Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co to do cholery jasneejjjjjjj

Niemiły zapach od spodni w kroku, o co chodziiiii

Polecane posty

Gość co to do cholery jasneejjjjjjj

mam takie pytanie do was - czy czujecie czasem taki jakby nieświeży zapach z miejsc intymnych ale nie bezpośrednio od nich, tylko bardziej spowodowany poprzez np spodnie??? (nie mając upławów, myjąc się rano przed wyjściem do pracy i wieczorem też). Nawet jak nie mam żadnych upławów, ani nawet większej ilości śluzu w niektórych dniach cyklu, i jest całkiem suchutko,i tak mam wrażenie że ode mnie po prostu śmierdzi:/ I właśnie nie majtki, czy pipka bezpośrednio, tylko bardziej spodnie:/ jak jestem w kiecy i w rajstopach to mniej czuję, ale czasami trochę też. Nie rozumiem tego zupełnie:/ Czy tez tak macie, że bardziej od spodni tak czuć?? już psikam nawet te spodnie dezodorantami różnymi, ale nie wiem czy to coś pomaga. Jeszcze raz dodam, że upławów żadnych nie mam, a majtki bawełniane nosze. No i przed wyjściem się myję. i czy w ogóle ktoś psika się jakimiś dezodorantami po spodniach w kroku? wiem że głupie pytanie ale może ktoś odpowie....aha pewnie się pojawi kwestia wkładek...generalnie staram się ich unikać, bo czasem mnie podrażniają, poza tym jak jest tam "sucho" to nie czuję potrzeby ich noszenia, ale czasem zakładam, i raczej nie zauważyłam, żeby miały jakiś związek z tym zapachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mam jak
długo siedzęz mocno złączonymi ogami albo trzymajac noge na noge (dlugo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierz spodnie
a nie psikaj ich dezodorantami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do cholery jasnejjjjjjjjj
ehhhj piorę spodnie. Jakbym nienapisała że się myję, to też bym usłyszała że brudas jestem. Do "ja tak mam jak" - też zauważyłam, że czasem właśnie jest tak jak mam nogę na nogę założoną, ale co robisz jak już czujesz ten zapach, nie boisz się że inni też mogą poczuć, jak siądą obok ciebie???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniiinii
POMOCZ GO W WODZIE ZE SPIRITUSEM I WLEM ROZPUSZCZALNIK NA KONIEC WYMYJ SZARYM MYDLEM I POSMARUJ ANTYPERSPITANETM BEDZIE PACHNAIL HEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmien proszek, moja panna kupila kiedys w promocji jakis szuwaks do prania w biedronce to myslalem ze oszaleje, koszulki i gacie jebaly juz po 1h noszenia, plyn do plukania nawet nie pomagal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to do cholery jasneejjjjjjj
kurcze a znacie jakieś dobre proszki w miare pachnące ale dla alergików??? bo mam wrażliwą skórę teraz mam biały jeleń może to od tego ten zapach:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie od proszków jest
ja mam tak samo i dokladnie wiem o co chodzi. i czasami tez je psikam czyms w kroku :P hehe nie ma chyba na to rady jak czesto prac spodnie i sie tym nie przejmowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolettos
polecam zmienic proszek najlepiej na vizir i stosowac płyn do płukania z lenora daja długotrwałą świeżość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolettos
nie doczytalam bo tu problem z alergiczka. hmm.. proszek dzidziuś polecam tylko to jest juz koszt ok 14 zł za 2.5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
tak sie niestety dzieje z "zapachem" spodni w kroku,spodni nie zmienia sie codziennie jak bielizny i stad problem,przeciez to miejsce poci sie nie mniej niz np. pachy z tym ze bluzki zmienia sie codziennie a spodnie sluza na dluzej w polazceniu z intymnymi zapachami tak wlasnie jest...trzeba czesciej spodnie zmieniac zwlaszcza latem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz powiedziec ze smierdzace spodnie zamiast prac psikasz dezodorantem... ludzie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jeden dzień w dolinie mgieł
noś wkładki i zmieniaj je często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jeden dzień w dolinie mgieł
to podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle tysiac podszywów
oczywiście tysiąc podszywów:/ nie, moje ciało nie pachnie brzydko, jak już mówiłam nawet w miejsu intymnym jest ok. Problem jest w spodniach w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręcisz na okrągło,
to nie spodnie są przyczyną smrodu , tylko Twoje narządy rodne.Jedyna rada: częściej się podmywać i codziennie zmieniać spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgr t
to obrzydliwe, ja sie podmywam tylko raz dziennie, bywa ze caly dzien nie zmieniam wkladki a spodnie piore raz na tydzien a nic mi krok nie smierdzi! moze po prostu ty smierdzisz i juz tak zawsze bedzie, albo nos wkladki albo spodnie codziennie czyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa obrzydliwe to jest
boze obrzydliwe to jest łażenie w jednej wkładce przez cały dzień;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznam sie
Najwazniejsze w takich przypadkach dieta.Jesli przytylas lub zle jesz to masz wytlumaczenie.Nie znam waszych sytuacji ale cwiczenia fizyczne i sauna powinny pomoc po 2 tygodniach.Powodzenia(a tak zartem to nie podniecajcie sie za czzesto to problem zniknie hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za głupoty wypisujecie
autorko ja doskonale wiem o co ci chodzi bo ja mam tak samo i wiem dobrze że ten zapach jest spowodowany po prostu brakiem dopływu powietrza w tym miejscu. Jak siedzisz w spodniach przez wiele godzin np. na wykładach to skóra na udach jest najbardziej ze wszystkich części ciała obciśnięta materiałem najczęściej grubym materiałem takim jak dżins i przez to ta skóra kisi się w tych nogawkach szczególnie jak są obcisłe, nie ma tam po prostu żadnej cyrkulacji powietrza. Przestrzeganie higieny mimo że jest sprawą oczywistą tu akurat nie sprawi że problem zniknie bo przyczyną jest tu obciskanie materiału i tyle i rady na to jakiejś szczególnej chyba nie ma. No chyba że nie siedzieć przez wiele godzin w jednym miejscu tylko wstawać i chodzić żeby powietrze do tych nogawek docierało ale to nie zawsze jest możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samooooooo
u mnie sprawa dotyczy nie tylko spodni ale także rajstop, które będąc z lajkry szybko przechodza zapachem z mijsc intymnych i po jednym dniu noszenia sa do prania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WTF? Myślałam, że rajstpy to pierze po jednym założeniu... :D A co do tematu, to po prostu należy częściej prać spodnie, szczególnie jeśli są obcisłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaz za darmo
prawie szara, rano ubieram czyste rajstopy na czyste majtki i czysta pipke a wieczorem nie ladnie pachna, nie mowimy tu o noszonych 2-3 dni rajstopach, rozumiesz teraz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie, nie rozumiem nadal
przeciez rajstopy dotykaja ciala bezposrednio, no a stopy w szczegolnosci - to jak ich nie wyprac po calym dniu??? skarpety chyba zmieniasz? ja w rajstopach i kozakach/szpilkach to mam wrazenie, ze bardziej sie poce niz w bawelnianych skarpetkach i porzadnych butach sportowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie głupoty piszecie że mi się nie chce czytać jak jest nie miły zapach trzeba iść do lekarza jest jakaś infekcja może też być zapalenie nerek przy tym jest wysoka temperatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak mam, ale to właśnie przez tą cyrkulację powietrza. Jak miałam fotel z materiału zwykłego to nie było problemu. A jak zakupiono nam stołki z a'la skóry to właśnie się zaczęło. Przez weekend też nie mam tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wynika z tego, że spodnie mają kontakt z kroczem i jeśli nie używasz wkładek to siłą rzeczy jakiś śluz do nich przeniknie. czyli faktycznie jest to spowodowane dbaniem o higienę (jeśli zbyt często nie pierzesz spodni). cipki niemyte śmierdzą niestety;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×