może jest inaczej, ale nie o tym jest tu rozmowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola 24l,pwoee
liwiana dzieki wielkie :) cos zaczelo zmierzac co do tresi mojego pierwszego postu i pytania, bo wiekszosc to tu by chcala poznac historie naszego zwiazku i najlepiej wiec jaka jestem :) dzieki jeszcze raz, na rozprawe mam paragony, rozne zaswiadczenia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma 24lata, dzieciaka to umie zrobic ale jesli chodzi o pieniadze na utrzymanie dziecka to dwie lewe rece?? Zrobili sobie OBOJE dzieciaka, wiedział że studiuje, godził się na to, więc o co teraz taki wrzask????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola 24l,pwoee
dokladnie nie o tym a tu dziewczyny snuja domysly. mi chodzi o alimenty na corke póki co, jak ta sprawa bedzie wygladac, wszystko zbieram po tym jak na forach czytam ze sedzioweie wymagaja czasem paragonów a kobieta nie ma i "doopa blada" jak to sie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×