Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KrzysGdynia

Zmarl mi tata , Jestem Sam ! Chce pracowac

Polecane posty

Zmarł mi tata , z mama niewiem co sie dzieje od urodzenia , jestem sam ucze sie w zawodzie elektormechanik samochodowy, dorabiałem troche na lewo ale to nie jest praca, mam 18 lat moge sprzatac i pracowac 24 na dobe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi z powodu Twojego
Taty... A z ciekawości - zostałeś zupełnie sam? Gdzie teraz mieszkasz? Z czego się utrzymujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
współczuję...............nie mogę Ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam , dalej gdzie mieszkałem tylko ze zamiast chodzic do szkoły bede pracował w swoim zawodzie jako kontynuacja nauki za gora 800 zł mam młodszego brata i nie chce go oddac nikomu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam , dalej gdzie mieszkałem tylko ze zamiast chodzic do szkoły bede pracował w swoim zawodzie jako kontynuacja nauki za gora 800 zł mam młodszego brata i nie chce go oddac nikomu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixipixiiiiiii
tak,jasne...glupi gowniarzu..nudzi ci sie???????????????..to sie wez za lekcje dzieciaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixipixiiiiiii
kliknijcie w nick tego pierdolniętego łebka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiko
Nie wiem czy moge Ci jakos pomoc. W Trojmiescie juz nie mieszkam no i nie znam Ciebie. Napisz cos wiecej. Chcesz sie przeniesc do Olsztyna? Moja Mama potrzebuje pomocy w domu bo jest juz starsza i nie ze wszystkim sobie radzi. (nie wymaga pielegnacji, ale np. nie moze dzwigac). Ale ma wolny pokoj - moze byc dla dwoch osob. Tzn. ja szukam kogos dla niej do pomocy bo mieszkam daleko. Kogos kto nie tylko sprzetanie ale sie nia zainteresuje/porozmawia, itd. Czyli takiego doszywanego czlonka rodziny. Czyli mielibyscie miejsce do mieszkania i jedzenie jesli bys chcial pomoc w utrzymaniu domu w czystosci, gotowaniu od czasu do czasu czy pracy na dzialce. W zaleznosci od ilosi pracy i wzrostu kosztow moze powinniscie sie dorzucic do rachunkow - do ustalenia i o ile bedziesz zarabial. Jak macie mieszkanie po ojcu to moze moglibyscie je wynajac (skoro masz mlodszego brata to pewnie sie uczy a wiec sa wydatki). Co do Waszego wlasnego utrzymania: Oboje macie prawo do renty po ojcu, plus - jesli oboje bedziecie kontunuowac nauke do alimentow od matki, lub w przypadku gdy sie nie wywiazuje do alimentow z funduszu socjalnego. Prawdopodobnie moglbys liczyc na stypendium socjalne z uczelni/szkoly. Oczywiscie duzo zalezy jak umarl Twoj ojciec: wypadek, choroba? Jesli w wypadku to mozliwe, ze przysluguje Wam odszkodowanie + jakas renta od sprawce wypadku czy pracodawcy, jesli wypadek mial miejsce w pracy. Napisz cos wiecej o Was: wiek, przyczyny braku kontaktow z matka-czy macie alimenty, czy przyznano Wam rente. Ile lat ma brat i jakie masz dochody, czy zlozono wniosek o oddanie brata do domu dziecka (wtedy mocno sie liczy czas na znalezienie sposobu by z Toba zostal) pozdrawiam, Katiko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×