Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Uwielbiam takie przekąski,gofry z bitą śmietaną,polewą czekoladową,albo z owocami i bitą śmietaną:)Już mnie skręca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe też bym zjadła gofra chyba muszę się udać do centrum handlowego tam sprzedają. W ciąży można łykać rutinoscorbin i tran ale po 1 tab. ja sama jak byłam w ciąży to łykałam lekarka mi kazała. Jak byłam w 7 miesiącu mąż przywlókł ze szkoły przeziębienie (jest nauczycielem) i mnie zaraził. Antybiotyk nie pomógł dopiero leki homeopatyczne. I właśnie wtedy zaczęłam łykać tran i rutinoscorbin i do porodu nic mnie już nie chwyciło a zimno było strasznie. Co do bólu brzucha mnie też bolał brzuch jak na @ i nawet piersi mnie bolały więc nawet nie podejrzewałam że jestem w ciąży myślałam że dostane okres. A test zrobiłam bo byłam przeziębiona i miałam wziąć antybiotyk i tak dla pewności i dzięki Bogu że zrobiłam test bo nieświadoma faszerowałabym się antybiotykami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też brzuch bolał,ale tak jakbym jakieś skurcze miała,a nie jak na @!Bołało cwilkę i przechodziło i tak co kilka min!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu a czy pozniej tez pobolewal cie brzuch? Chodzi mi o kolejne miesiace bo mnie czasami boli, kluje, niby mam sie nie martwic ale jednak mnie to czasami niepokoi. boli zwlaszcza popoludniu i wieczorami, nie jest to taki bol ze musze np brac leki ale dokucza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia - bolał mnie do końca 3 miesiąca. Musiałam dużo leżeć także byłam na zwolnieniu od 6 tygodnia. Jak bolał mnie brzuch musiałam brać No-spę bo to rozkurczowe i dużo odpoczywać. Poszłam bodajże na wizytę w 7 tygodniu i mówię lekarce że boli mnie brzuch i czy tak ma być a ona mówi że nie i wtedy dała mi no-spe i kazała dużo leżeć. Po 3 miesiącu przeszły mdłości i ból podbrzusza. Około 5 miesiąca znów bolało ale tylko dlatego że macica się rozrasta i boli miednica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:))) Jejku ale sie rozpisalyscie! Mnie tez boli brzuch czasami i podobno jesli sa to klucia i bole po bokach brzuszka to nie powinno to oznaczac nic groznego. Najgorsze sa skurcze. Kurcze dziewczyny ja za wiekszosc badan musze placic z wlasnej kieszceni bo nfz nie refunduje, np toxoplazmoza, odczyn combsa i takie tam... to jest szok!!! z funduszu moge sobie zrobic krew i mocz. Poza tym badanie usg np przeziernosc to koszt rzedu 200 zl i to tez trzeba bulic z wlasnej kieszeni. No nic nie truje wam, Zycze wszyskim milego wieczoru, ja zabieram sie za ogladanie filmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASZA TABELA
******************************************************** *** ******************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolska AGA_TON.........26.................01.08.............. .. mazowieckie INKA LINKA.......22................11.08.....................opol skie ANKA76............34................12.08............... .........śląskie MOONIAA123....34................15.08................... ...mazowieckie NADZIEJA86.......24.................19.08................ ......śląskie MALINECZKA.....28.................20.08............... .. ...sląskie SODALITE.........35................23.08................. ....Illinois _NETI_.............27.............. 25.08................ ......lubelskie KAMA26...........28................04.09................ .....dolnośląskie EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie ***************************************************** *************** U D A L O 😴S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r.............. ... .............. GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... .................. Bea...................................01.05.2011 r...