Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lionidass

zasponsoruje kobiete....zeby byc jej niewolnikiem

Polecane posty

Gość lionidass

nie oczekuje seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhdghjdgd
spierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lionidass
petrol-ze mna ok,po studiach jestem,mam firme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem.....
a okna też umyjesz ?...pójdziesz na smyczy na spacer do parku ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lionidass
odpowiem--pewnie ze umyje okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co to znaczy być niewolnik
iem?:D Ja z chęcią bym kimś popomiatała i była raz miła, raz wredna, sprałabym po dupie oraz nakrzyczała, ale jeśli chodzi o jakis hardkor- nie ma mowy. Poza tym wolę byc miła dla ludzi i normalna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnik2323
ja moge umyc okna i wyjsc na spacer na smyczy do parku moge tez wystawic tylek na spranie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lionidass
ale co to znaczy----nie chodzi mi o zaden hardcore,po prostu sponsoruje kobiete i zostaje jej niewolnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co to znaczy być niewolnik
hahaha, nieźle;) Ja pewnie wyglądam na taką heterę właśnie. Dlatego mam pytanie: jakie cechy mogłyby Cie przyciągnąć do kobiety, co sprawi, że z takimi preferencjami byłbyś kimś zainteresowany? Boja niestety zawsze mam pecha i podobam się facetom młodszym albo takim psychicznym dzieciakom, nad którymi trzeba dominować i im matkować:( Oczywiście nigdy nie dałabym się komuś zdominować, ale sama też nie chcę tego robić. Potrzebuje partnera, a nie dziecka do opieki nad nim:( Ale na zewnątrz chyba sprawiam wrażenie jakiegoś Himena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lionidass
a co to znaczy---lubie byc niewolnikiem kobiety,np ogladasz tv ja sprzatam,ugotuje obiad,pomyje naczynia,wymasuje stopy,podam wieczorem drinka,ja moge byc wtedy na czworakach a ty wygodnie siedzisz w fotelu i prostujesz sobie nogi na mych plecach itp...duzo jest przykladow jescze nie starczylo by miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnik2323
albo dac sie przywiazac i torturowac sluzyc przy innych jako kelner kelnerka a nawet jako zabawka do zadowalania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co to znaczy być niewolnik
Ale tak codziennie? Byłeś kiedyś w jakimś związku? I czy starałeś się być tak zdominowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnik2323
ja bylem kiedys w takim zwiazku tzn w wakacjie ponad 2 miesiace ale potem kontakt sie urwal bo troszke daleko od siebie mieszkalismy ale z checia bym sluzyl komus ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lionidass
ale co to znaczy--to zalezaloby tylko od ciebie,nie podobaloby sie tobie to?bylem z 5 lat temu w takim zwiazku,ale ona dostala prace za granica i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnik2323
mi sie bardzo to podobalo robilem to z przyjemnosci ale wolalbym zeby ktos posiadal na mnie jakiegos haka i nie krepowal sie rozkazywal zmuszal do czego tylko zechce nie zwarzajac na to czy mi sie to podoba czy nie bo skoro mam byc niewolnikiem to ma mi sie podobac to co mojej Pani ale niestety brak chetnych Kobiet tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klabax
jezeli chcesz byc zniewolony to przyjedz do katowic tak cie zniewole ze ,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnik2323
wiesz ja jestem z warszawy ale jakby dobrze sie dogadac to w ktorys weekend niema problemu tylko chodzi o to zeby niebylo ze bede jechal ze 4 godziny poto by posiedziec godfzine i wracac 4 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lionidass
klebax-nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klabax
wynajmiesz hotel i tam bedziesz niewolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnik2323
jesli znajdzie lub znajda sie chetne z warszawy moge sluzyc kilku Kobieta naraz jesli same sie boja moge tez podpisac jakis kontrakt niewolniczy jest kilka ciekwaych w internecie lub moge tez dac jakiegos haka na siebie tak by Pani lub Panie mialy 100% pewnosc ze zrobie wszystko co kare lub karza i ze moze lub mogla zrobic zemna co tylko zechca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekoomanka
jestem chętna mój mail pleasant_swirl@wp.pl wychłoszczę Cie po dupsku nie dobry chłopczyku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnik2323
napisz na mojego email to sie dogadamy konkretniej ale kase na dojazd itd bede mial dopiero po 15 niewolnik2323@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie rozumiem zbytnio jakie Ty z tego będziesz miał korzyści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lionidass
wynajme nie ma problemu bede lasil sie do twych stop i czekal na rozkazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnik2323
zabawe i podniete poniewaz sa ludzie tacy jak ja ulegli ktorych strasznie podnieca jak czuja sie jak szmaty ponizane a nawet bite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lionidass
astrin---moja przyjemnoscia bedzie sluzenie tobie jak niewolnik,ogladasz tv ja sprzatam,ugotuje obiad,pomyje naczynia,wymasuje stopy,podam wieczorem drinka,ja moge byc wtedy na czworakach a ty wygodnie siedzisz w fotelu i prostujesz sobie nogi na mych plecach itp...duzo jest przykladow jescze nie starczylo by miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde to jest naprawdę ciekawe, ze uległość jako taka może tak dzialać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×