Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Hej :) Właśnie wczoraj zaczęłam urlop i od razu przyszła @. Nie mamy specjalnych planów wyjazdowych, bo chcemy w tym cyklu podejść na spokojnie do iui. Może gdzieś wyskoczymy tylko na kilka dni. W tym tygodniu jest nasza 3 rocznica ślubu - kiedy to minęło ;) ************************************************************ ******************* NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** MOONIAA123....34................25.06................... ...mazowieckie AGA_TON.........26.................01.07.............. .. ... mazowieckie KAMA26...........28................10.07................ .....dolnośląskie ANKA76............34................14.07............... .........śląskie INKA LINKA.........22................14.07......................o polskie NADZIEJA86.......24.................17.07................ ......śląskie MALINECZKA.....28.................24.07............... .. ...sląskie BEA.................29................25.07............ ........wielkopolskie EWELA125........21.................26.07................. ......dolnośląskie SODALITE.........35................27.07................. ....Illinois KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolska _NETI_.............26.............. 02.08................ ......lubelskie ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!! ................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................11.03.2011r. GREEN_DAY..................... ********************************************************* *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Neti:)Więc wszystkiego naj...oby Wasze życie było pełne miłości i żeby Wasze starania były owocne:)My we wrześniu 4lata i też się zastanawiam,jak to szybko zleciało,ani się nie obejrzałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja wielkie dzięki za życzenia :) A Ty młodziutka byłaś jak za mąż wychodziłaś :), 4 lata to kawał czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie mierze temp ale cos mi sie wydaje ze to cykl bezowulacyjny bo dzis 20dc a temp waha sie 36,6 do 36,7. raz tylko byla 36,8. nie wiem juz sama:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Każdy organizm jest inny i ta tempka może wyglądać inaczej,może być niższa lub wyższa,wykresy mogą być zembate itp.nie zniechęcaj się:)Napisz mi po kolei temperatury z tego cyklu,z każdego dnia,to zerknę na to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3dc 36,6 4dc 36,45 5dc 36,5 6dc 36,6 7dc 36,6 8dc 36,6 9dc 36,5 10dc 36,5 11dc 36,6 12dc 36,5 13dc 36,6 14dc 36,6 15dc 36,6 16dc 36,65 17dc 36,6 18dc 36,8 19dc 36,6 (alkohol) 20dc 36,65 21dc 36,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Czesc laseczki:) Co slychac u was? Dziewczyny z ta temperatura to najlepiej poradzic sie lekarza, kazda z nas jest inna, organizm kazdej kobiety inaczej reaguje na wszystko a poza tym niektore kobitki maja dosc niska temp w calym cyklu a owulacja mimo to wystepuje, poprostu ten skok jest bardzo maly. Najlepiej pokazac wykres lekarzowi i umowic sie na monitoring cyklu - wtedy bedzie jasne czy wszystko jest w porzasiu:) Inka u ciebie nie ma wzrostu temperatury, bo jest taki skok do 36,8 ale to sie powinno utrzymac przez najblizsze dni az do @. Moze tak byc ze nie masz owulacji. A mierzysz zwyklym termometrem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Neti, trzymam kciuki za IUI!!!! Mam nadzieje ze pojdzie jak z platka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Rzeczywiscie czas pedzi jak szalony, ja czasami siadam i ogladam zdjecia z wesela czy plytke i dociera do mnie jak wiele czasu juz uplynelo...Neti przyjmij rowniez ode mnie zyczenia wszystkiego naj z okazji rocznicy slubu!!! Spelnienia marzen wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASZA TABELA