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, ja już w pracy i jem śniadanko :) Green_Day i nadzieja - ja za wszystko płaciłam. Krew i mocz, tokso, hbs, jedynie za HIV nie płaciłam bo robiłam w sanepidzie. Wszystkie usg 3D i zwykłe płaciłam z tym że 3D nagrywaliśmy na płytę więc wychodziło drożej. Płaciłam za wszystko dlatego że chodziłam prywatnie do ginekologa i niestety za wszystko inne musiałam też płacić. Dzisiaj deszczyk pada i pochmurno, ale jakoś cieplej tak niż wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja juz po wizycie, wszystko jest w porzadku, dzidzia rosnie jak na drozdzach, wczoraj nie dosc ze nam machala to nozkami mnie kopala:) Widac bylo jak wierzga hehe. Dostalam znow skierowanie na krew i mocz ale ide do lekarza 1 kontaktu po skierowanie bo rowniez mam dosc placenia za wszystko. Tak bym chciala sie wyluzowac i nie stresowac tym wszystkim. Staram sie byc spokojna i jak najmniej sie przejmowac ale cos kiepsko mi to wychodzi:( Moj gin mowi ze teraz zaczyna sie najfajniejszy okres ciazy, pierwszy trymestr za mna, brzuszka jeszcze nie widac az tak bardzo - a ja jakos tego nie czuje. Mam odstawic duphaston i to mnie meczy - lekarz wie najlepiej ale cholercia bralam 2 x dziennie a teraz mam tak nagle przestac.I panikuje. Mowie wam dziewczyny, to jest okropne tak do wszystkiego podchodzic jak ja:((( Dzis rano musialam sobie walnac kawusie bo znow bolala mnie glowa z powodu niskiego cisnienia... Rzeczywiscie dzis pada i jest pochmurno ale w łodzi jeszcze do tego wieje i jest nieprzyjemnie. Mi jest zimno:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia - jeśli lekarz mówi żeby odstawić to odstaw. Najniebezpieczniejszy jest I trymestr od 4 miesiąca jest już lepiej i bezpieczniej. Moja siostra poroniła pod koniec 3 miesiąca. lekarka też mi mówiła że jak się dotrwa do końca 3 to już jest o 50% więcej szansy że będzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja ufam lekarzowi dlatego odstawie lek ale dziwi mnie ze tak drastycznie mam to zrobic, myslalam ze najpierw zredukuje dawke a pozniej odstawie a ja mam poprostu przestac brac. No coz nie jestem lekarzem, nie znam sie, ale mam obawy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, Olcia też bym się stresowała:)Ale same przecież nie możemy się leczyć,skoro lekarz mówi,że odstawić to lepiej tak zrobić?A obawy napewno będą:( U mnie też dziś paada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************** *** ******************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolska AGA_TON.........26.................01.08.............. .. mazowieckie ANKA76............34................12.08............... .........śląskie MOONIAA123....34................15.08................... ...mazowieckie NADZIEJA86.......24.................19.08................ ......śląskie MALINECZKA.....28.................20.08............... .. ...sląskie SODALITE.........35................23.08................. ....Illinois _NETI_.............27.............. 25.08................ ......lubelskie KAMA26...........28................04.09................ .....dolnośląskie EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie INKA LINKA.......22.................09.09.......................opolskie ***************************************************** *************** U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r.............. ... .............. GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... .................. Bea...................................01.05.2011 r................... :( nic dodac nic ujac...chyba zaczne sie przyzwyczajac. wszystko mnie boli i ide sie polozyc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Ci Inka:(Poleż sobie i odpocznik,jak masz jakiś żel rozgrzewający to posmaruj sobie brzuch i krzyż jeśli boli,wypij gorącą herbatę i pod kołdrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Witam! Inka linka, przykro mi ale nie pisz ze zaczniesz sie do tego przyzwyczajac, nie ma takiej opcji!!!! Glowa do gory, pamietaj ze pozytywne nastawienie to polowa sukcesu:). I jeszcze jedno, rzadko ktorej parze udaje sie w ciagu pol roku staran, wiekszosc zachodzi w ciaze w przeciagu roku wiec nie masz sie czym martwic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Dziewczyny odplatnosc za badania z wlasnej kieszeni to porazka. Ja chodze do gina prywatnie i musze placic nawet za morfologie:( Pytanie z innej beczki - wiecie moze jak to jest z becikowym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea ja słyszałam,że po porodzie idziesz do lekarza po zaświadczenie,że przed 10tc się u niego pojawilaś i że do niego chodziłaś i wtedy wniosek chyba o becikowe piszesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja juz troche lepiej sie czuje a bylam taka padnieta bo wstalam o 5 i musialam jechac czesac 10osob na wesele a przy trzeciej klientce tak mnie bole zlapaly ze z bolu sie zginalam wtedy pani mloda ktora czesalam dala mi ibuprom ale ibuprom przy moich bolach to jak witamina C, zero dzialania. dopiero jak do domu przyjechalam wzielam ketonal i usnelam. co wy bierzecie na bole menstruacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka ja też biorę ibuprom,ale też nospę,czasem muszę wziąć kilka tabletek.ale też smaruję się żelem rozgrzewającym i to łagodzi ból!