Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość tak tak tak kolejna schiza
owow to 4 zł taniej :P a ile policzysz za wysylke, 6 zeta?! zwaiło cie ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry .......hej
wiesz co pogieło cie :-o ja kupuje nan 350g za 11 zł licząc ,że ty chcesz sprzedać 1,2 kg nan -u za 40 zł to ja mam 1,40 kg za 44 zł i wysyłki płacić nie muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×