Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

jezdem w końcu i ja :P:D ello o niedzielli😍 u mnie gallimatijasss :P oprocz tego,ze ktos nagle zdał sobie sprawe ,ze mnie kocha i ze załuje und tego iz mam spalony tyłek i siedziec prawie nie moge und po nastepne ,ze znow żre kolacyje lecz dzis grzecznie spedzam wieczór to w sumie po staremu :P:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh wiesz co to za ból musieć siedziec????Maleńka jutro bedzie brązowy :D:D no bo to słońce....:P witaj Kochana😍😘wcinam kolacyje krde belans :O niech mi to zostanie wybaczone:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) :) U mnie wreszcie popadało to troszke mniej duszno jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na balkonie zimno brrr a w mieszkanku nadal duchota :O mury nagrzane wiec ten jeden dzien luzu od upału niezbyt poki co sie zdał :O;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz u mnie na tym poddaszu to w te upały to jak w piecu :(:( dziś przynajmniej troszke znośniej jest :) a mury oddają ciepło to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie to sie wszedzie szlajałam :D byłam byłam :D spalonam na żywca :P:P góra jako tako na brąz :P gorzej z dołem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh dobre :D mowisz...jednego paska mniej :D?:P nie no poki co smaruję sie solennie i trawię małe zagrania losu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablo :D ...oooo widzisz ...tak, jeden pasek mniej ...:D :D :D Ja już się nie opalam ,tyle brązu co mam ...wystarczy :D Upssss jak Ci minęła niedziela ??? :) Co z dachem ,skończony ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zamknełam drzwi :D za mym cudownym gosciem i jezdem by sie pochwalic,ze upiekłam babkę juuuuuuuuuuuuupijeeeeeeee ja zwolenniczka mięsnych i sałatek :D poza tym zalało mi krfa łazienke cd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi...co jest z topełem???kiedys tetnil zyciem ...teraz jakos smutnawo:O wiesz? uj mnie strzela na tę łazienkę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×