Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Tzn ja rozumiem jak to zrobić ale mi się to zaznaczyło,a nie chciało skopiować,bo jak dałam kopiuj to się fragment odznaczał i nie dało rady.Musze spróbować przez ctrl+c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES........SKĄD ********************************************************* **************************** GOSIEK82....28...starania zawieszone......Pl- lubelskie, Irlandia EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie ATKA87.............23.................15.09.............. ......dolnoslaskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie NADZIEJA86.......24..................1.01................ ......śląskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie KAMA26...........28................28.10................ .....dolnośląskie MOONIAA123....34................03.11.........13 cykl... ........maz. ANULEK_24.........24...................03.11............. podlaskie MALINECZKA.....28.................10.11.............. .. ...śląskie _KaSiA_...........27...........17.12..............zachodn iopomorskie KB83...............27...............21.12................ .....śląskie ANULLA1003........31................22.12............... ......Łódź MAMA URWISA.....28..............27.12.....................małopo lskie SODALITE.........35.............9.01.................. ....Illinois ***************************************************** ********************* U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r......córeczk a GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... BEA.................................... 26.05.2011 r .......synek INKA LINKA............................16.06.2011r................ .. PATI....................................09.06.2011r...... ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASZA TA TA TABELA LA LA
********************************************************* *************************** NICK;):) .........WIEK ..............OSTATNI OKRES :(........SKĄD ********************************************************* **************************** GOSIEK82....28...starania zawieszone......Pl- lubelskie, Irlandia EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie ATKA87.............23.................15.09.............. ......dolnoslaskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie KAMA26...........28................28.10................ .....dolnośląskie MOONIAA123....34................03.11.........13 cykl... ........maz. ANULEK_24.........24...................03.11............. podlaskie MALINECZKA.....28.................10.11.............. .. ...śląskie _KaSiA_...........27...........17.12..............zachodn iopomorskie KB83...............27...............21.12................ .....śląskie ANULLA1003........31................22.12............... ......Łódź MAMA URWISA.....28..............27.12.....................małopo lskie NADZIEJA86.......24..................1.01................ ......śląskie SODALITE.........35.............9.01.................. ....Illinois ***************************************************** ********************* U D A L O S I E!!! 😴................TERMIN ...... PLEC:classic_cool: ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r......córeczk a GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... BEA.................................... 26.05.2011 r .......synek INKA LINKA............................16.06.2011r................ .. PATI....................................09.06.2011r...... ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny. przepraszam, że się nie oddzywałam tykle czasu, ale nie miałam siły. byliśmy na wizycie w kliniece leczenia niepłodność novomedica w mysłaowicach u dr Błaszczyka - naprawdę szczerze polecam,ale niestety nie mam dobrych wiadomośći. Obejrzał zdjęcie hsg i potwierdził, że najprawdopodobniejm oba jajowody mam niedrozne już u ujscia. Tak, że w moim przypadku bedzie robiona laparoskopia, aby się raczej tylko upewnić co do diagnozy. Więc jeśli wszystko z pozostałymi rzeczami będzie u nas ok to w gre wchodzi jedynie in vitro. Swoje juz odpłakalam i teraz modle sie, aby chociaz reszta byla w normie, bo jak na razie to prolaktyna jest wg lekarza ciut za wysoka, wiec trzeba to jeszcze spr i Lh też powyższone. Do dnia wizyty nawet w najczarniejszych scenariuszach nie przypuszczalam, ze bedziemy musiesi decydowac czy robic in vitro. Ale dr wytlumaczyl nam szczegolowo na czym to polega i ze wcale nie ma obowiazku zamrazania zaplodnionych zarodkow, wiec jesli sie na nie zdecydujemy to raczej tylko w tej wersji. Laparoskopie bede miala robiona za darmo w szpitalu na kase chorych, wiec przynajmniej ten koszt odchodzi. Aha i do wszystkich dziewczyn, ktore nie mialy hsg, a ktorym ani razu nie udalo sie zajsc w ciaze robcie hsg jak najszybiec!!!!!! pozwoli wam to zaoszczedzic duzo czasu i nerwow. Wpadne znowu moze kiedys, bo jakos tak mi sie zdaje ze juz tu troszke nie pasuje. W koncu nawet nie wiadomo czy bedziemy sie jeszcze chwytac ostatniej deski ratunku czy nie, a nawet jesli to jest to forum ogolnodostepne i nie chcialabym czytac na swoj temat jaka to jestem zla osoba, jesli zdecydujemy sie na invitro - wiadomo nie od was kochane moje dziewczynki, ale od tych wrednych pomaranczek, bo z reguly sa to osoby, ktorym przyszlo dziecko latwa, czasem nawet nie balabym sie powiedziec zbyt latwo i nie maja pojecia jaka tragedie przezywaja osoby, ktorym to nie jest dane. wiecie co jest najbardziej przykre, ze przed znajomymi i dalsza rodzina bedziemy musieli w razie invitro ukrywac sposob w jaki doszlo do zaplodnienia (jesli w ogole dojdzie), bo niestety jest w naszym spoleczenstwie bardzo wielki brak zrozumienia. kasia trzymam kciuki za siostre, aby sie udalo i powiedz jej, ze jak nie tym razem to kolejnym na pewno :) ściskam was wszystkie mocno, zycze wam dziewczynki szybkiego zafasolkowania a brzuchatkom szczesliwego rozwiazania. trzymajcie sie cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kb bardzo mi przykro,że tak to wyszło:(Kurcze,jakie to wszystko jest niesprawiedliwe!Współczuję Ci i rozumiem,że się zastanawiacie nad in vitro!Ja bym się temu nie poddała,ale to jest moje zdanie i broń boże nikogo za to nie potępiam,ze ktoś myśli inaczej.To jest indywidualna sprawa każdej pary!3maj się jakoś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kb, wiem, że diagnoza Cię przygnębiła,ale jest w tym jednen pozytyw... Wiesz na czym stoisz, a to już dużo. Przyznam się szczerze, że znam spojrzenie Kościoła na in vitro (choć coraz więcej również jest głosów za), ale myślę, że stojąc w perspektywie in vitro, lub brak dziecka, nie wahałabym się, tylko poddałabym się temu zabiegowi. Pozdrawiam Cię bardzo cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już pije poranną kawę:) kb - kochana bardzo współczuje ale zarazem przytulam, jeszcze przytulisz maleństwo. Ja jestem w 100% za in vitro więc jeśli to ostatnia szansa róbcie je. Koleżanka miała in vitro i jest już w 26 tc z bliźniakami będzie miała synia i córcię. Od początku im kibicowałam bo wiedziałam jak to jest nie móc zajść w ciąże. Myślę że nie musicie się nikomu spowiadać jak zostały poczęte Wasze dzieci bądź dziecko:) to wasza sprawa i tylko wasza nikt wam do sypialni nie zagląda:) Trzymam mocno kciuki żeby się udało i zaglądaj do nas czasami i pisz co U Ciebie. Buziakuje mocno:* Siostrze się nie udało dziś rano dostała @. Wczoraj była u lekarki i kazała czekać na @ bądź robić Bete dziś jedzie na usg i znów będzie miała clo monitoring i inseminacje. Szkoda bo już myślałam że się udało. U nas dalej remont. Jeszcze kafli nie kładą ale już coraz bliżej końca, m jeszcze kontakty przerabiał, rurki z wodą. Wypatrzył sobie kabinę z panelem i radyjkiem śmiałam się że będzie śpiewał pod prysznicem. Muszę zjeść śniadanko i zabieram się do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, My juz po 'urlopie', wyskoczylismy na narty ale pogoda nie dopisala - w gorach straszna odwilz:( Na stokach jest w wyzszych