Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość Cheryll
Witam z rana 🖐️ Nie wiem co sie stalo ale nockie mialam straszna, wlasciwie co godzine dziecko sie budzilo, marudzilo, plakalo. Posprawdzalam zeby, nic nie wyczuwam :( Niente zdjec nie wstawilam, bo dopiero pomalu zgrywam na kompa, ale w nastepnym tygodniu pewnie mi sie uda. Milego dnia {kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Pogodnej niedzieli!🌻 Cheryll, może Maluszek miał dużo wrażeń na zakupach albo macie pełnię księżyca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Ale cicho, pewnie wszyscy przy niedzielnym obiadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Melduję się ze schabowym przed ekranem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Jak samopoczucie Synka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Smacznego! Ja mialam dzis polskie ierogi :D A synkowi to chyba jednak zeby dokuczaja, czasem tak go napadnie ze placze, marudzi a czasem bawi sie w najlepsze. Kiedy maz wyjezdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dziękuję! Mąż jedzie jutro, teraz mam chwilę, poszedł przekazać coś znajomemu. Co się dzieje z Niente? Mam nadzieję, że wybrała się gdzieś z Córką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Moze spedzaja sobie rodzinnie osatnia niedziele przed szkola? A srode konczy sie laba, ale ja nielubilam tego momentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Oby tak było. Dla mnie też wakacje zawsze były za krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
No popatrz a teraz mamy wakacji az w nadmiarze :D Odpoczelas sobie na wyjezdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Jeszcze nie odpoczęłam. Przesypiam całe noce, dosypiam w dzień ale taki wyjazd to dla mnie duży wysiłek, potrzebuję czasu. Co do wakacji...niestety przez to głupie chorubsko ciągle jestem zmęczona i mam wrażenie, że żyję w bardzo szybkim tempie(to oczywiście złudzenie ale męczy). W czerwcu tego roku miałam kilka dni, kiedy czułam się zdrowo. Potraktowałam je jak urlop - trochę krótki jak na kilkanaście lat. Czekam na taką pozytywną powtórkę. Co u ciebie po urlopie, myślę o relacjach? No i kto lepił pierogi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
:D pierogi ze sklepu oczywiscie. Moj urlop pokazal nam obojgu ze nadal jestesmy dla siebie, niestety problemy zycia codziennego mocno nas doswiadczaja. Na pewno odpoczelismy i milo spedzilismy czas. Wazne zeby w tych gorszych momentach miec swiadomosc ze mozemy na siebie liczyc i co najwazniejsze ze jest uczucie. Patrze teraz na zdjecia i wydaje mi sie ze to byl sen taki nierealny i odlegly :D W Ty zamiast odpoczac mialas kurs i nauke, biedulko. Odespisz jak maz wyjedzie na razie spedzajcie ostatnie godz razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Wykonam zgodnie z zaleceniami!;) Zajęć było 6 godzin dziennie, podzielonych na dwie części, potem jakieś spotkania, ogniska. Byli tacy, którzy się nudzili, ja po pierwszych trzech godzinach pisania ikony już marzyłam o łóżku...Nie zmienia to faktu, że jestem bardzo zadowolona, dużo się nauczyłam i dużo naoglądałam. Odpocznę a wspomnienia zostaną. Wiem, że dużo czasu spędziliście na basenie i plaży. Zwiedzanie też było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Zwiedzilismy pobliskie miasteczka oraz "największe" na wyspie centrum handlowe, dla nas nie wystarczające ha ha. Mieliśmy wyprawę podwodna łodzią i oglądanie dna. A do tego nazwiedzalismy się restauracji :) opili winska a ja pierwszy raz jadlam homara - nic specjalnego. Ale hotel był super rewelacja. Na nk zaczęłam wkleiac zdjęcia. Jedno jest z widokiem na nasze miejsce i jedno na nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Niestety nie mam już NK, postaram się przed wyjazdem