********************************************************* *** ******************* NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** MOONIAA123....34................25.06................... ...mazowieckie AGA_TON.........26.................01.07.............. .. ... mazowieckie KAMA26...........28................10.07................ .....dolnośląskie ANKA76............34................14.07............... .........śląskie INKA LINKA.........22................14.07......................o polskie NADZIEJA86.......24.................17.07................ ......śląskie MALINECZKA.....28.................24.07............... .. ...sląskie BEA.................29................25.07............ ........wielkopolskie EWELA125........21.................26.07................. ......dolnośląskie SODALITE.........35................27.07................. ....Illinois KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolska _NETI_.............26.............. 02.08................ ......lubelskie ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!! ................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................11.03.2011r. GREEN_DAY..................... ********************************************************* *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie koleżanki.długo mnie nie było.ale miałam gości a potem nie miałam czasu.dzisiaj jest 22 dc.i nie czuje nic.czekam na wizyte u lekarza.cos więcej powinnam wiedziec,bo zrobiłam troche badan i mąż zbadał nasienie.ciekawa jestem co mi lekarka powie.moze iui?a tak ogólnie to coraz częsciej myślę nad sensem mojego życia.często chce mi się płakać.jest mi strasznie ciężko.acha,jescze jedno.mi po hsg owulka przyszła 3 dni pózniej no i co za tym idzie @ też.możecie sobie wyobrazic te 3 dni.wtedy naprawde myslałam że się udało.a tu klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234KERI
my też staraliśmy sie ok 2 lat. udało się gdy mój facet rzucił palenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) inka linka a jak długie masz cykle?? a jaki masz śluz biały lepki, czy rozciągliwy jak kurze białko :) może jeszcze będzie owulacja?? Bea ja bez żadnych emocji podchodzę do tej iui, bo to już moja 5 :( Szykuje się psychicznie na ivf. Dzięki za życzenia :D anka76 trzymam kciuki za wizytę, zawsze to lepiej wiedzieć co w trawie piszczy. A swoimi nastrojami się nie przejmuj ja mam takie napady płaczu i bardzo często jest mi źle. Niedługo zamiast do ginekologa będę musiała iść do psychiatry. 1234KERI dzięki za radę, ale nam to nie pomoże, bo oboje nie palimy mam jakiś kiepski humor, jestem niby na urlopie, ale dowiedziałam się, że moja kumpelka z pracy , która mnie zastępuje poszła na 2 tygodniowe zwolnienie. Jest rok po ślubie, niedawno dostała umowę na czas nieokreślony. Czuję w kościach, ze jest w ciąży. Wiecie co niby się cieszę, choć nie jestem tego pewna, ze wogóle jest w ciąży, ale przeraża mnie to, ze będę musiała przejąć wszystkie jej obowiązki a pracujemy w laboratorium i mamy kontakt z odczynnikami. Wogóle będę miała przesrane i będę znowu słuchać od innych, ze jestem 3 lata po ślubie i teraz moja kolej itp. U nas w pracy młody zespół, właśnie wróciła dziewczyna po wychowawczym, kolejna jest na macierzyńskim, a ja ciągle tylko wysłuchuje o ciążach innych, kiedy ja będę mogła opowiadać innym o pierwszych kopniaczkach itd. Niby jeszcze nic nie wiadomo, a ja się już tym przejmuje. Wdać, że ze mną coraz gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea- mierze termometrem rteciowym w pochwie ok 8-10min neti- cykle zawsze mialam 28-29dni ale ostatnie 3cykle trwaly 26dni, sluz mialam bialy i rozciagliwy od 14dc, teraz juz mam wiecej bialego "kruchego" i przy szyjce troszke rozciagliwego, ale lykalam wiesiolek. przez ostatnie 4cykle ok 10dni przed @ okropnie bolaly mnie piersi a teraz nie bola mnie w ogole wiec podejrzewam ze w tym cylku troche @mi sie opozni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. na początku aktualizuję tabelkę. @ przyszła kilka dni temu równo jak w zegarku ********************************************************* *** ******************* NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** MOONIAA123....34................25.06................... ...mazowieckie KAMA26...........28................10.07................ .....dolnośląskie ANKA76............34................14.07............... .........