partiach podobno niezle ale to nie to samo co piekna zima... U mnie kicha bo moj m sie pochorowal, kaszle, od kilku dni walczy z goraczka i tak czekam - dopadnie mnie ten wirus czy moze nie... A ja zauwazylam ze powiekszyly mi sie znamiona wszelakie... Na dodatek zadrapalam sobie przez przypadek 1 pieprzyk i tez sie powiekszyl:((((( I mam stracha. Solidate, przykro mi z powodu @ ale ciesze sie ze znow do nas zagladasz:-) Kb nie uciekaj od nas!!! Zgadzam sie z dziewczynami - jesli mialabym wybierac miec dziecko a nie miec to pewnie ze bym sie na in vitro zdecydowala. Moja znajoma urodzila synka tydzien temu - zaszla w ciaze dzieki in vitro. Nic sie nie martw, nikt cie tu nie bedzie potepial, zreszta to twoje zycie i wasz wybor:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka linka ja tez mam niedobor magnezu i tez pisalam o tych bolach, odkad biore magnez jest lepiej, nawet skurcze zniknely:) A spiaca chodze non stop - 2 trymestr byl super a od trzeciego znow mam takie dolegliwosci jak w pierwszym;) Nadzieja, super sie czyta ze cos u was drgnelo, ze jestescie pod opieka dobrego lekarza. Teraz tylko czekac na efekty:) Kasiu na jaki kolor sie zdecydowaliscie???? Ostatnio pisalas ze jednak czerwony odpadl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nam się też podoba:) tylko będę miała odwrotnie bo na tych zdjęciach ktoś ma jasne koło lustra a ja będę miała ciemne poza tym tam gdzie wc będzie identycznie. Podłogę będę miała przedzieloną na pół i będzie pół jasnej i pół ciemnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Kasia sliczna lazienka:) podobaja mi sie takie kolorki i szkoda, ze siostrze sie nie udalo:( kb83 przykro mi ze prawdopodobnie diagnoza sie potwierdzila:( a co do in vitro to ja oczywiscie bym sie zdecydowala. nawet kiedys z moim o tym rozmawialam i on takze jest za. tu zadna z Nas nie bedzie Cie potepiac. jestesmy tu po to zeby sie wspierac nawzajem:) wiec zagladaj do Nas:) Olcia to urlop niebardzo sie udal:/ a od 17 ma wrocic zima... ja na to twardnienie dostalam luteine dopochwowo. aaa i lozysko mi sie troche obnizylo ale lekarz nie kazal mi sie tym przejmowac bo na razie nie ma zagrozenia...a mi przez to myslenie juz sie takie koszmary snia ze czasem az boje sie zasnac... uciekam na zakupy. buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka ja tez mam koszmary rozne, sni mi sie np czesto ze ... dostalam @ - sluchajcie chyba tak mi dal w kosc ten okres staran przed ciaza ze teraz to sie dopiero ujawnia. Albo sni mi sie ze rodze. Im wiecej mysle tym wiecej mam strasznych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak miałam w ciąży :) A dzisiaj śniło mi się że byłam w lesie i droga podniosła się jako górka i wybuchła znaczy się zrobił się taki lej w ziemi masakra jakaś że uciekałam z kimś autem ale nie wiem z kim :P też czasami mam takie sny i zawsze się śmieje że nie pije alkoholu a takie głupoty mi się śnią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys mialam taki sen, ktory sie cagle powtarzal - ze ktos wlamuje sie do mojego mieszkania a ja juz biegne zeby zamknac drzwi ale nie zdazam - i wtedy sie budzilam. I skad to sie bierze? Moze przez to ze lubilam ogladac 997:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po zakupach:) ale zaraz ide robic obiad. dzis beda buraczki ze wzgledu na moja krew:) a wiecie co mi sie snilo...wczoraj snilo mi sie ze mam cesarke...i to na dodatek bez znieczulenia. tzn dawali mi znieczulenie ale nie zdazylo zadzialac i czulam bol podczas ciecia i na dodatek wszystko widzialam...na szczescie nie wiem jak sie to skonczylo bo sie obudzilam a dzis snilo mi sie ze dostalam jakichs skurczy i zaczelam krwawic..moj zdazyl krzyknac "dzwonie po karetke" i sie obudzilam.. przerazaja mnie te sny. mialam takie na poczatku pozniej byl spokoj i teraz powrocily... M mi dzis powiedzial ze sie strasznie "rzucam" w nocy. chyba przez te koszmary no nic. na razie uciekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Kasia,ale super łazienka:) Szkoda,że