Gość River17565788 Napisano Czerwiec 3, 2010 Mam abonament play 25 czy jesli wyślę smsa do niemiec ( do niemca) zapłacę z abonamentu i ile w ogóle? i czy przy normlanym płaceniu rachynków bdzie to widoczne bo nie chcę żeby rodzicie wiedzieli Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach