Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zielone_jabłuszkooo

Właśnie przeżyłam swój pierwszy orgazm...

Polecane posty

Gość Zielone_jabłuszkooo

prysznicem ;) heh, mam 25 lat i żałuje,że dopiero teraz to odkryłam. Wcześniej to tylko paluszkiem ;) Było suuuuper, muszę jutro to powtórzyć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pieniadze to ni e wszystko a przyjemnosc muisi kosztowac :) skoro to jej sie podoba to pewnie grosza jej szkoda na wode nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula123456
prysznic! to najcudowniejsze co znam! mój również codziennie pomaga mi jeśli chodzi o orgazm i muszę przyznać, że jest niezawodny.. Moment przed samym orgazmem jest niesamowity, to taka potrzeba kontynuacji... A sam orgazm.. To odprężenie, ten prąd przechodzący przez twoje ciało, te drgawki... (w moim przypadku bynajmniej) i ta.. ulga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polssssds
jak wy to robicie prysznicem heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różne rzeczy sie dzieja
bynajmniej wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z następującą partykułą nie) hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula123456
Robimy to jak zawsze to znaczy, ja osobiście wkładam sobie całą słuchawkę od prysznica w cipkę a potem daję strumień na maksa z super gorącą wodą. I mam orgazam za orgazmem. To faktycznie cudowne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super sprawa jak chlopa brak
:) kurde ale rachunki za gaz moga powalic na kolana :P Jakis lizacz by sie przydal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×