Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etooopiryna

Znowu to samo, za chwile lato,bikini :( ehhhhh...

Polecane posty

Gość Etooopiryna
ale ja wcale nie mam małego B, tylko małe A, mówie,że jakies złudzenie optyczne powstało na tej fotce... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WziWo
Podpowiadacze od skalpela powiększcie sobie mózgi :) Facet brał Cie taką jaką byłaś, ślepy chyba nie jest a skoro Cię chciał, znaczy się mu podobasz. Jeśli masz wyrzuty sumienia no to w psychice siedzi, można do lekarza ale nie chirurga tylko tego od układania w główce hihi. Jeśli boisz się, że Cie zostawi to ja Cię chętnie przygarnę :) Takie cycuszki to zaszczyt pieścić :) Blade? solarium i już lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bxuewbuw
bejbe, ja mam cycki takie, ze nawet A nie mam pelne :D a musze nosic B, bo nawet w Triuphie A80 jest mi za waske ;d nie wiem czemu marudzisz, kup inny stroj, taki z laczeniem w srodku nk jakas kokarda czy plastikiem i juz optycznie sa wieksze ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WziWo
Dla mnie to nie złudzenie optyczne. Przyłóż rękę do piersi, machnij foto będzie porównanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawer
Etooopiryna , nie słuchaj tych obłudników. Faktycznie masz mikroskopijne cyce i już. Twój men ma rację, odkładaj kasę i zamiast na wakacje wal do chirurga bo z takimi cyckami upsss mini-wypryskami daleko nie zajdziesz. A twój men znajdzie sobie normalną dziewczynę z prawdziwym cycem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
bxuewbuw ja mam własnie to samo... A ile masz lat w ogóle? I to samo pytanie do WziWo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczerniłem się co by podszywa nie było Lat 28 Młode chłopaczki koło 15-stki patrzą na "wielkie balony" bo nie wiedzą co się za tym kryje. Dla mnie jak pisałem wcześniej. Cycuszki bombastyczne, w sam raz do pieszczot bez obawy że pękną i silikon wypłynie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksawerrry
Faktycznie biustu nie posiadasz,skóra zaniedbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgljf;lihgkjhjk
to po co wstawiasz najlepsze zdjecie ? po co wstawiasz takiego gdzie pojawia sie zludzenie optyczne ? beznadziejna jest, to wstaw takie gdzie wygladaja tak jak mowisz, dziwna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
pytanie, po co dbac skóre, skoro i tak nigdy nie pokazuje nikomu dekoltu, zawsze jestem zapięta pod sama szyję,heh, pewnie dlatego ta skóra jest taka szara i z krostkami. Wiem,że potrzebuje słonca, ale wstydze sie wyjsz przed dom, jeszcze ktos mnie zobaczy z sąsiadów i będzie przypał. Znowu pewnie będe siedziec w topie i opalac tylko rece i ramiona i tak całe zycie. Co do stroju, brałam jaki był, akurat ten był najmniejszy, nie miałam zbytniego wyboru,ale prawde mówiac nawet nigdy go nie załozyłam, a mam go już dwa lata. WziWo - chociaż Tobie dziękuje za dobre słowo, bo już nawet zapomniałam jak to jest, heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piszę tylko prawdę. :) Dobra rada... mniej krępacji a ciało samo zacznie wyglądać lepiej. Im bardziej będziesz uciekać od słońca tym gorzej będziesz się z tym czuła. Proponuję opalanie wpierw w samotności kilka razy aby nabrać odpowiedniego kolorku, krostki słońce wypali i skóra inaczej zacznie wyglądać. Poszukaj na necie ładnego stroju kąpielowego, rozmiary się na pewno znajdą odpowiednie. Gdzieś kiedyś wyczytałem, bądź w tv zasłyszałem, coraz więcej sklepów oferuje profesjonalne dobranie stanika pod konkretny rozmiar. Troszkę Ci się pierś przy nim podniesie, skóra inaczej po opaleniu będzie wyglądać i samoocena pójdzie w górę i jestem niemal pewny, że zaczniesz się sobie podobać. Jeśli przestaniesz się dzisiaj wstydzić to wrzuć inną fotkę piersi co powiadasz, że nie ma złudzenia optycznego i porównamy. Ja na 100 % obstawiam, że to nie złudzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana nie dołuj sie tak
masz takie piersi jakie masz...wyglądaja normalnie. Jak mozecie pisac,ze ktos ma skóre brzydką!!!!! Opalenizna jest niezdrowa...słyszeliście o tym????? Nie mamy wpływu na to jaki rodzaj skóry mamy. Rozumny człowiek powinien to wiedzieć. A patrzac na skórę autorki widać, ze bedzie opalać sie na czerwono. Czy to jest ładne?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacz
