Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalkagh

PROBLEM Z DZIECKIEM...

Polecane posty

Siostry syn ma problemy z nogami,stopami dokladnie nie wiem. Otoz objawia sie to tym ze ma strasznie krzywe wystajace kostki stop. Gdy chodzi zagina je do srodka przez co czasem sie potyka i niekiedy wywraca. czesto skarzy sie na bole nog, jest przy tym malo aktywny i czesto woli np.zostac w domu niz gdzies tam pojsc. Nie wiem czy siostra tego nie widzi czy cos z tym w ogole robi. To juz dosc dlugo trwa a ja nie widze poprawy. Jak z nia pogadac by nie wyszlo ze sie jej wtracam,ona tego nie lubi. Co to moze byc? jakas krzywica? dodam ze chlopiec ma 5 lat i zawsze dosc sobie wazyl. w ostatnim czasie wyciaglo go do gory i troche jakby schudl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozehg
ortopeda sie klania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to akurat wiem. ale co to moze byc? z jakich przyczyn i jak pogadac z siostra by nie czula sie urazona albo zapytac ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozehg
To chyba Twoja siostra, więc powinnaś wiedzieć jak z nią rozmawiać..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozehg
Problem może tkwić w układzie nerwowym lub w stawach.. Rehabilitacja i odpowiednie obuwie mogą to naprawić. Może zapytaj siostry czy zauważyła, że dziecko jakoś dziwnie chodzi..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musze pytac. widze ze dziwnie chodzi. wygina stopy do srodka co czasem grozi upadkiem. raz byl taki przypadek ze doslownie sie wywracal nie mogl ustac na nogach i plakal ze go bola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądalaś antychrysta
może zakłada mu buty odwrotnie! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt ci nie powie dokladnie
z czym twoj bratanek ma problem nawet lekarz musi wpierw zrobic wywiad i oczywiscie zdjecie rentgenowskie napewno cos wyjasnia sama cos wiem na ten temat bo moj syn urodzil sie ze stopami plasko-koslawymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×