Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamil1112

Pomysł na biznes/Wypożyczalnia sukienek na każdą okazję

Polecane posty

Gość kamil1112

Mam nadzieję, że trafiłem na dobrą stronkę i uzyskam pomoc od szanowynych formułowiczek. Planuję w swoim mieście uruchomić wypożyczalnię sukienek na każdą okazję. Wydaje mi się, że kobiety mają jednak tą potrzebę, by na każdą okazję móc założyć inną sukienkę. A po co kupować za każdym razem inną, skoro można ją wypożyczyć za rozsądną cenę!!! Pomysł samej wypożyczalni wzrowałabym na wypożyczalni sukien ślubnych. Odpowiedzcie szczerze, która z Was zdecydowałaby się na wypożyczenie sukienki projektu np. Gosi Baczyńskiej ( moja siostra kupuje rzeczy tej projektantki, więc to nazwisko przyszło mi na myśl jako pierwsze) bądź np. jakiejś dobrej firmy, w której sklepie sukienka kosztuje 300 - 800 zł? Albo po prostu sukienkę, której firma jest bez znaczenia, ale bardzo Wam się podoba , a jest nieosiągalna ze względu na jej cenę, dostępność itd. Ile mogłbyście minimalnie i maksymalnie zapłacić za wypożyczenie sukienki? Drogie Panie zachęcam do wypowiedzi, bardzo mi w ten sposób pomożecie.Pomyślałem, że najlepiej będzie jeśli zapytam na kobiecym forum i każda z Was wypowie się w temacie. W końcu każda Kobieta jest inna... macie różne gusta i guściki, wymagania i zapewne orginalne pomysły. A więc do dzieła ....... Pozdrawiam , Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze wzgledu,ze finansowo u mnie good,nie zdecydowalabym sie na wypozyczenie sukienki.bardzo lubie sukienki na rozne uroczystosci i albo je kupujue,albo szyje u krawcowej.i mimo ze potem leza w szafie to to i tak taka wypozyczalnia mnie nie przekonuje. wypozyczenie mojej sukienki slubnej kosztowalo 1600zl.gdzie nowa byla za 2800.sadze ze wypozyczenie wcale nie bylo takie oplacalne. ;] mam nadzieje,ze jakos pomoglam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOMIŚKA
super pomysł. ja chętnie skożystałabym z takiej wyporzyczalni :) myśle że za sukienke znanej projektantki to tak ok 50-70 zł a za zwykłą to tak 20-30... pomyśl też o torebkach gdzieś o tym czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie super pomysł,'wypaśne' sukienki najczęściej ubieram na wesela, a na takie przewaznie chodzę do rodziny czy znajomych dlatego staram sie, żeby na każdą taka okazje wysapić w czyms innym o na takich uroczystosciahc wszysyc mnie przewaznie znaja i pamietaja stroje z poprzednich spotkan. Czasem taka kreacja nie nadaje się juz do kościola czy na sylwestra więc w sumie niektore z nich to zakup jedno czy dwu-razowy. Gdyby w takiej wypozyczalni byl duzy wybor sukienek (ale nie chińskich i tez nie koniecznie jakis znanych projektantow bo te przewaznie sa albo dla mnie za proste albo za dziwaczne) to chetnie bym skorzystala. Moglabym miec na każda okazje inną kreację, jesli była by do teog wypozyczalnia torebek to ja bym sie chętnie przeszla zobaczyc co jest w ofercie. Cenowo mysle, ze krótkie sukienki powinny byc w kwotach 30-50zl, a dlugie 50-70zl. Od jakis ZNANYCH projektantow, gdzie kreacja kosztuje pwiedzmy 500-1000zl wypozyczylabym za ok 100zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się nie sprawdza. W Bielsku była wypożyczalnia sukienek wieczorowych i koktajlowych. Mimo że była przy głównej ulicy niedaleko np salonów sukien ślubnych nawet roku nie przetrwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messka
opcja bardzo fajna biorąc pod uwagę że takiej sukienki nie będziesz nosić nie wiadomo ile razy :D a w szafia miejsca coraz mniej niestety. tak przeglądając różne oferty to trafiłam jeszcze na http://rentnrule.com/ mają bardzo fajne kiecki i rozmiarówkę dość dużą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=GuszCNR-5Lo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie wiem czy to dobry pomysł. Jak ktoś napisał powyżej taka wypożyczalnia nie przetrwała nawet roku. Ale wszystko oczywiście zależy od lokalizacji, cen oraz sukien do wypożyczenia. Myślę,że lepszym pomysłem byłaby wypożyczalnia sukien ślubnych, którą można byłoby zareklamować na http://www.slubeo.pl/ . Oprócz tego poza sukniami ślubnymi można byłoby wypożyczać również suknie wieczorowe lub stroje karnawałowe dla dzieci. Oferta powinna być szeroka, wtedy łatwiej zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinkka
Uważam, że pomysł jest oki, tylko wymaga dobrego rozreklamowania w sieci, tak aby dotarł on do potencjalnych klientek. Na pewno będzie Wam potrzebna stronka i dobra domena. Co do namiarów na domeny- to te są dobre- https://www.swiatdomen24.pl/ Natomiast stronkę możecie ogarnąć na "samouczkach" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×