Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ol

tylko do kobitek :) czy u ginekologa...

Polecane posty

Gość ol

macie wygolone, czy specjalnie na te wizyte "hodujecie" włosy? Mam wrażenie, że taka wygolona u lekarza może być nieco wulgarna...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie, wcale nie.
Ja zazwyczaj "hoduję", bo kiedyś usłyszałam nieprzyjemny komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz problem załóż paltko najlepiej na cipkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol
no wlasnie, ja nie wyhodowalam na dzisiaj i glupio mi bylo jak cholera, jakos miałam wrażenie, że lekarz dziwnie na mnie spojrzał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia kaczanowska
joł to założa peruka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol
palto i peruka - ok, zapamiętam na przyszłość, a reszta dziewczyn - golicie czy zapuszczacie (się) w sensie włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyskretny jebacz
Petrol znowu "błysnęła" intelektem hehehehehehehe......sama pokaż to paltko, które nakładasz na piizdę jak chcesz, żeby twój stary cię róchnął. Chętnie zobaczymy co to za cudo hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie, wcale nie.
Ja wolę chodzić do faceta. Nigdy jeszcze nie usłyszałam żadnego komentarza, zawsze są delikatni. Teraz z różnych względów chodzę do kobiety. Ale ona jak bada to mam wrażenie jakby chciała paluchy wsadzić jak najgłębiej jednym mocnym pchnięciem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robię nic specjalnego na tę okazję,fryzurka jak na co dzień czyli malutki paseczek i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mówicie że chomiczewska na 0 nie wypada? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol
no to luz, lekarz nie skomentował, ale spojrzał się tak... a może jestem przewrażliwiona, pewnie niejedno już tam widział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 letnia ..
ja sie nie gole bo mnie zj****la kiedys, no i za delikatna nie byla... jeszcze mnie troche obrazila mowiac ''pani pochwa to nie dosc ze dluga to jeszcze szeroka'' nie moja wina ze taka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby dlaczego
a niby dlaczego u ginekologa powinnam się wstydzić tego, że często się golę? Przecież to właśnie osoby aktywne seksualnie powinny regularnie dbać o swe zdrowie intymne, a "fryzury"w tymże miejscu to nie temat do oceny dla lekarza. Jeśli komuś z Was trafił się taki cham, to tylko znak, że należy zmienić ginekologa. Poza tym, "krzaki"mogą utrudnić nawet badanie (jeśli dotyczy zmian np.warg sromowych). bez przesady więc z tą pruderią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol
i to jest odpowiedź, na którą czekałam! czad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktorek 34
Haha "Poza tym, "krzaki"mogą utrudnić nawet badanie (jeśli dotyczy zmian np.warg sromowych). Większego debilizmu już dawno nie czytałem. Ale pewnie ta wypowiedź jest pochodną : "Przecież to właśnie osoby aktywne seksualnie powinny regularnie dbać o swe zdrowie intymne". No idiotka do kwadratu, myśląca tylko cipskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby dlaczego
Doktorku, gratuluję kultury osobistej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby dlaczego
...a także wiary we własną nieomylność. Zwłaszcza na temat schorzeń kobiecych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE WIECIE
NIE WIECIE MOZE, CZY MOZNA KUPOWAC PASZTET POD LASKI NA ALLEGRO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afuj
Blondynka * No najlepiej iść z krzakiem do ginekologa Lepiej z ginekologiem w krzaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okijuo
zawsze wygolona - nigdy nic nie powiezdziala. w "krzakach" czulabym sie conajmniej tak, jakbym np. zębów nie umyla przed wizyta u stomatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna Justyna
ja chodze zawsze do faceta ginekologa i zawsze mam ogolona pusie;) gdybym sie nie wygolila nie usiadlabym na fotel wymyslilabym odrazu ze jestem nie przygotowana, ja rowniez jak poprzedniczka czulabym sie jakbym zebow nie umyla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j@gn@
ja zapuszczam średniego jezyka tzn , tak pól na pól nie krzaczory ale leciutki zarościk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×