Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

Upsss :D zapraszasz nas do siebie ? ładnie z Twojej strony :) Ja pewnie jak na Mazury pojadę to mogę zajrzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierujcie się na stadion narodowy i otwarte okno po drugiej stronie ulicy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Ci Fifi żle doradzam :O :D Najlepiej sie kieruj na południe ,czyli do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh Fifi...jak zyje nie widziałam tak zayebiaszczego sprzetu :D myslisz,ze udźwignie moj puszysty zadek???krcze wlasnie zjadłam kolacyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli a gdzie twoja baza tak pytam bo może takie miejsca jak Biały Bór Szczecinek itd Są Ci znajome :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi :D :D ale się nalatasz :P :D :D Do mnie ja Cie podwiozę :D aha,i mam klime :D a to ważne info :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żartuj Diadliczko :O ale skoro musisz to dobranoc :) Spokojnej nocy :) pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsss ,przez Szczecinek przejeżdżałem kiedyś jak do Kołobrzegu mknąłem :D Diaboliczko :D ten sprzęt obowiązkowo trzeba zdjąć :D Ja się cały czas śmieje z tego filmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodziłaś tak jeszcze ? :P :D :D niczego pod spodem ale na wierzchu tak :P :D :D Fifi,Ty już nie kombinuj mi tu :P :D jak już wsiądziesz do mej gabloty to zawiozę cie gdzie będziesz chciała D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Upsss,ostatnio bardziej w południowej części ale bywało ze nad morze do Kołobrzegu często jeździłem , a Kołobrzeg bardzo lubie :) Ale nie jestem kierowcą TIRA :( Diaboliczko :( kolejny minus na mim koncie :P :D doczytałem że marzysz o przejażdżce taka bryką :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×