Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

No to ja sie melduje jako trzecia;) I ja tez spac niby nie moge, przewracam sie z boku na bok a jak juz wstane i zjem sniadanko to mnie muli... Kurcze dziewczynki mam stracha bo non stop pobolewa mnie brzuch jak na @ - to nie sa skurcze, to jest jednostajny bol - ale oczywiscie do wytrzymania taki delikatny tępy bol:( Jutro ide do lekarza, mam nadzieje ze nic sie nie dzieje, w sumie trwa to juz od tygodnia. Moze dzidzia gdzies uciska bo ja taki chudzielec... Mowie wam, ciagle cos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze rzeczywiscie przychodzi taki czas w ciazy ze kobieta mysli tylko o tym zeby juz urodzic. Ja mam jeszcze troszke czasu ale juz widze co sie dzieje, czuje sie jak slonica, mala fika czasami tak mocno ze az boli, az strach pomyslec co bedzie za 2-3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia może to nic złego,ale dobrze,że idziesz do lekarza.Warto to sprawdzić! Ja tylko wczoraj raz od tygodnia się wyspałam,a dziś znowu to samo.Tysiąc myśli w głowie i potem spać nie idzie.A jak tu wytrzymać jeszcze 2tyg do@!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lose control
przez dokladnie 13 miesiecy staralismy sie o dziecko i w pewnym momencie powiedzialam sobie :moze to i dobrze pojde do pracy itd poczekamy jeszcze i wiecie co ?jak przestalismy to minal miesiac i zaszlam;)dlatego ze nie myslalam o tym i za wszelka cene nie chcialam po prostu samo przyszlo bez staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia - ja tak miałam od 37 tc marzyłam żeby urodzić a urodziłam w 41tc:) Mnie dziś boli kolano bo u nas pogoda straszna na plusie ale tak zachmurzone niebo że aż ciemno. Ale muszę się pochwalić że mam już położone 2 ściany kafli w łazience dzisiaj dzwoniłam do pana jutro przychodzi wymierzyć mi szafki na wymiar, muszę w necie poszukać mniej więcej jakie bym chciała. nadzieja - Ty się tak nie stresuj bo przez te 2 tyg jeszcze się nerwicy nabawisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się:)Mam trochę roboty więc nie będę tak myśleć.Właśnie skończyłam sobie szalik na drutach:)Muszę wszyć zamek do płaszcza,spodnie sobie skrócić i zrobić mankiety itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kasia,tylko teraz próbuję czapkę robić do tego szalika:)A szalik jest najprostrzy,tylko włóczka jest kolorowa i daje taki efekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) nadzieja sliczny szalik. tez kiedys robilam na drutach jak chodzilam do szkoly i wieczorami w ferie sie nudzilam:) chodzilam wtedy do podstawowki i robilam szaliki dla lalek hehe. tylko nigdy nie umialam zaczac i skonczyc. ja tez ostatnio mam bezsenne noce. dzis obudzilam sie o 2 i zasnelam dopiero po 5. bylo mi strasznie goraco i nie moglam znalezc wygodnej pozycji. rano bylam na zakupach i teraz muli mnie spanie. zycze milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam krwaniena podczas brania anty i los sam zadecydowal... mam owule z dwoch stron..tzn jajeczka sa wieksze z tej zlej strony gduzie mam niedrozyn jajowod..dostalam zastrzyk z puregonu i w czwatrek na kontrole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...właśnie jakoś pod koniec stycznia,bo teraz miałam 1ego.Ale nie wiem dokładnie kiedy przyjdzie,bo oststnio miałam baraaardzo długie cykle!Teraz jestem po clo+monitoring!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa......jazamowilam sobie taki preparat zlolowo wit5aminowy fermifetrliol...ginka dala mi biofem tez ziolka..zobczymy co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, Dziewczyny super sie czyta takie wiadomosci, ze wszystko idzie do przodu. Obyscie jak najszybciej mogly sie z nami podzielic dobra nowina!!!! Jej juz nie moge sie doczekac, bardzo bym chciala cieszyc sie waszym szczesciem. Kasia u mnie tez szaro i ponuro, cieplo - wczoraj wyszlo slonko i poczulam sie prrzez chwile jakby byla wiosna o ktorej juz marze:)))) A tu jeszcze troszke trzeba poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mowilam ze nadzieja jest wszechstronnie uzdolniona:)))) Ja sie za takie rzeczy nie zabieram bo nie umiem a z drugiej strony co to by byla za sztuka sie nauczyc, len ze mnie patentowany i tyle:P Dziewczyny czy wy tez tak macie ze jest wam non stop goraco??? Ja przed ciaza bylam zmarzlakiem a teraz latam po domu w krotkim rekawku i i tak jest mi non stop goraco, moze to hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badan w cizy jest rzeczywiscie mnostwo - ciagle krew, mocz albo jakies usg i takie tam. Zwlaszcza na poczatku, toxo, grupa krwi, itp. No i oczywiscie nie wszystkie refundowane - ja chodze do gina prywatnie i dlatego za wiele musze poprostu placic, dobrze ze za wizyty nie bierze duzo kaski bo 80 zl - w tym mam usg rowniez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - mi też było bardzo gorąco :) a że chodziłam przez zimę to wiecznie porozpinana klata goła (dekolty) mama moja i mój m darli się że mam zakładać szalik czapkę a ja nic i jeszcze kurtka rozpięta. Po porodzie trzepało mnie z zimna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja szaliczek sliczny :) my byliśmy wczoraj na konsultacji u lekarza, który miałby mi robić laparoskopie. na razie laparoskopia odłożona, a zamiast tego bedzie histeroskopia. o matko, ale to brzmi. mniej wiecej polga to na ogladaniu kamerką ujść jajowodów od strony macicy i wtedy mozna sprawdzic czy rzeczywiscie tak jak wyszlo na hsg jajowody sa niedrozne od samego ujscia czy to bledny wynik badania, poniewaz jest jeszcze mozliwosc ze przy bolu wszystko sie zacisnelo i kontrast nie przeszedl. dziewczynki trzymajcie za mnie kciuki, moze nie bedzie potzrebne in vitro :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×