Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość !pytanie!

OSIEDLE DERBY WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

Polecane posty

Gość !pytanie!

witam :-) chciałabym poznać Wasze opinie na temat tego osiedla, ponieważ zastanawiam się nad kupnem mieszkania własnie w tamtej lokalizacji. Jeśli ktoś z Was tam mieszka, to proszę napiszcie mi swoje zdanie o tym osiedlu. Zastanawia mnie czy dojazdy do centrum Warszawy są bardzo uciążliwe oraz czy budynki sa dobrej jakości, czyli czy nie pękają ściany itp. co nieraz się zdarza. Z góry dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty jesteś z Warszawy
? Jeśli tak, to chyba wiesz, że każdy dojazd z Tarchomina czy Białołęki to wręcz koszmar w godzinach szczytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !pytanie!
nie jest z Warszawy i dlatego się pytam. Domyślałam się, że nie jest najlepiej z tym dojazdem :o i dlatego te mieszkania na debrach sa takie tanie, no cóż :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarchomin
Dojaz do Centrum to masakra. Jest tylko jedna Modlińska zakorkowana od rana do nocy we wszystkie strony. Budują Most Północny przez co panuje wielki rozgardiasz. Nie da się przewidzieć czy podróż do centrum zajmie Ci 20 minut czy 1,5 godziny. Mieszkam tu od kilku lat i czasami płaczę ze złości ponieważ spędzam a autobusach przynajmniej dwie godziny. Mało przedszkoli, mało szkół, po południu musisz polowac na pieczywo. W weekendy tłumy ludzi na bazarach i sklepach, których jest mało. I blisko Wisły. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie znam Białółęki ale to
kawał do centrum, drugi brzeg Wisły i więzienie na dokładkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !pytanie!
dzięki za odp ;) piszcie dalej! są może jakieś zalety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarchomin
Więzienie w niczym nie przeszkadza. Osiedla miszkalne są od niego daleko. Problemem jest komunikacja. Sytuacja może się popawi po wybudowaniu Mostu Pólnocnego. Teraz jest horror. Jeśli zdecydujesz się na kupienie tu mieszkania to tylko z powodu niższej ceny. Jeżeli masz dzieci, musisz się nastwaić, że dużo czasu będą spędzały na świetlicy albo z opiekunką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalety - to tak jakbyś w lesie
na wsi mieszkała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ysiak
Wszystko zależy o której i dokąd jedziesz. Ja jeżdżę do pracy na 8.oo i nie narzekam. Do metra 20-30 minut. Co do mieszkań i osiedli to też wszystko zależy od tego które konkretnie osiedle Cię interesuje. Ja akurat mieszkam bardzo blisko 527 i nocnego. Są sklepy, bank i poczta. Wszystko co trzeba. Szkoła i przedszkola. Mnie tam się mieszka tutaj dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wizę na wjazd
do Wa-wy masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj masz stronę osiedla derby.waw.pl jak ktoś wcześniej napisał dużo zieleni,nie trzeba daleko jechać do lasu,koniki dużo łąk bo to Zielona Białołęka.Przedszkoli jest dużo ale prywatnych,bardzo dużo małych dzieci.Ludzie są naprawdę życzliwi,znają się.Większość mieszkańców ma 30-40 lat.Blisko Centrum handlowe targówek i Marki minusy dojazd do centrum to przynajmniej godzina,zagęszczenie bloków dość duże,do metra dojeżdzają tylko dwa autobusy,brak tramwajów,rano korki niesamowite ja mieszkam niedaleko i sobie chwalę przyrodę,a pracuje całkiem niedaleko więc sobie rowerkiem jeżdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !pytanie!
dzięki za odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do białołęki to zobaczyć polecam jeszcze wybudowane przez Asbud Twoje Osiedle Białołęka :) ładne i można dosyć tanio w promocji mieszkanie kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarna69
Ja mieszkam na Białołęce od stycznia 2011. Kupiłam mieszkanie na rybku wtórnym i jestem bardzo zadowolona. Przeprowadziłam się z centrum W-wy i dziękuję |Bogu, że mi sie udało. Co do dojazdów, to po co pchać się do Modlińskiej, skoro można swobodnie dojechać do Radzymińskiej i dalej do mostu Świętokrzyskiego. Przy dobrych układach samochodem około 45 minut. Dużą zaletą jest bezpieczeństwo i cisza na osiedlach. Ja nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnttte
