Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rdgdrgdrrgdrgrd

Czy uważacie ze muzyka TRANCE jest dla ludzi głupich ?

Polecane posty

Gość rdgdrgdrrgdrgrd

MNIEJ AMBITNYCH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwazam ze kazdy slucha
tego co lubi i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne ale prawdziwe ;/
ta muzyka ogłupia, nic nie wnosi ... jest monotonna i tylko debilą się podoba bo ludzie mądrzy to lubią posłuchać jak ktoś umie śpiewać albo grać na instrumentach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonnnnkaaasz
dla głupoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tranceflyy
[zgłoś do usunięcia] żałosne ale prawdziwe ;/ ta muzyka ogłupia, nic nie wnosi ... jest monotonna i tylko debilą się podoba bo ludzie mądrzy to lubią posłuchać jak ktoś umie śpiewać albo grać na instrumentach... uzasadni....pozatym czy ty wiesz co to jest trance czy mylisz z energy2000 vixa itd? a tak na koniec-to zwykle fani metalu plują jadem w strone fanow muzyki klubowej (nie tylko vixa ale tez inne podgatunki) i kogo tu muzyka oglupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdgdhd
''debilą ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffffff
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się,że o gustach nie powinno się dyskutować:) Na pewno to jakiej muzyki słuchamy w jakiś sensie świadczy o nas,ale ja osobiście bałabym się kogoś w ten sposób oceniać. Można bardzo łatwo dać się zwieść pozorom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddd
kumabik Wydaje mi się,że o gustach nie powinno się dyskutować Na pewno to jakiej muzyki słuchamy w jakiś sensie świadczy o nas,ale ja osobiście bałabym się kogoś w ten sposób oceniać. Można bardzo łatwo dać się zwieść pozorom a jakie pozory stawia muzyka trance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofeses
uppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drożdżowe i lewe łapki
DDDDDDDDDD Czytaj ze zozumieniem proszę: Autor/Autorka wypowiedzi z pozorami miała /miał ewidentnie na myśli to, że nie należy szufladkować ludzi tylko ze względu na rodzaj muzyki jakiej słuchają. Dżizas przecież to tak bardzo oczywiste! A jeśli chodzi o moje zdanie to......... Ja zapewne średnią wieku tutejszych Dyskutantów diametralnie zaniżam. Nie lubię muzyki klubowej, transu nie cierpię wręcz. Tak jak i dzisiejszych hip-hopowych tekstów............ Najzwyczajniej w świecie "wychowałam" się na zgoła innej muzyce. No...........ale ja stara jestem, więc jak Wy to mówicie ? lamerka? tak? Bawi mnie jedynie to, że do czasu śmierci Michaela Jacksona - jako wychowana na Jego muzyce i uwielbiająca ją byłam dziwadłem wśród Szanownej Młodzieży, a po pewnym czasie od końca pewnej epoki w muzyce jestem (jako posiadaczka calutkiej kolekcji płyt MJ wraz z koncertami na DVD) oblegana przez Młodzież, której dopiero teraz nagle ta kiczowata muzyka przypadła do gustu....... Wiecie? Kiedyś ktoś powiedział bardzo mądre słowa, a było to w pierszych latach 2000 roku......że to co już w muzyce powstać takiego klasycznego miało to już powstało, a cała reszta to kombinacje przy tym co najlepsze. Na marginesie podobnie jest z modą - obecnie wraca styl lat 80-tych........tyle, że w lepszej jakości:) P.S. Mam też nadzieję, że w kwestii zachowania Młodzieży również wróci moda/szablony z lat wcześniejszych. Nadzieję mam, choć na wymierne efekty nie liczę - niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drożdżowe i lewe łapki
NIE miało być w pierwszych latach 2000 roku a w pierwszych latach po 2000 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vsvsgr
''Ja zapewne średnią wieku tutejszych Dyskutantów diametralnie zaniżam. Nie lubię muzyki klubowej, transu nie cierpię wręcz.'' ale wiesz co to za muzyka czy mylisz z tanimi rąbankami-trance to ciagle muzyka niszowa-watpie ze fanka m.j wie co to.......ale z pewnoscia nalezymy do tej samej rodziny ludzi idacych nie z moda tylko z wlasnymi gustami(za co cie szanuje-tez w dziecinstwie slchalem m.j.). majkel wyrazał emocje za pomoca slow,a muzycy trance za pomoca dzwieku. ''Kiedyś ktoś powiedział bardzo mądre słowa, a było to w pierszych latach 2000 roku......że to co już w muzyce powstać takiego klasycznego miało to już powstało, a cała reszta to kombinacje przy tym co najlepsze.'' wsumie trance (nie jakies łup-cup vixa itd tylko naprawe dobre utwo ) czesto nawiazja do muzyki klasycznej,symfonicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Original Progressive Vocal Mix
uwazam, ze ludzie glupi nie potrafia w ogole odczuc muzyki- zadnego gatunku. po prostu podazaja slepo za moda- pop, hip-hop, house- tylko moda trance to nie wybor, nie mozna wybrac- trance nagle lubie....to trzeba rozumiec, poczuc, kochac NIE KAZDY, kto slucha trance kocha ten styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghnxnfn
to powiec to tym wzystkim ''cdownym'' metalom na kafe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaa123
pop -tak ale hip-hop, house-są ludzie co słuchaja tego nie z mody ale poprostu to lubia....tylko metale zawsze maja jakies wąty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mysle, sadze, uwazam
dla mnie trance jest najpiekniejsza forma przekazu emocji, daje mi sile, radosc, energie, ale rozumiem, ze sa ludzie, ktorzy w trance nie slysza nic poza pustym dzwiekiem, monotonna melodia. rozumiem, ze sa ludzie, dla ktorych zyciem jest hip-hop czy rock ich zycie zawsze chodzi o zrozumienie. kazdy jest inny, kazdy niech slucha czego chce. czy ktos jest gorszy bo woli niebieski kolor od zoltego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvv
gfgfjfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam, że jeśli dana osoba potrafi się wczuć w muzykę, to właśnie trance jest najlepszy i mało osób rozumie to brzmienie... ..poza tym jeśli komuś się trance nie podoba to niech po prostu nie słucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drgdgdr
rdgdrgdrg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drgdgdr
rdgdrgdrg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drgdgdr
rdgdrgdrg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drgdgdr
rdgdrgdrg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syntestezja 534535
wiekszosc tych co tu pisze, w zyciu trance'u nie slyszala;p tylko im sie tak zdawalo bo uslyszeli w telewizji jakas chale ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvv
vvvvvvv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka muzyki klubowej
Ja kocham house, electro house, electro, niektóre utwory trance, trance progressive, house progressive... Nie jestem żadnym dresem, głupią laską, która ćpa i puszcza się na imprezach... Wiem, nie pasuję do tego stereotypu... Mało jest ludzi słuchającej tego typu muzyki, reszta wokół mnie, też słucha shitu z radia Eska, mnie podobają się nieliczne utwory tam puszczane. Techno nigdy nie słuchałam, uważam, że to zwykła rąbanka i mylą się Ci, którzy sądzą, że np. house I trance utożsamiają z techno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×