śląskie INKA LINKA.........22................14.07......................o polskie NADZIEJA86.......24.................17.07................ ......śląskie MALINECZKA.....28.................24.07............... .. ...sląskie BEA.................29................25.07............ ........wielkopolskie EWELA125........21.................26.07................. ......dolnośląskie SODALITE.........35................27.07................. ....Illinois KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolska AGA_TON.........26.................01.08.............. .. ... mazowieckie _NETI_.............26.............. 02.08................ ......lubelskie ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!! ................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................11.03.2011r. GREEN_DAY..................... ********************************************************* ***************** chyba nie muszę Wam opowiadć jak to przeżyłam, bo rozumiecie mnie doskonale :( jedyna dobra wiadomość to taka, że pozbyłam się infekcji. przez te kąpiele w morzu nabawiłam się grzybicy ale na szczęście leki sobie z tym poradziły :) ostatnio mało się odzywam bo sporo czasu pochłania nam budowa domu, staram się tam zajrzeć przynajmniej co 2 dni, chociaż czasami jeżdżę codziennie. dach już skończony, jutro wchodzi hydraulik i elektryk więc powoli idzie do przodu. mam nadzieję, że na wiosnę zmienię adres zamieszkania :) uciekam spać, bo oczy mi się już zamykają i ledwo widzę klawiaturę, odezwę się jutro Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASZA TABELA
********************************************************* *** ******************* NICK :D .........WIEK :O..............OSTATNI OKRES :P ...............SKĄD. ;) ********************************************************* ***************************** MOONIAA123....34................25.06................... ...mazowieckie KAMA26...........28................10.07................ .....dolnośląskie ANKA76............34................14.07............... .........śląskie INKA LINKA.........22................14.07......................o polskie NADZIEJA86.......24.................17.07................ ......śląskie MALINECZKA.....28.................24.07............... .. ...sląskie BEA.................29................25.07............ ........wielkopolskie EWELA125........21.................26.07................. ......dolnośląskie SODALITE.........35................27.07................. ....Illinois KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolska AGA_TON.........26.................01.08.............. .. ... mazowieckie _NETI_.............26.............. 02.08................ ......lubelskie ******************************************************** ***************** U D A L O 😘 S I E!!! :) ................TERMIN 😴😴😴 ********************************************************* ***************** ❤️OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r. ❤️GREEN_DAY..................... ********************************************************* *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) mało sie odzywam ale cały czas was czytam ;) nadzieja ja mam 27 lat a niektórzy mają mnie za licalistkę albo nawet gimnazjalistkę:) tempkę najlepiej jest mierzyć termometrem elektronicznym - pomiar jest o wiele wiarygodniejszy. neti a co wogóle u was stwierdzili lekarze? Tzn co wam jest ze juz az 5 raz bedziesz miała iui?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam śpiochy:D.Wstawać szkoda dnia:) Inka więc jakiś tam skok niby był,ale ta tempka powinna się utrzymywać wyższa w IIfazie cyklu,w porównaniu do temperatur z I fazy.Ja w ty cyklu miałam podobnie: 5dc-36,8 6-36,8 7-36,9 8-36,8 9-36,8 10-36,7-wilgotno 11-37,0-wilgotno 12-36,7-wilgotno 13-36,8-mokro,śluz rozciągliwy 14-36,65-mokro 15-36,7-mokro,śluz rozciągliwy 16-36,6-mokro 17-36,6-mokro 18-36,7-sucho 19-36,7-sucho 20-36,8-sucho Więc tak to wygląda u mnie,podejrzewaz,że miałam cykl bezowulacyjny,podobnie jak Ty,a ten "skok",co u nas nastąpił,w tym momencie nie oznacza raczej owulacji,bo jak zauwarzyłaś,ja śluz rozc.miałam dopiero po