ja mam podobne, ale kocham swoje piersi, uwielbiam się rozbierac na plazy i uwazam ze nie mam sie czego wstydzić! głupia chyba jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobekkk
te cycki nie są wcale małe, nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobekkk
no i w innym staniku na pewno będą wyglądać jeszcze fajniej, bo w tym typie cycki prezentują się słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem jest ale w psychice ertopirynki, tak właśnie jest jak dookoła pisemka rozkładają photoshopowe cycki po gazetach siejąc zament w głowach nastolatek. Większość facetów co faktem niepodważalnym jest lubi spojżeć na większe piersi ale wybierają mniejsze. Dlaczego? Fascynacja wzrokowa rozmiarem u facetów nie odnosi się tylko do piersi ale do każdej sfery która go inetresuje, tak jak np. mali chłopcy lubią ciężarówki ale na codzień jako duzi mężczyźni wolą małe zwinne miejskie autka :) (nie wyobrażam siebie w hummerze, chodź jak go widzę na ulicy to zawsze na niego spojżę) Co do skóry taką cerę również da się opalić na brązowo bez szkody dla skóry tylko z umiarkowaniem i stooopniooowo a nie jednego dnia a teraz głowa do góry i WIEDZ, że masz zajefajniaste cycuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
ale ja nie jestem nastolatką... już dawno nie,jakieś 8 lat mineło już od mojej 18nastki, heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawer
Odezwał się pseudopsycholog hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdeetyy
HAHAHAHA to chyba prowi, toć to b na bank, a moe i małe c! nie wiesz o czym pitolisz kobieto, chyba jeszcze nigdy nia widziałaś małego biustu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie twierdzę, że jesteś nastolatką. Napisałem tylko że takie problemy powstają w wieku lat kilkunastu i ciągną się długo i długo ;) P.s. po zdjęciu można wnioskować, iż jesteś szczupłej budowy ciała co za tym idzie piersi proporcjonalne masz do ciała. Dla mnie 10/10. Ci co piszą, że za małe to chyba nie widzieli na oczy na żywo piersi albo powinni udać się do okulisty (obstawiam u nich -10 na każde oko ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediana 26
WziWo nie podniecaj się tak bo się jeszcze schlapiesz z samego rana. I zjebę od szefa zaliczysz. I koleżanki się będą śmiały. Po co ci to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanikomaaankaa
droga autorka skoro to a według ciebie to znaczy, ze na pewno masz źle dobrany stanik! słyszałaś o stanikomanii? jeśli nie to wpisz w google i poszukaj w necie, znasz swoje wymiary? jak nie to się zmierz i wyniki wpisz tu -----> http://tnij.org/a0bq - do kalkulatora, który obliczy jaki rozmiar powinnaś nosić, następnie kwestia tego, zeby znaleźć stanik od stroju kąpielowego o takim rozmiarze jaki ci wyjdzie, a biust odrazu stanie się jędrniejszy, większy i będzie idealnie wyglądał :) wiem z doświadczenia, a cycki mam mnniejsze od ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annmarry
Kochana! jakbym miała taki biust to bym chyba Pana Boga po stopach całowała! masz piękne piersi i uwierz! duże też nie są fajne... Moja przyjaciółka ma duże C i narzeka strasznie ze skanika dopasowac nie moze ze bluzki się jej zropinają... mi natura dałam malutki bius i to jeszcze w dziwnym kształcie :) Twój jest ładny zaokrąglony jędrny... a moj (choć mam dopiero 19 lat) masakra! bez push up albo przynajmniej twardego stanika sie nigdzie nie mogę pokazac...;/ tak że na prawdę kochana nie masz co narzekać! pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanikomaaankaa
aha i ogólnie zacznij kupować staniki w takim rozmiarze jaki ci wyjdzie z obliczeń kalkulatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktorek 34
Olej zasrany kalkulator i wpadnij do mnie z odpowiednią sumką to ci taki cyc strzelę, że sama zostawisz tego twojego memłaka. Takie powodzenie będziesz miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli po mojemu, brak złudzenia optycznego. Piersi w sam raz i nie ma się czego wstydzić. Stanikomanka dobrze piszę aczkolwiek nie wiem czy to nie reklama, ale z drugiej strony jak ma Ci pomóc to popieram taką formę ;) p.s. Fajna bluzeczka :) Gdzie kupiłaś? p.s. 2 do wszystkich krytykantów: nie odpowiadam na głupie zaczepki, nie chcę się spocić :P tak tak ediana do Ciebie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×