Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kumabik

pierwszy obóz dziecka

Polecane posty

Znacie jakąś wiarygodną firmę, która zajmuje się organizowaniem obozów dla dzieci? Teoretycznie opcji jest wiele,ale tak naprawdę nigdy nie ma się pewności na kogo się trafi. a na co powinno zwracać się uwagę wysyłając dziecko na obóz? Zapoznać się z wychowawcami, czy to moze już przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie rób to z powodu czego mogłabyś się później ewentualnie przejmować. Porozmawiaj z wychowawcami. Jeżeli chodzi o sama firmę to dla mnie najważniejszy jest profesjonalizm i doświadczenie - popytaj wśród znajomy. Ja ze swojej strony mogę polecić OK-Tours i ich kolonie tematyczne - dobierzesz dziecku coś konkretnego a o profesjonalizm z nimi nie ma się co martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moja corka w wieku 7lat pojechała na pierwszy obóz.Z firma nie było problemu-wyjazd organizowal nasz urząd miejski.Zdecydowałam sie wtedy bo: 1)oboz był 45km do naszego miasta 2)cena dosc niska,UM dopłacał znaczna częśc 3)mozna byłó odwiedzic dziecko w weekend,dowiezc czyste ubrania,kupic jakies przekąski 4)organizacja czasu naprawde super-dzieci były nad morzem,na Kaszubach itp,co dzien jakies atrakcje,konkursy,oboz nad jeziorem w domkach,fajne warunki 5)dzieci uczyły sie odpowiedzianosci i obowiązkow-miały dyzury w stołówce,prowadziły gimnastyke poranną itp corka była baaardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem na etapie poszukiwania jakiegoś biura, interesują mnie kolonie/obozy tematyczne, dobra organizacja czasu dziecka i sprawdzona kadra pedagogiczna. Przyznam, że to biuro ok-tours ma fajną ofertę artystycznych obozów, a mój maluch ma właśnie zacięcie w tym kierunku. lilys rozumiem, że korzystałaś z ich oferty? na ich stronie wygląda to solidnie, sama bym się wybrała na taki wypoczynek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaa
Ja wybrałam dla syna Dziecięca Akademię Przygody. Podobało mi się to, że mają kolonie typowo dla małych dzieci 6-9 lat, grupy 8-osobowe, a cała kolonia liczy 24 dzieci. Poszukałam tez trochę w necie i mają bardzo dobre opinię, choć zdaję sobie sparwę, ze to nie do końca jest wiarygodne. Zobaczymy za 2,5 miesiąca, jak będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akwarelka, a gdzie dokładnie zabiera ta firma dzieciaki na kolonie. Z tego co piszesz, to wynika, że są naprawdę dobra firmą i maja niezłą ofertę. W sumie nie wiedziałam, że są takie firmy, które zajmują się tylko i wyłącznie koloniami i obozami dla dzieci i młodzieży. Bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamala zobacz sobie na ich stronę http://www.ok-tours.com.pl , jeżdżą nad polskie morze (Dąbki) i tam masz kilka propozycji obozów, motyw przewodni (artystyczne, hip-hopowe, sportowe...), tutaj musisz się już sama rozeznać, co preferujesz. Mają też obozy językowe w Londynie, generalnie super sprawa, ale dla troszkę starszego dziecka, takiego 14 -latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...sama nie korzystałam :) niestety, ale dzieciaki mojej siostry tak :) Bardzo zadowolone twarzyczki po powrocie - ja tylko mogę mówić o części organizacyjnej - bo jako ciocia mi przypadło to w zadaniu (siostra się mną wyręcza czasami ale nie narzekam) - wszystkie papiery i cały wyjazd ja dopinałam więc jeżeli o to chodzi to rewelacja z OK-Tours. Pewnie ze bym się sama wybrała - ale obawiam się, ze w mojej grupie wiekowej mogło by zająć trochę czasu żeby sobie taki obóz tematyczny znaleźć :)lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że za "naszych" czasów nie było takiej szerokiej oferty, na koloniach czasami dzieciaki robiły co chciały, włóczyły się trochę bez sensu, więc takie tematyczne obozy, to jest świetna alternatywa. No i trzeba rozwijać dziecięce pasje przede wszystkim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akwarelka7 - zgadzam się z Tobą w 100%. Też żałuję, że jak byłam młodsza i jeździłam na obozy, to nie miałam możliwości wybrać takiego tematycznego. W następne wakacje namówię siostrę, żeby jechała z OK-tours na ten językowy może, bo słabo u niej z językiem, a zawsze to ciekawiej uczyć się w Londynie na wakacjach niż w szkole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem zdania, że taka nauka języka na wyjeździe zagranicznym może dobrze zrobić dziecku. Wiadomo, jest to za krótki czas, żeby nauczyć się wieku konkretnych rzeczy, ale jest to z kolei niezapomniana lekcja kultury i mentalności innego, nowego kraju ;) Sprawdziłam ofertę dla tego Londynu i wygląda ona ciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też posprawdzałam rożne obozy językowe i ten, o którym piszecie wygląda wcale dobrze ;) Zabawy językowe w połączeniu ze zwiedzaniem nowych miejsc są na pewno ciekawą