Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość echhhhhhhh

białe kozaczki

Polecane posty

Gość echhhhhhhh

tak sobie przeglądam ten blog bialekozaczki.pl i muszę przyznac, ze jedna "stylizacja" mi sie podoba. tlyko mnie nie zlinczujcie: http://kriwol.com/Biale%20Kozaczki/1405.jpeg co prawda sama bym tego nie zalozyla, ale na tej dziewczynie to ladnie wyglada :) co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedi
nie zlinczujemy, fajnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba tu nikt nie wie co to
bikejki hahahah obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiedzmy ze m pasuja jej te butki do rekawow....zle nie jest, ale siebie tez w tym nie wiedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny strach z kafe
litości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko jakie koszmarki,białe ko
zaki nawet od Prady wygladają obciachowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedi
Drogie Elegantki! Jak się popatrzy na historię mody to widać jedną tendencję - biały był (w EUropie) łaczony z arstokracją, warstwami wyższymi, tzw. "klasą próżniaczą" - cyzli tymi którzy byli tak bogaci, że mogli nie pracując chodizć w białych żaborach, nosić białe koronki, itp. Te białe kozaki, ktorymi się tak excytujecie drogie "elegantki", zostały wymyślone przez projektantów tzw. wysokich marek. Ale jak to zawsze bywa z "wysokimi markami" - zaszły w dół, pojawiły się w wiejskich dyskotekach, na sesjach rady gminy w wersji "elegance"... Dlatego mniej mnie rażą pojedyncze, specerujące ulicą białe koraki z dobrej skóry i dobrej marki, dobrane odpowiednio do stroju niż ... całą ulicą maszerujące już 3 sezon z rzędu w epopeje plastikowych tanich balerinkach, do szurających po ziemi spodni - rurek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widac że oburzyła sie blachara
nawet jak są prady białe kozaczki to i tak wyglądaja obciachowo i tandetnie ;) pozdr blaszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe żal żal żal
kocham takie zjawiska 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedi
jak jest się blacharą mając dobry car, to mogę być;-), mi to pasuje! Pozdro dla wielbicielek masowej tandety i sieciówek oraz jazdy pkp i pks;-)!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko a czym jeździsz
blacharo ? masz coś do tego jak ktoś jeździ pociągiem autobusem :P ale ty tępa jesteś babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×