Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieanoreksja

Co zrobić gdy jest się ofiarą mobbingu?

Polecane posty

Gość nieanoreksja

Moim katem jest wicedyrektorka w postaci 60 letniej zgorzkniałej kobiety, którą mąż porzucił 20 lat temu, zazdrosnej o każde męskie spojrzenie w moją stronę. Trwa to już półtora roku, powoli brakuje mi sił. Jestem szykanowana, obmawiana za plecami i etc. Szef wie o co biega, ale umywa ręce. Co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektaryneczka
Wziąć się do pracy a nie wymyślać bzdury. A jak nie pasuje to poszukac innej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieanoreksja
A Tobie życzę z głębokiego serca, aby spotkało cię to samo. Horror w miejscu. Naprawdę Ci tego życzę i zeby się spełniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaqqqqqqaqaq
Niestety, niewiele możesz. Opcje są dwie: 1. zwolnić się, 2. sąd pracy i sprawa o mobbing (ale pozywa się pracodawcę a nie mobbera). Jeśli wybierzesz opcję 2. powinnaś mieć przygotowane dowody co najmniej z ostatnich 6 miesięcy - nagrania, kwity, zeznania świadków, opinie psychologów, psychiatrów - cokolwiek. Jeśli wiesz, że nie zbierzesz dowodów z takiego okresu - nie ma sensu w ogóle działać w tym kierunku. Jestem w bardzo podobnej sytuacji i ostatecznie decyduję się na wariant 1. Czasem lepiej wybrać zdrowie, niż wątpliwą pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to jest wlasnie chory kraj
Uwazam ze powinnas porozmawiac z szefem ale tak bardziej intensywnie. Skoro on wie jaka jest sytuacja i ze w jego firmie jest babsko ktore stosuje mobing, to chyba bardziej bedzie mu zalezalo na dobrym solidnym pracowniku i na opini o firmie. Mieszkasz w duzym miescie'? Mozesz isc po bezplatna porade prawna, sa takie punkty trzeba tylko poszukac. Ja ci wierze, to musi byc okropne co przerzywasz, takie baby nie maja skrupolow, sa zazdrosne o kazda mlodke. Ja sama bylam keidys na rozmowie, ktora mialam z okolo 40 letnia, ubrana mini udajaca 20stlolatke! Smeim sadzic ze pracy nie dostalam glownie przez to ze bylam za ladna dla tej zakompleksionej krowy. Trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ona wprost mówi Ci jakieś nieprzyjemne rzeczy? Bo jak tak to zawsze możesz włączyć w kieszeni dyktafon i w razie ewentualnej sprawy w sądzie masz dowodzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×