męża podwiesić pod jego konto. Łódź podwodna przebija wszystko!!! Idę jeszcze chwilę pospać zanim mąż wróci, na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Gracha śpi albo żegna męża, Niente gdzieś się nam zagubila, mój mąż jakoś nie spieszy się do domu. A swoją droga to czeka go za to nieza bura. Ja przez to siedzenie tylko z dzieckiem pozwalam sobie otwierać coraz to nowa paczkę to ciasteczek to chipsow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheryll, to smacznego! ;) A tak w ogóle to witam i zaraz żegnam Was! ;)🖐️)) Nie zgubiłam się, jest ok. Dzisiaj córce pozwoliłam grać i robić co chce na laptopie. Ja sobie trochę poczytałam prasy(wersje papierowe), a później byłyśmy na spacerku - przy okazji sprawdzić o której rozpoczęcie roku szkolnego będzie :o. Oprócz tego jestem dziś trochę "przymulona", bo wyjechał z rana do UK (ech! ta UK ;) ), ktoś, kto przez ostatnie 3-4 tygodnie wspierał mnie duchowo i tak jakoś się przyzwyczaiłam, a tu dzisiaj cisza, bo jedzie, ale jutro ma dać znać, więc może się "odmulę";) No tak, Gracha dzisiaj jeszcze musi pełnić dyżur przy mężu, a od jutra znowu słomiana wdowa ;) Cheryll, pociesz się tym, że jutro czekają Cię zakupki :P, no i dzień wolny Twojego Mężczyzny :) Ok, Wy już pewnie w łóżeczkach, to i ja spadam, niech już będzie jutro ;) Kolorowych snów Drogie Panie! 🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Miłego dnia! Mąż już pojechał, zrobiło się dziwnie pusto i cicho... Wracam spać, bo kiedy będzie leciał, o spaniu nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja Wam miłego dnia życzę! 🖐️🌼 Nim się obejrzysz Gracha, mąż znowu się zjawi...pewnie pod koniec października lub na początku listopada? Ten czas tak szybko zapiernicza, że aż czasami wydaje się to zaskakujące. Ledwo zaczęły się wakacje, już jest ich koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Udanego dnia! Mam nadzieje ze i do Was zawitalo słoneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracha, śpisz? Mąż doleciał? A Ty Cheryll już po zakupach? Udane? :) Piszcie coś bo topik umiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nie, Niente, nie śpię. Piorę, sprzątam, prasowania stos czeka na swoją kolej. Właśnie ugotowałam leczo na zamówienie syna i jego kolegi, już powinni być. Mąż doleciał spokojnie, teraz jedzie do "domu". Cheryll co kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Już jestem. To były bardziej jedzeniowe zakupy. Kupiliśmy kilka gadżetów na urodziny synka, zaliczylismy sklep z zabawkami ale w sobotę pojedziemy to takiego ogromnego i wszystko załatwimy za jednym razem. Głównym prezentem będzie rowerek a do tego wybierzemy coś jeszcze. Dziś dostał samochodzik, bo zaczyna się ujawniać męski charakter. Teraz mąż gotuje obiad wieprzowina z jablkami i jezynami. Powiem potem czy było zjadliwe ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To odetchnęłaś Gracha(że mąż doleciał) i dobrze! Ja Cheryll jutro tort robię z córką, będzie zabawa ;). Na środę będzie dobry, z lodówki. A Twoje "Panny" Gracha, kiedy obchodzą urodziny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Drogie Panie, coś zaniedbujecie ostatnio ten topik :( Idę sobie. jak wróci tu życie to może i ja wrócę :( Pa, pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Niente, wybacz nieobecność. Postanowiłam poprasować wszystko i udało się. Moje panny to koniec sierpnia i koniec września, nie powiem głośno dokładniej. Jesteś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dobranoc...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Hej, hej! Wy też zaspałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Niedługo muszę wyjść...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Pa, pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×