tym "skoku",W II fazie cyklu tempka mi się zawsze utrzymywała w granicach od 36,9-37,2 a nawet do 37,3 się zdarzyło,dlatego podejrzewam u siebie cykl bezowul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula z jednej strony dobrze,że młodo wyglądamy,ale z drugiej str.to mnie to już drażni,bo każdy mnie traktuje jak dziecko,itp.dodam,że jestem bardzo niska:)To tak na dodatek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim:-) Neti glowa do gory, musisz postarac sie i pozbyc tego kiepskiego nastroju:) Wiem ze teraz latwo mi sie to mowi ale ja tez swoje przeszlam, tyle miesiecy bezowocnych staran a mam juz swoje latka, 30 na karku... I tez ciagle slyszalam o kolejnych ciazach kolezanek a ja nic. No ale coz, trzeba cierpliwie czekac na swoja kolej:) Ja tam wierze ze bedzie ok, ze wszystkim sie wam uda!!! Inka linka wystarczy mierzyc 5 minutek, moze byc rteciowy, byle zawsze ten sam i o tej samej porze. Aga super ze bedziecie milei wlasny domek:))) To musi byc super uczucie, budowac cos dla siebie. Zazdraszczam;) Ja tez wygladam mlodo, zwykle ludzie daja mi nie wiecej niz 23 latka. W sumie to chyba dobrze:) A ja dziewczyny zaczynam sie zle czuc... Rano dopadaja mnie mdlosci, wczoraj mialam je caly dzien:( Nie moge lodowki otworzyc bo zapach z niej powoduje zestrasznie sie mecze:( Poza tym wszystko jest raczej ok, dostalam cala kupe badan i za 2 tyg ide na kolejna wizyte. Nie truje wam wiecej o sobie, przesylam pozdrowionka i caluchy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula1983 jestem po laparoskopii i mam stwierdzoną endometriozę 2st, oprócz tego mam p/ciała przeciwplemnikowe w krwi i przeciwjądrowe, a teraz wyszło mi, ze mam jeszcze p/ciała anty-tpo i anty-tg, ale hormony tarczycy mam w normie.No i wiadomo te przeciwplemnikowe pogarszają ruch plemników, a przeciwjądrowe i anty-tpo i anty-tg mogą zaburzać implantację i powodować poronienia. Dlatego będę musiała brać przed iui sterydy, żeby obniżyć poziom przeciwciał. Rok temu podczas 1 iui miałam taką sytuację, ze odebrałam betę prawie 5, a następnego dnia prawie 7, a potem spadła do 1. Wierzę, że wtedy coś zaskoczyło, tylko te moje przeciwciała załatwiły sprawę :(. ja też w tym roku skończę 27 lat, ale nie wyglądam na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieciekawa i ciężka sprawa :(, a sterydów za bardzo nie powinnam brać ze względu na moje nerki. Dlatego coraz poważniej myślimy o ivf. Powinnam pójść od dobrego immunologa, ale u mnie w mieście nie ma takiego. W łodzi i wawie są, ale oni z tego co czytałam zlecają badania za 3 tys, a potem albo jakieś wlewy za 5tys. albo szczepienia limfocytami męża, ale to jest ponoć bardzo kontrowersyjny temat i na zachodzie tego się nierobii.Skąd ja mam wsiąść na to wszystko kasę , jak i tak teraz za wszystko płacimy z własnej kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się takie coś słyszy,to aż głowa od tego pęka:(Szkoda gadać"Płać i płacz"-tak to u nas jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GREEN_DAY
Czesc dziewczynki! Niestety u nas tak juz jest, za wszystko trzeba slono placic i nikt nie patrzy na to czy jest nam ciezko czy nie, jak sie nie ma pieniedzy to czlowieka poprostu olewaja. Ja dostalam teraz skierowanie na badania z ktorych wiekszosc jest odplatna... A sporo tego jest. U mnie wszystko ok, troche pobolewa mnie brzuch, poza tym nic sie nie dzieje. Piersi nie bola tak mocno, az sie sama dziwie ze nic mi nie dolega... I martwie sie czy nic zlego sie nie dzieje. Termin mam na 9.04. Pisze do was znad jeziorka, jestesmy na mazurach, niestety pogoda nie jest rewelacyjna choc moze to i dobrze bo zle znosze upaly. Trzymajcie sie cieplutko, CALUJE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREEN_DAY to dobrze, że wszystko ok. Odpoczywaj sobie i relaksuj się na jeziorkiem :D no i popłakałam sobie, poużalałam się nad sobie i już mi lepiej :D. Pierwszy zastrzyk już mam za sobą. Myślałam, ze będzie gorzej, bo do tej pory miałam tylko przyjemność kuć się ampułkostrzykawkami, a teraz trzeba było samemu przygotować wszystko, ale jakoś poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×