Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anaagdańsk

KUS KASY FISKALNEJ GDAŃSK kto ze mną??

Polecane posty

Gość anaagdańsk

http://www.zak.edu.pl/pl/gdansk/kursy/ Witam. Chcę iśc na kurs kasy fiskalnej w szkole w podanym linku. KURS jest JUZ w SIERPNIU! Piszę dlatego ze jezeli uzbiera sie 10 osób kurs bedzie wynosił 545 zł. jezeli ni to ponad 1000zł! dlatego jezeli ktos zainteresowany proszę sie zgłaszać dajmy sobie szanse na tanią naukę jakże potrzebnej rzeczy w nowej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liofinka
szkoda ze nie ma takiego w olsztynie:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...gweg
a dokładnie kiedy sie zaczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwthegw
ja zrobilam kurs na kase fiskalna taki dla mlodziezy, doplacany z ue i placilam za niego...30zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaagdańsk
nie wiem kiedy dokładnie bedzie... mam nadzieje ze uzbiera sie tych 10 os:| no tak to bedzie kurs bardziej profesjonalny. jedyny jaki znalazłam w najblizszym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaagdańsk
up upup ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samooo
545zl to za duzo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka2233
chyba jajca sobie robisz?? obslugi kasy nauczysz sie w 30min. ja za swoj kurs placilam 100zl, najdrozszy jaki widzialam to 200zl. za te 500zl niczego innego cie nie naucza niz za 100 czy 200. zbieraja naiwnych. bozeee skad sie tacy ludzie biora!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaao
czyzby autorka szukala naiwnych??? glupia reklama dla glupich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaagdańsk
oj cholera potrzebuje szybko kursu a nigdzie indziej nie ma! zapisałam sie daawno temu na tanszy ale do dzis do mnie nie zadzwonili. to ma ktoś moze info o kursie kasy w trojmiescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BHP Pomorze
Firma szkoleniowa BHP Pomorze zaprasza na intensywny kurs z zakresu praktycznej obsługi kas fiskalnych. Koszt od osoby 150 PLN. Profesjonalne i aktualne materiały dydaktyczne w tym autorski skrypt (w cenie). Różne modele kas fiskalnych w tym kasa systemowa. Wystawiamy zaświadczenie po zakończeniu szkolenia. Wysoka jakość prowadzonych zajęć. Najlepsze i najtańsze szkolenie z zakresu obsługi kasy fiskalnej na rynku (cena/jakość). bhp3miasto@gmail.com tel. 507-068-365

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×