Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziczek okrutniczek

Szukam inspiracji na projekt wnętrza..

Polecane posty

Gość dziczek okrutniczek

Dom rośnie bardzo szybko, na jesieni zacznie się zapewne wykończeniówka. Niestety jak do tej pory (na to liczyłam) nic nie wpadło mi do głowy, różne pomysły kręcą mi się w głowie a nie mam tak naprawdę nigdzie zaczepienia. Z mieszkaniem nie miałam takiego problemu, bo raz koszty a dwa brałam pod uwagę że spędzę tu najwyżej 5 lat. Skąd braliście pomysły? Gdzie szukac? internet (jakie strony), gazety, czy poprostu wycieczki sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co miesiac zaopatruje sie w gazety, zeby za kilka lat nie miec tego problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taki kanal tv "domo" gdzie jest duzo programow o wnetrzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albo-do
http://meuquahh.notlong.com - to portal z wirtualnymi wizytami w mieszkaniach (to jest akurat chyba najbardziej odjechane mieszkanie jakie widziałem). Jest tam gdzieś też zakładka z inspiracjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziczek okrutniczek
o a, straszne :)))).. Nie, ja szukam czegoś na dłużej hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg good luck
wlasnie zobaczylam linka - co za szalony miks kolorow :P oczoplasu mozna dostac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chodziłam ani przed ani po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg good luck
ja szukam obecnie inspiracji do jadalni, konkretnie do tych mebli http://www.easylivingfurniture.co.uk/assets/product_images/richmond-ash-dining-table_1.jpg beze odpadaja bo mdlo mi sie robi. aktualnie jadalnie mam pomalowana na kolor ciemniejszej kawy z mlekiem, plus jasne panele na podlodze ale cos mi nie pasuje. planuje zmiane koloru w tym roku ale nie mam pojecia jaki bylby dobry jakies sugestie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg good luck
dodam ze w salonie tez mam meble z tej samej serii, komode, lawe i dlugi stolik pod tv z miejscem na inny sprzet. aktualnie w salonie mam jedna sciane na bordo, a reszte na sloneczny zolty, ale tez mi ten uklad nie pasuje. chce zmienic kolor a pomyslow brak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruszka
Nowoczesny dosc elegancki to zalezy jaki masz wystroj, jesli tak pusto i duzo wolnej przestrzeni jak na focie, moze pas chlodnego dosc ciemnego brazu na dole, na gorze kawa, oddzielone zlotym wzorem, albo dwa kolory = bialy, a na nim naniesione od szablonu wzory roslinne kolor gorzka czekolada, albo krem + gorzka czekolada http://szeptucha79.blog.interia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola bridget jones
e-mieszkanie sporo fajnych propozycji ___________ http://tnij.org/g2z3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź na n-design.pl. To stronka biura projektowego, które ma bardzo inspirującą galerię. W ogóle ich projekty były we wszystkich wiodących pismach branżowych. Mają styl nowoczesny, rewelacyjne są te projekty, mogą was nakierować na to jak ma wyglądać wasze wnętrze, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ysiak
A może jakieś inspiracje kulturą wschodu? Maroko? Zajrzyj tutaj www.mamadam.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie, że n-design ma bardzo ciekawe i nowoczesne projekty;) Można się nimi inspirować, ale można też nawiązać z nimi współpracę. Jakoś kosmicznie drogo nie wychodzi, a przynajmniej można mieć pewność, że mieszkanie będzie super urządzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja podobnie jak ktoś już napisał - kupowałabym sobie co miesiąc fajne wnętrzarskie gazety :) Mnóstwo jest ich na rynku więc ze znalezieniem czegoś odpowiedniego nie powinno być problemu :) Takie magazyny mają równiez swoje wydania internetowe - bogatsze zazwyczaj w treści oraz zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obecnie jestem na etapie szukania pomysłów do mieszkania i kupuję gazety typu dobre wnętrze itp ze stron internetowych : www.pytanieomieszkanie.pl www.urzadzamy.pl www.deccoria.pl www.czterykaty.pl www.wnetrza.onet.pl www.idealnemieszkanie.com.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro sie buduje dom to
powinnas miec juz dawno wizje swojego wdomu...tzn wnetrza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Mnie niedługo czeka urządzanie mieszkanie i szczerze mówiąc nie czuję się na siłach by je samodzielnie urządzić. Podoba mi się wiele rzeczy i gdybym je wszystkie ze sobą połączyła wyszedłby mi jeden wielki misz masz. Dlatego chcę kupić gotowy projekt wnętrza na http://projo.pl/ Cenę można ustalić samodzielnie a to jak dla mnie ogromny plus;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy po inspiracje do ART DECO ;) Bogata oraz ciekawa oferta firmy ART DECO powinna zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta. W ofercie posiadamy najwyższej jakości meble wykonane w 100% z litego drewna sheesham oraz mango. W sprzedaży posiadamy również wysokiej klasy biokominki. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. :) www.meblekolonialne.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devlin
jeśli szukasz fajnych projektów łazienki to trochę ci to zajmie. ja jak robiłam nową łazienkę to spędziłam prawie miesiąc przy komputerze wymyślając co bym chciała :) mogę ci podrzucić tai fajny poradnik z Roca http://akademiaroca.pl/ za darmo możesz go sobie ściągnąć i tam masz troche inspiracji :) niestety łazienka chyba jest zawsze najdroższa do zrealizowania jeśli chcemy mieć coś naprawdę fajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgo72
Polecam zajrzeć na www.meblomoda.pl albo do ich salonu. Znajdziesz tam wiele gotowych aranżacji w różnych stylach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devlin
a jakie masz kolory ścian i jakie meble- tapicerowane czy skórzane? no i oświetlenie pokoju czy jasny czy niekoniecznie? jesli masz w skórze to bardzo fajną wizualizację widziałam tu http://www.lissy.pl/sofy-i-fotele/sofa-zanetti fajnie to wygląda, taki przeszklony pokój i białe skórzane meble :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz_1982
Warto przeglądnąć serwis www.dekornictwo.pl - publikują tam całkiem fajne przykłady aranżacji, a co ciekawe - nie skupiają się na jakimś konkretnym stylu, więc raczej bez problemu znajdziesz tam coś odpowiadającego Twoim oczekiwaniom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz poszukać w różnych gazetach np. cztery kąty. Lub jeśli interesujesz się stylem scandi to zapraszam na mój blog: www.bykaja.pl Jestem pewna że znajdziesz tam coś dla siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym pomysłem są betonowe dekory w mieszkaniach, np. takie jak na vhct.pl. Ja mam taki od roku i wcale mi się nie nudzi, na dodatek robi świetne wrażenie na gościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amely
Polecam Pinteresta, Werandę, Czas na wnętrze, Elle decor, Vogue Living. Najbardziej oryginalne rzeczy znajdziesz w Vogue i na Pintereście - to jest prawdziwa kopalnia inspiracji. Jest teraz tyle stylów - od słodkiego shabby, stylu prowansalskiego przez skandynawski, orientalny, boho po surowe industrialno-loftowe. Ja tam stosuję miks i wybieram z każdego stylu to co mi się podoba. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×