Białołęka się teraz mocno rozwija, sporo tu nowych osiedli. Znajomi mieszkają na Lewandów Park właśnie na Białołęce i są mega zadowoleni. Byłem u nich i rzeczywiście fajnie tam mają, osiedle ładnie zrobione, spokój, mili sąsiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzę uciekać poza stolicę. Jesteśmy na etapie załatwiania zakupu mieszkania w Radzyminie, osiedle Akacjowa Aleja. Za mieszkanie z rynku pierwotnego zapłacimy mniej niż za rynek wtórny w Warszawie, a akurat moja firma ma siedzibę tak zlokalizowaną, że szybciej dojadę z Radzymina, niż z naszego mieszkania w Wawie. Zresztą Warszawa to już nie to samo co kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie są podane ceny na stronie. Radzę kierować się bezpośrednio do developera - powinni telefonicznie podawać cenę. Na tym etapie mają dużo wolnych mieszkań, więc ceny powinny być znośne. Dopiero przy ostatnich wolnych mieszkaniach może się coś zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak z kolei mogę polecić Twoje Osiedle Białołęka na Głębockiej. My jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu, wszystko uczciwie przebiegło, klucze mamy dostać we wrześniu, cenę dali bardzo dobrą - 5400 z wykończeniem. Katalog z materiałami wygląda ładnie, okolica i budynki super. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dłuższego czasu walczę z Dom Development, aby usunęli usterkę w mieszkaniu na oś Derby 14! Posiadam mieszkanie środkowe, w którym moją sypialnię dzieli ściana z łazienką sąsiadów. Deweloper tak mnie uszczęśliwił, że bez sprawdzania liczników wodnych wiem, kiedy moi sąsiedzi się myją i jak długo leją wodę. Uciążliwy szum przepływającej wody w rurach jest tak głośny, ze rozchodzi się na całe mieszkanie. Od czerwca Dom Development nie potrafi stwierdzić co jest na rzeczy, a tym samym ja nadal czuję się jakbym mieszkał nad morzem. Ominę kwestie nieudolnego serwisu gwarancyjnego…, że na protokołach ustaleń końcowych, serwis pisze jedno, a po kilku dniach stwierdza drugie. Najciekawsze jest to, że Dom Development postanowił zrobić badania akustyczne w moim mieszkaniu. I tu HIT - Dom Development nie chce przedstawić oryginalnych wyników z badania akustycznego. Dodam, że ekipa, która przeprowadzała badanie akustyczne stwierdziła, że po uruchomieniu wody w łazience sąsiadów - u mnie w sypialni jest odczuwalny hałas na poziomie 46-48 dB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać jest nas więcej! Też walczę z Dom Development o uznanie rękojmi za wadę ukrytą która dotyczy niewystarczającej izolacyjności akustycznej ściany między naszą sypialnią, a łazienką sąsiadów. U nas walka trwa od stycznia 2014r. Odbył się jeden pomiar - wynik po stronie naszej sypialni to 48dB. Po tygodniu DD stwierdziło, że pomiar był tylko poglądowy i należałoby zweryfikować instalację wody w łazience sąsiadów poprzez rozkucie ścian. Oczywiście sąsiedzi nie chcą wyrazić zgody na taki zabieg, więc DD uważa, że chciało dobrze, ale sąsiedzi... Zapomnieli tylko, że pierwsze nasze zgłoszenie problemu miało miejsce w styczniu 2014r., kiedy to łazienka sąsiadów nie była jeszcze wykończona. DD celowo czekało na wykończenie przez sąsiadów łazienki rok czasu. Kiedy łazienka została wykończona DD wpadło na pomysł kucia ścian... Celowa zagrywka i pozorowane działania nastawione na odbijanie piłeczki. Ostatni ich pomysł, to postawiony nam warunek, że powrócą do rozmów, o problemie jeśli przedstawimy im wynik badania poziomu hałasu przeprowadzony, na nasz koszt, przez certyfikowane laboratorium badawcze... Koszt takiego badania to ca 4.000,00 zł. Cóż za wspaniałomyślna propozycja. Raptem ich pomiar nie ma znaczenia, bo wynik wskazał znaczne przekroczenie polskich norm dla dopuszczelnego hałasu w pomieszczeniach mieszkalnych. Jestem pewien, że gdyby wynik, badań wykonywanych przez DD, mieścił się w normie to byłby ostateczny i najbardziej wiarygodny pod słońcem. Ot takie nasze polskie piekiełko - brak profesjonalizmu, krótkowzroczność i cynizm. Potencjalni klienci Dom Development - nie dajcie się kupić tanimi chwytami działu sprzedaży. Po podpisaniu umowy uśmiechy miłych pań, proponowana kawa, czy sok pomarańczowy zamienią się w bagno, tym większe im więcej usterek stwierdzicie w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkadusz
Zobacz na http://warszawa.infodeweloper.pl/ pojawiają się tam bardzo ciekawe i przydatne informacje o najlepszych inwestycjach w mieście. Więc na pewno znajdziesz informacje, które Cię interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Chętnie pomogę podczas odbioru mieszkania od dewelopera. Mam wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie z zakresu budownictwa (Kierownik Budowy, Inspektor nadzoru). Przeprowadzę kontrole stanu faktycznego z opisem zawartym w dokumentacji projektowej oraz z Polskimi Normami budowlanymi. Sprawdzę czy wykończenie lokalu oraz całego obiektu zapewnia bezpieczne warunki mieszkaniowe oraz nie będzie generowało kosztów związanych z ewentualną naprawą usterek. Sprawdzam: wymiary pomieszczeń, krzywiznę ścian i jakość tynków, drzwi, okna, parapety, posadzki, balkony, tarasy, grzejniki, rozmieszczenie instalacji elektrycznej, instalacji wodnej i kanalizacyjnej. Zainteresowane osoby zapraszam pod numer telefonu: 889 228 440