siostrze się nie udało:( Olcia to narazie w miarę możliwości zdala od męża:(Dziwnie to brzmi,ale lepiej,żeby Cię to też nie złapało!Ja też się cieszę,że coś drgnęło,ale nie ma co się zabardzo narazie fascynować,bo różnie może być! Piszecie o snach...ja ostatnio źle sypiam,ciągle myślę o leczeniu,w głowie mam wyniki badań i co mnie czeka na kolejnej wizycie:(Też mi się dziś coś śniło o ciąży,ale nie umiem sobie przypomnieć co,coś w związku z tymi częstymi teraz wizytami u lekarza i z tym,że na clo zareagowałam.kurcze nie umiem sobie zajęcia jakiegoś znaleźć,żeby myśli odsunąć.Jestem w trakcie robienia sobie na drutach szalika,ale przed nowym Rokiem brakło mi włóczki i muszę czekać,aż dowiozą,a wciągnęło mnie to i nie myślałabym tyle o lekarzu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane, no i.... nie umiem bez was żyć :) Bardzo dziekuję za słowa otuchy :) :) :) Dziś już mi troszkę lepiej, wiecie ja tez jestem jak najbardziej za in vitro tylko raczej nie chcemy zamrazania zarodkow, tylko samo zaplodnienie pozaustrojowe i bedziemy tak długo ponawiac proby az nam sie uda :) albo zabraknie kasy :( ale mam nadzieje ze tak nie bedzie, choc wiem ze gdybysmy sie zdecydowali na zamarazanie w razie nieudanej proby byloby duzo taniej po raz kolejny probowac, na ale przeciez nie o pieniadze tu tylko chodzi. kasiu szkoda ze siostrze sie nie udalo, ale musi byc cierpliwa, na pewno sie uda. kazda z nas zdaje sobie sprawe jak boli takie rozczarowanie, tym bardziej kiedy sie ten proces wspomoga a tu nic, ale niech sie nie martwi, kolejny cykl, kolejna szansa :) a co do kolorkow łazienki to super, my tez mamy łazienke w takiej tonacji :) To rowniez moje ulubione kolorki do łazienki :) olcia, inka nie przejmujcie sie tymi koszmarami, nawet my ktore nie jestesmy w ciazy tez takie koszmary mamy, mnie sie czesto sni ze mam miec cesarke , albo ze jestem w ciazy i dostaje okres. tak ze glowki do gory przejda powolutku :) nadzieja bedzie dobrze, najwazniejsze ze zmienilas lekarza na fachowca i od razu widac ze zaczyna sie cos dziac, a bedziecie sie starac ile bedzie trzema, musi byc dobrze, uszy do gory :) dziewczyny mam tyle roboty w pracy, ze nawet nie mam w ciagu dnia czasu myslec o sobie, ale to i dobrze, bo przynajmniej wiem ze musze rano wstac is ie ubrac,a tak to juz by mi sie nic nie chcialo. w poniedzialek ide jeszce na wizyte do tego lekarza, ktory mi bedzie robil laparoskopie, to mi powie co i jak. troche sie stresuje, ale chce byc pewna ze wyczeralam wszystkie naturalne szane, wiec mam nadzieje, ze bedzie to najszybiej jak sie da, oczywiscie na pewno po @, ktora kiedy przyjdzie jak zwykle nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ale tu cisza w tym tygodniu:) Kb nie dziękuję:)Myślę o Tobie i zła jestem,że chyba tylko to in vitro Wam pozostaje.Dlaczego to wszystko nie może być łatwiejsze?Kurcze niektórzy się nie starają i mają dziecko,a inni takiej szansy nie mają:(To jest przygnębiające!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja po zastrzyku i kolejna stówa zostawiona u lekarza,a ciekawe ile mnie w klinice skasuje:( Kurcze,od wczoraj boli mnie podbrzusze,mam problemy ostatnio z załatwieniem się i chyba to stąd,albo z nerwów,bo nie da się ukryć,że teraz jest taki stresujący dla nas czas!Znów w nocy nie umiałam spać,mąż też!Ale trzeba siły i cierpliwości na to wszystko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja - ale właśnie chodzi o to żebyście się nie stresowali, bo inaczej nic z tego nie wyjdzie. Odprężcie się i macie myśleć że się uda bo się uda:) pozytywnie pozytywnie myśleć:) My dziś mieliśmy podpisywać akt notarialny ale zostało przeniesione na poniedziałek, dużo papierów do załatwienia tylko faksy, maile, skanowanie masakra jakaś :( kb-wiedziałam że do nas wrócisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia staramy się:)podbrzusze już nie boli,ale za to lewy jajnik mi daje popalić,ale to dobrze świadczy,więc niech boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×