odmianą i lepszą formą poznania kultury innego kraju niż na przykłada wyjazd z rodzicami, chyba, że oni sami lubia poznawać, znają jezyki i chętnie podczas urlopu dzielą się swoimi spostrzeżeniami i umiejętnościami z dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie w tym roku wysyłacie dzieci na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja myślę o tym obozie http://www.odchudzaniedzieci.pl/obozy-odchudzajaco-kondycyjne-lato-2014,0,132.html Mój syn ma nadwagę i przydałoby mu się zrzucić ok 5 kg. Na tym obozie nauczy się zasad zdrowego odżywiania, pozna nowych ludzi z podobnym problemem i być może pokocha ćwiczenia:) Razem z mężem próbowaliśmy już wszystkich możliwych sposobów by zaczął ćwiczyć ale on nie chce. Na obóz o dziwo się zgodził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz kwestii "jaki obóz/firmę wybrać?" proponuję także zastanowić się nad formą podpisania umowy i negocjacji z biurem podróży. Kiedy wysyłamy na obóz rodzeństwo oczekujemy - słusznie z resztą - rabatu, ale jeśli jednak wysyłamy swoje dziecko i namawiamy na obóz znajomych rodziców, to sprawa nie jest już taka oczywista. Dlatego polecam nową aplikację aleobozykolonie, która obsługiwana jest przez FB, a pomaga zgłosić taki wspólny wyjazd organizatorowi, dzięki czemu otrzymujemy kod rabatowy. Im więcej ludzi tym taniej - wpierw o 50zł, poprzez kilkaset złotych, aż do momentu kiedy otrzymujemy 100% zniżki! :) jak ktoś chce więcej na ten temat to zapraszam na stronę: aleobozykolonie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RebekaMama
Moje dzieci co roku jeżdżą na różne obozy, w zeszłym roku pojechały nad morze do Mrzeżyna. Bardzo zadowolone z obozu, bardzo fajnie zorganizowany czas. Dzieciaki bardzo zachwalały, więc w tym roku tez wyślę je na obóz nad morze, ale tym razem do Sypniewa, sa to obozy organizowane przez nasz-uniwersytet.pl Polecam jeśli nie wiedzcie gdzie wysłqać dzieci na obóz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzic_
My też już powoli myślimy nad wakacjami, gdzie by tu posłać dziecko w tym roku. Co sądzicie o obozach konnych? Córka jeszcze nie umie jeździć, ale ciągle powtarza, że chciałaby się nauczyć. I zastanawiam się nad tym obozem http://www.kolonieiobozy.net/obozy-konne . Widzę, że oferują też naukę jazdy konnej od podstaw, więc brzmi nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ale sie usmialam! ale czy wy na serio czy polska teraz taka zacofana jest? 333 www.youtube.com/watch?v=X9NY5T6P4A4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię wysyłać swoje dzieci na kolonie z biurem http://ctravel.pl z tego względu że mają odpowiedzialnych opiekunów, a ja mogę w tym czasie odpocząć i zająć się swoimi sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to polecam obozy organizowane przez biuro kochamwakacje, naprawdę moja córka bardzo dobrze wspomina za każdym razem, a jeździ już od 3 lat. W tym roku wybrała wyjazd językowy na Malcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troskliwamatkakubusia
My wysłaliśmy nasze dziecko na obóz biura https://www.atas.pl/ Wakacje to dobry czas na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań. Na obozach i koloniach w Polsce można z powodzeniem kształtować swój talent, trenować umysł i rozwijać kreatywność. Obozy i kolonie dla dzieci w każdym wieku są wartościową formą spędzania wolnego czasu. Nie ma to jak rówieśnicy o podobnych zainteresowaniach, zgrana kadra i program pełen przygód. Wyjazd nad morze, w góry czy na Mazury - wszędzie można się dobrze bawić. Firma atas specjalizuje się w turystyce młodzieżowej i językowej. Firma działa na polskim rynku nieprzerwanie już od 1989 roku. Ich głównym celem jest zapewnienie młodzieży wyjazdów, które będą nie tylko atrakcyjne, ale przede wszystkim wartościowe. Współpracują oni z nauczycielami z całej Polski, którzy rekomendują wyjazdy jako uzupełnienie programu nauczania w szkole. W okresie wakacji biuro organizuje wyjazdy na obozy językowe oraz zagraniczne obozy turystyczno-wypoczynkowe z bogatym programem. Najpopularniejsze kierunki wyjazdów to Anglia, Malta, Włochy, Hiszpania oraz Grecja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maatyldaF
Warto wybrać sprawdzony temat i kadrę z doświadczeniem. Przy tym wszystkim fajnie jest, jesli jest to aktywnie spędzony czas. Ja z mężem wybraliśmy z ofert Kayo Travel, organizuja m.in woodcampy, jest to forma aktywnych wyjazdów, obozów tematycznych czyli np. deskorolkowych, rowerowych czy rolkowych. Tutaj znajdziesz https://kayotravel.pl/index.php cała ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola Redek

Na spokojnie jeśli to pierwszy obóz to raczej coś lekkiego ksiazkowka.pl można powiedzieć że w sam raz na pierwszy raz, niech się zaznajomi z tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×