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Białołęce w niskiej kameralnej zabudowie można kupić mieszkanie na osiedlu Zielona Dolina bardzo ładne i niedrogie mieszkania. Białołęka to dzielnica dobra do zamieszkania, dobrze skomunikowana z bogatą infrastrukturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia B
o, ja chętnie skorzystam z pomocy asysty przy odbieraniu mieszkania (choć to viva garden 3 - będzie w 2018 ). nawet nie wiedziałam ze są takie usługi wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam domek w Górnej Kalwarii, na Mazowszu. Jest to dom na rajskiej osadzie. Mieszkamy tam wprawdzie od niedawna, ale już mogę śmiało powiedzieć, ze to był dobry wybór. Jeśli cenisz sobie spokój, wysoką kulturę osobista sąsiadów, dobre umiejscowienie itp. Szczerze polecam. Mieliśmy za cenę tego domu kupić jakieś mieszkanie, obrze, ze tego nie zrobiliśmy. Poza tym dzieci są zachwycone no i jest znacznie bezpieczniej jak na zwykłym osiedlu. Polecam www.rajskaosada.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miasteczko wawer
Lepiej kupować nowe meiszkania deweloperskie, bo możesz większość szczegółów wybrać. Bardzo mi się podoba Miasteczko Wawer, nowe osiedle w Wawrze, mieszkania z widokiem na las, całość wygląda super, wiem, że sa jeszcze ostatnie mieszkania do kupienia na tym etapie budowy, łącznie ma być 1000 nowych mieszkań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×