Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziczek okrutniczek

Szukam inspiracji na projekt wnętrza..

Polecane posty

Gość gość
sprawdz tutaj www.in-designer.pl masz tam przykladny naprawde fajnych projektow, na pewno cos dla siebie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze po prostu odpowiednia firma od aranzacji wnetrza? Osobiscie w tym temacie moge polecic firme www.martawanat.pl neisamowite pomysly oraz przystepne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że jeśli brak pomysłu i inspiracji, to faktycznie warto zastanowić się nad zaangażowaniem projektanta wnętrz. My się zdecydowaliśmy na takie rozwiązanie i - patrząc na efekty - wiem, że to była dobra decyzja :) Mieszkanie jest urządzone ładnie, ze smakiem, ale i funkcjonalnie. Pani architekt pomogła nam odkryć, jakie wnętrze chcemy mieć, to była świetna przygoda :) Korzystaliśmy z usług http://dfinterior.info, mogę śmiało polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novelity.pl

Zapraszam na novelity.pl

Znajdziesz tam mnóśtwo inspiracji i podpowiedzi 🙂

A przy okazji katalog firm i wyszukiwarkę fachowców, aby łątwiej było posunąć prace do przodu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukacie czegoś extra, z wyższej półki, to polecam sklep internetowy z lampami abanet.pl . Można wybierać spośród prawie 100 tyś produktów. Światło i ogólnie oświetlenie to szerokie pole do popisu - dobry pomysł i wykonanie sprawi, że wnętrze domu czy mieszkania stanie się zjawiskowym miejscem do odpoczynku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×