Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ewelinkaa ;))

szampon na porost włosów.

Polecane posty

Gość ewelinkaa ;))

stosował ktos revitax?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaa ;))
ja chce aby szybciej mi wlosy rosły, uzywalam zawsze prstownicy, teraz robie 3 miesieczna przerwe. Przez ten miesiac wlosy urosły mi 2.5 cm jak nie z 3 :P nie wiem jak to mozliwe ale tak urosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEeeeeeeeeeeeee
włosy rosna 1.5 do 2 cm miesięcznie. to norma. jesli chcesz żeby rosly szybciej to zaden szampon tylko kup sobie tabletki, najlepsze na rynku to Ha- pantotet optimum. równiez gorąco polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolla_la
mała korekta do wypowiedzi powyżej: włosy rosną tak jak rosną i jeśli czyjeś naturalne tempo wzrostu włosów wynosi 1 cm na miesiąc ani szampon na porost włosów ani tabletki tego nie przyspieszą. Takie szampony i tabletki mają za zadanie wzmocnić włosy i dostarczyć im składników potrzebnych do tego żeby rosły tempem właściwym dla siebie i nie wypadały w nadmiarze _____________________ http://szamponrevita.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revitax mialam i nic nie pomóg
ł na porost, włosy po nim były takie matowe i brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowie44 - z ciekawości weszłam na tego bloga. przyznam, że fajne zestawienie, bo szukam właśnie czegoś na wpyadanie włosów. Zastanawiam się nad szamponem Revita. Opinie ma dobre, więc chyba zamówię. Korzystrał ktoś ze stronki http://szamponrevita.pl? bo właśnie stamtąd chcę zamówić i nie wiem, jak to wszyztko przebiega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowie44
Klikasz na produkcie, strona przekieruje Cię na szamponrevita pl po czym wybierasz zakładkę zamów teraz. Na dole wybierasz produkt, są tez podane koszty wysyłki. Oczywiście wszystko przebiega bez problemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to mnóśtwo jest szamponów na porost włosów i własciwie ciężko się w tym wszystkim połapać. Znalazłam tutaj http://preparatynaporostwlosow.com.pl/najlepszy-szampon-na-porost-wlosow.html opis najbardziej popularnych szamponów. Sama nie stosowałam żadnego z wyżej wymienionych, ale chyba się na któryś skusze. Muszę tylko poczytać jeszcze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arielcia
Ja jestem po kuracji szamponem Revita i jestem zadowolona. Wcześniej stosowałam tani Seboradin, ale włosy bardzo mi się po nim przetłuszczały i sama nie wiem dlaczego. Piszecie coś o rankingach, a ja kupiłam sobie ten szampon ze strony producenta, dokładnie tutaj http://www.dslaboratories.pl/7,revita.html. Żadnego ryzyka nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konradwp
od momentu, gdy ruszyłem z moją firmą, zauważyłem, że włosy mi bardziej siwieją, to chyba ze stresu, ciekawe czy jakiś preparat okazałby się tu pomocny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trennerr
wejdź sobie na stronę eaktywni.pl i zobacz co warto robić, żeby poprawić swoją aktywność i tym samym zdrowie, może i włosy nie będą wtedy tak szybko siwiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warent
a słyszeliście o takim urządzeniu jak ViviComb, w USA podobno cieszy się dużą popularnością, u nas też można kupić coś takiego. ciekaw jestem jego dokładnego działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertpietraszek
u nas pewnie jest mało popularne ze względu na cenę, ponad 2 tysiące, ale biorąc pod uwagę koszt przeszczepu włosów to i tak jest dwa, trzy razy taniej. ciekawe urządzenie, wcześniej o nim nie słyszałem, ale chętnie poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romannp
trochę drogo, ale zawsze można się z kimś złożyć jeśli urządzenie rzeczywiście działa. ja jak na razie wydałem 140zł na szampon revita i stosuje od tygodnia, więc nie mogę wypowiedzieć się o efektach, bo pewnie trzeba na nie trochę dłużej poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teodor68
stosowałam kiedyś ten szampon, w sumie działał tak jak piszę producent, ale najważniejsze co zapamiętałem to przyjemne uczucie po myciu włosów, ciekawy zapach i przyjemne w dotyku włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damwian
a co sądzicie o tych szamponach reklamowanych w tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernadetkawawa
te w tv są reklamowane jako najlepsze, ale przecież reklamuje się tak każdy szampon na porost włosów, lepiej popytać znajomych czy osób, które mają już za sobą testy rożnych preparatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryska72
a czy takie szampony są przeznaczone zarówno dla kobiet i mężczyzn czy jest jakaś różnica i różne środki dla płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apokdasopnfsfs
WCIARKA JANTAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikapostanowilamiećgęstewł
dla pań to raczej odpowiednio dobrane odżywki do rodzaju włosa, a nie tego rodzaju środki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigerblue
skupmy się na tych preparatach na porost włosów dla panów, co w końcu wybrać? procerin, szampony z apteki czy może coś innego jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pankracywitek
z mojego doświadczenia wiem, że jak coś ma być dobrego to musi być odpowiednio droższe, na pewno szampon za 5zł nie zrobi cudów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pabloczylipaweł
pankracy, nie do końca, bo czasami na cenę wpływa marka, reklama w tv, chociaż wiadomo, że jeśli ktoś dałby doskonałą reklamę, a nie miał dobrego środka to tez nie odniósłby sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gęstaczupryna
żeby wszystko podsumować, poszperałem trochę w necie i znalazłem ciekawe zestawienie, w którym występują środki, o których wspominaliście: http://lysienieumezczyzn.com.pl/ ,zobaczcie sami, bo jest tam podsumowanie, ocena środków i podstawowe informacje na ich temat. nie musicie dziękować za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomijerry
dzięki za ten ranking. widziałem już kilka rankingów środków na porost włosów, ale ten: http://lysienieumezczyzn.com.pl/ wygląda rzeczywiście na całkiem wiarygodny. takie zestawienie informacji przyda się przy wyborze odpowiedniego środka na walkę z łysieniem. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anittqa2222
revitaxu nie znam i nie słyszałam, ale moim zdaniem niezastąpiona jest revita, używam od dwóch lat i nie mam żadnych problemów z włosami, dosłownie ŻADNYCH http://www.tnij.com/amqKF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałem ten szampon w rankingu na rsnl.pl na wysokim miejscu, zastanawiam się nad nim i nad tabletkami z 1 miejsca, co poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Procerin jest spoko (te tabletki z 1 miejsca), ale chcesz do końca życia łykać tabsy? na Twoim miejscu tzn. o ile jesteś zdecydowany naprawdę wziąć się za bary z łysieniem zainwestowałbym w ten laserowy grzebień albo ten http://tnij.com/mynr07 nr 07 (no chyba że masz ucuzlenie na minoxidil to wtedy jednak revita i procerin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×