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja- no jestem fryzjerka:) teraz mam ogolnie urlop ale klientki i tak mam:)skonczylam policealna szkole fryzjerska bo zawsze to byla moja pasja, chcialam isc do zawodowki ale wszyscy mi mowili ze za dobrze sie ucze i poszlam do liceum a po liceum wiadomo, nie ma nic:( a studia mam w planach. chce studiowac psychologie kliniczna. ja ogolnie mam takie bole ze ibuprom mi nie pomaga dlatego mam na recepte wypisywany ketonal. nie wiem jakie sa bole porodowe ale przy moich bolach menstruacyjnych to az sie bole pomyslec ze moze byc gorzej jak ja spac w nocy nie moge i musze sie polozyc na podlodze, poduszke pod tylek nogi na lozko i wtedy nie wyje z bolu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************** *** ******************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolska AGA_TON.........26.................01.08.............. .. mazowieckie MOONIAA123....34................15.08................... ...mazowieckie NADZIEJA86.......24.................19.08................ ......śląskie MALINECZKA.....28.................20.08............... .. ...sląskie SODALITE.........35................23.08................. ....Illinois _NETI_.............27.............. 25.08................ ......lubelskie KAMA26...........28................04.09................ .....dolnośląskie EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie INKA LINKA.......22.................09.09.......................o polskie ANKA76............34................07.09............... .........śląskie ***************************************************** *************** U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r.............. ... .............. GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... .................. Bea...................................01.05.2011 r................... :(((((((((totalna zalamka.3 cykl po hsg do d..y:(ja juz nie mamm sily:(ale wam zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Znów pada, dobrze że doszłam do pracy i zdążyłam przed deszczem. Bea- z becikowym u mnie było tak, że mąż jakoś w pierwszym tygodniu po urodzeniu poszedł pozałatwiać wszystko czyli akt urodzenia i do pomocy społecznej o becikowe. Wiem że wypełniał jakiś papierek i zaraz przyszło becikowe. Nie wiem jak teraz jest bo to było 2,5 roku temu ale słyszałam że mają znieść ten obowiązek do 10 tyg bo wiele kobiet nie wie że jest w ciąży i przez to nie mają becikowe. Chociaż też słyszałam że mają w ogóle znieść becikowe. Mam problem bo koleżanka jest po in vitro ma bliźniaki jest w 7 tyg i wczoraj trafiła do lekarza bo jej odkleja się łożysko. Będzie pewnie musiała leżeć 7 miesięcy plackiem. Takie wyczekane te dzieciaki, a tu jeszcze taki problem ehhh jak to człowiek dziękuje Bogu że ma dzieciaczka. Uciekam pracować, później jeszcze zaglądnę, pozdrawiam:) PS. ja na brzuch raczej biorę Ibuprom albo Ibum bo to mi pomaga, zresztą po porodzie przestały mnie boleć piersi i brzuch jakby mniej bolał ale ja biorę tabletki antykoncepcyjne więc zupełnie to co innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Ja na bole bardzo czesto bralam po 2 ibupromy na raz, ktore nie zalatwialy sprawy bo i tak sie zwijalam z bolu:( Ketonal jest duzo silniejszym lekiem ale nie bralam. Natomiast kiedy trzeba isc do pracy i tak jak inka trzeba stac to nie ma sie co zastanawiac. Kasia u ciebie pada? Jejku, u mnie piekne slonko od rana:) Dziewczynki, anka zwlaszcza, nie łamcie sie, ja w was wierze!!! Wiem jakie to jest trudne, przez co przechodzicie ale trzeba miec wiare w to ze w koncu sie uda!!! Nawet jesli jest juz beznadziejnie to zawsze jest jakas iskierka nadziei. Trzymam za was mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×