Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość deyrtu

Odebrałam kobiecie jej męża i nie mam skrupółów- moja historia.

Polecane posty

Gość deyrtu

Postaram się najkrócej jak się da. Jeśli chcecie mnie obrzucać mięsem to proszę to chociaż robić kulturalnie. Poznałam faceta starszego o 18 lat. Ja mam obecnie 29 lat a on 47. Miał (po rozwodzie) żonę i ma trójkę dzieci. Dzieci pozostał z tamtą kobietą. Działałam z premedytacją, chciałam go mieć, być z nim za wszelką cenę bo się zakochałam i tyle. To, że ją zostawił to jej wina. Trzeba umieć zatrzymać przy sobie faceta. Ja miałam kilka lat wcześniej faceta, przy którym kręciło się mnóstwo lasek, proponowały nawet seks, ale on nigdy nie skorzystał. Bo wiedział, że straci mnie. Bo mam do zaoferowania nie tylko ciało lecz także inteligencję. Jednocześnie daję facetowi swobodę. Jego była żona nawet niespecjalnie przeżywała to rozstanie. To była typowa matka Polka bez perspektyw. Teraz ten wspaniały mężczyzna jest ze mną i obecnie spodziewamy się dziecka. Tak się zastanawiałam: skoro ma z nią aż 3 dzieci (jedna córka jest już pełnoletnia), to być może był w niej strasznie zakochany. Nic podobnego. Okazało się, że to ona zazwyczaj planowała dziecko a on myślał wówczas że ona się zabezpiecza. Nie możecie mieć do mnie pretensji. Życie mamy jedno a my po prostu zakochaliśmy się w sobie do szaleństwa. Dlaczego miałam szukać kogoś, kogo bym nie kochała? Kocham jego i z nim chciałam być i będę. To bardzo odpowieddzialny i czuły facet. Wcale nie zostawił dzieci, ma z nimi świetny kontakt. A co najważniejsze, mimo 18 lat różnicy wygląda o jakieś 12 lat mniej. Czujemy się jak młodziaki i dobrze nam z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaryst tykolski
takie szmaty jak ty to kiedyś kamieniowano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadl mi kolczyk i utonal
nie dosc ze sucz to jeszcze sie poprawnie wypowiedziec nie umie - skrupułów sie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Trzeba umieć zatrzymać przy sobie faceta." ty jakoś poprzedniego nie zatrzymałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgf
sama siebie przekonujesz, ze jest ok. I nie zaprzeczaj bo to widac. Twoje zycie twoja sprawa, ale nie zdziw sie jak kiedys odejdzie do innej, rowniez bez skrupolow. ktora postanowila ci go odebrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze
a po licho to pisałaś? Nie chcesz rad, nie interesują cię opinie. Mam wrażenie, że chodziło tylko o podniesienie ciśnienia paru osobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hophophop
typowe kurewstwo jak i w zachowaniu i pisaniu :) śmierdzi kurwą jak chuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tia, a potem będziesz się znowu żalić na kafeterii, bo za kilka lat zostawi Cię dla młodszej :D Karma wraca, przekonasz się jeszcze. Wszystko, co złe wraca do nas potem, do Ciebie też wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie hahaha
nawet nie kumam po co to piszesz. Taka jaki ty i taki gnojek jak on nadajecie się wspaniale , ciekawe kiedy się zdradzicie nawzajem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czego oczekujesz piszac ta historie?ze poklepiemy Cie po pleckach?no zarty chyba sobie robisz!To twoje zycie i rob z nim co chcesz ale po co sie z tym tak obnosic?Urodzisz to dziecko i tez bedziesz kura domowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie hahaha
aaaa- zachowanie jego żony-pewnie cie wk...ło? chciałaś żeby się poniżała, coooo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. że teraz ty będziesz "Matką Polką bez perspektyw", skoro spodziewacie się dziecka, ciekawe na jak długo ty go zatrzymasz jak będziesz obleśnym, wymęczonym porodem rozklapiochem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak czytam to stwierdzam ze mi Ciebie zal... Bo mam do zaoferowania nie tylko ciało lecz także inteligencję. Gdybyś miała chociaż inteligencję nastolatki nie pisałabyś takich wymiocin na forum. Zostawił żonę zostawi i Ciebie bo też sie zestarzejesz i nie bedziesz umiała go zatrzymać... i to też będzie twoja wina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale i odebrałaś ho ho
Facet był i tak po rozwodzie, żona specjalnie go nie zatrzymywała, w związku im się dawno nie układało, a Ty - "odebrałaś". Spróbuj "odebrać" faceta który wcale nie chce odchodzić od żony - pokażesz jak to umiesz zatrzymać faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 19 lat jestem ładna
ale sie szanuje a ty autorko.... no cóż... niezłe z ciebie kurwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty traktujesz ją jak rzecz
głupia pipa jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara a głupia- też mi jest
sie czym chwalić hahaha. też mi jej żal- smutne musi miec życie. nie martw się biedactwo- nie ty jedna jestes stara, brzydka i żaden mlodszy facet cie nie chciał muuuaaa ;*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deyrtu
nie pisałam że nie szukam rad, co do wyrazu to tylko i wyłącznie wynik szybkiego pisania,a z poprzednim facetem się rozstaliśmy w zgodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwoka123
Moim zdaniem jesteś głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

brawo !  ja też wybieram tylko zonatych ! tacy sa najlepsi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarka

jeśli ktos jest inteligenty to widać to również w pisaniu a u ciebie sorry.....Jak można o sobie powiedzieć że mam inteligencję ? Najwyżej można być inteligentną a ty gdzie masz inteligencję ? Schowaną w torebce ?

Prymitywny sposób pisania na poziomie bezczelnej 15 latki , teksty bazarowe typu 

 

"zakochałam się i tyle"

"Ja mam obecnie 29 lat" - dlaczego obecnie ? A nieobecnie ile ?

"Jeśli chcecie mnie obrzucać mięsem to proszę to chociaż robić kulturalnie" - tu widać brak logiki, "obrzucanie mięsem" polega własnie na niekulturalnym wyzywaniu jak więc można obrzucać mięsem kulturalnie ?

"Wcale nie zostawił dzieci" - piszesz jakbyś się z kimś kłóciła.Dlaczego nie napiszesz, że facet jest dobrym ojcem i nie zostawił dzieci 

"Ja miałam kilka lat wcześniej faceta"-osoba inteligentna wie o tym, że zdania nie rozpoczyna się od JA, nie stosujemy tego przyimka tylko piszemy od razu -Miałam kilka lat wcześniej  

Stosowanie tego przyimka świadczy że masz wygórowane mniemanie o sobie,jesteś tępa,prymitywna i prosta.Pewnie masz nadwagę, jesteś pyskata i widzisz wszędzie spiski przeciwko tobie i facetowi. Wymądrzasz się w towarzystwie przekonując o swojej unikatowości.Masz potrzebę chorej rywalizacji w życiu z urojonymi wrogami.Żyjesz w swoim świecie i chcesz udowodnić coś a w rzeczywistości mało to kogo obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×