Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grazynkab

Tanie zakupy w USA

Polecane posty

Dziewczyny! Nie przepłacajcie w sklepach za produkty które trafiły do Polski przez dziesięciu pośredników i każdy z nich wziął swoją dolę za udział w produkcie końcowym. Mój ulubiony rynek produktów: USA :-) jest w zasięgu ręki każdego, i znacznie taniej niż by się to wydawało. Sekret w tym aby założyć sobie wirtualny adres w Stanach, zrobić zakupy przesyłając je tam i później przesłać wszystko hurtem do Polski. Aby dokonywać zakupów ze Stanów Zjednoczonych od kilku miesięcy już używam usług wysyłkowych www.Viaddress.com, i jestem całkiem zadowolona... Głównie używam ich przy zakupach na Amazon.com i Ebay.com i nie mam żadnych zastrzeżeń. Rejestracja jest darmowa na www.viaddress.com. Dają ci twój własny adres w Stanach na który możesz dokonywać zakupów w każdym amerykańskim sklepie a następnie przesłać towary z tego sklepu do swojego kraju. Jeśli amerykański sklep nie akceptuje międzynarodowych kart kredytowych, Viaddress może dokonać zakupu w twoim imieniu, bez dodatkowych opłat, i przesłać go do ciebie. Ty tylko płacisz za przesyłkę. I jeszcze jedno: OKRES LETNICH WYPRZEDAŻY SIĘ ZBLIŻA! Hip Hip Hura! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za info ale mam pyt bo nie rozumiem zakladasz adres na viaddress ,kupujesz w kakimkolwiek sklepie ,sklep przesyla na moj wymyslony adress i jak teraz paczkA TRAFI DO POLSKI ,KTO MA WIEDZIEC I ZNAC MOJ POLSKI ADRES DZIEKI ZA INFO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak rejestrujesz sie na stronie to tam podajesz swoj prawdziwy adres, a oni przydzielaja ci dodatkowo jeden w USA, potem jak juz nazbierasz pare rzeczy to za jednym zamachem wszystko wysylasz do polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy te przesylki dotycza kazdego sklepu w usa obojetnie jaki czy tylko te pare ktore jest na srtonie tej firmy przesylkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no, szykuje się większa konkurencja na rynku... i bardzo dobrze! Z reguły nikomu nie wierzę na słowo, ale co mi szkodzi zobaczyć co oferują? W końcu to ja zdecyduję, czy wybiorę viaddress.com, kupigo.com, polamerusa.com, czy jakąkolwiek inną firmę! A zakupy w USA wciąż kuszą: autentyczne zniżki, przeceny, wyprzedaże... Kto mieszka lub mieszkał w Anglii, ma już pewien przedsmak... ale w porównaniu ze Stanami to jeszcze nic! Szkoda, że to nie u nas :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia20009
W USA rzeczywiście można kupić wiele fajnych rzeczy o połowę taniej. Ja zamawiam wraz ze znajomymi hurtowo raz na jakiś czas ubrania, kosmetyki i zabawki. Najczęściej korzystam ze strony www.wszystkozameryki.com, ponieważ nigdy mnie nie zawiedli:) Radzę poczekać do czasu aż w stanach rozpoczną się wyprzedaże, czyli już nie długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TopEvelin
Dla mnie jakieś to podejrzane, wysyłają Ci ciuchy na jakis adres w Stanach i później sobie przesyłasz? jakoś sobie tego nie wyobrażam, wolę tradycyjny sposób wysyłki, czyli ze stanów prosto do Polski. korzystam z usług http://www.wszystkozameryki.com/index.html . Gdzie zamawiam przede wszystkim kosmetyki! Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola98
Też korzystam z tego serwisu wszystkozameryki.com . Wszystko proste i na temat. Zamawiam co chcę i tak jak pisała koleżanka w tradycyjny sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się nie chce wierzyć w takie kombinacje.. po co robić zakupy aż w Stanach skoro u nas są całkiem przyzwoite sklepy? zajrzyj sobie choćby do Stilago, jak trafisz na wyprzedaż, to ciuchy kosztują naprawdę niewiele, a jakościowo są całkiem niezłe. nie wiem, moim zdaniem to niewarte zachodu o czym mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUlita 121233
Nikt nie pisze zeby latać do USA na zakupy,ale zobacz sobie chociażby na stronie www.WszystkozAmeryki.com o ile niższe są ceny i jakie masz tam rzeczy,to mówi samo za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnMarry34
Ja dość często kupuję różne rzeczy w Stanach, głównie odzież i nigdy nie mam problemów z przesyłką, ponieważ korzystam ze sprawdzonej firmy logistycznej . W USBOX https://www.usbox.pl/formularz-wyceny/?type=1 można szybko określić zbliżone koszty przesyłki, dzięki czemu wiem, czego mogę się spodziewać i co najważniejsze, nie muszę długo czekać na zakupione produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakas scieme tu wciskasz!!! Ludzie nie nabierajcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka991
Można zrobić tanie zakupy w USA i zamówić nie dorgą wysyłkę z http://www.mymeest.pl/ jeśli sklep nie ma jej w ofercie. Ja też nie byłam przekonana do zakupów za granicą ale zamówiłam kilka rzeczy, dotarły bez problemu więc zmieniłam zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krotons

ja kupiłem coś w Stanach, ale bezpośrednio, bez żadnych opłat. Jeżeli jest "shipping to Poland"- wysyłka do Polski, i nie ma dużych opłat. Niektóre strony USA blokują w internecie adresy z Polski, niektórzy sprzedawcy sprzedają tylko na terenie USA, to nie ma żadnego powodu- łatwiej jest sprzedawać z USA do USA. Cło i podatek na niewielkie ceny to bez znaczenia dla mnie, ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Pomoc w zakupach w USA !! Zapraszam Sylwia 793683617

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×