Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hegemonka

szukam oszukanych dziewczyn

Polecane posty

Witam wszystkich! Szukam oszukanych dziewczyn z czata itp przez p.A. z Opola. Sama jestem z nim w związku i wiem ze w trakcie bycia ze mną kręcił na necie z innymi dziewczynami i oszukiwał je.Wiem jedynie o 3 ale z pewnością to kropla w morzu... Chciała bym się dowiedzieć czegoś więcej abym mogła podjąć pewne "ruchy" Jeśli są tu jakieś oszukane to proszę piszcie.. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345654321
ale w jaki sposob cie oszukal wyludzil pieniadze namowil do przestepstwa itp czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345654321
bo wiesz jak tylko cie oszukiwal mowiac ze jestes jedyna a byly inne no to sorry o jakich ty ruchach piszesz kopnac w zad zerwac kontakt i tyle skoro juz wiesz ze cie oszkiwal i wies zo innych to o co ci chodzi czego jeszcze oczekujesz czego potrzebujesz zeby go kopnac w tylek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zadne pieniadze nie chodzi...poprostu zabawial sie z laskami w necie oszukujac je tym samym.jestesmy w zwiazku od ponad roku.chcialabym poprostu wiecej dowodow bo za tamte 3 babki jakos sie wytlumaczyl a za miekka jestem zeby go tak kopnac w dupe... wiem ze to glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem.....
no bardzo głupie jest to co robisz ...skoro miałaś dowody w postaci 3 dziewczyn że Cię oszukiwał i nadal z nim jesteś to ile jeszcze potrzebujesz potwierdzeń 10-20 ?...skoro potrafił Ci ściemnić na temat tamtych znajomości to myślisz że nie wymyśli czegoś na temat następnych ?....naiwna jesteś jak chcesz to sobie bądź z kimś takim bo już teraz widać że i tak od niego nie odejdziesz choćby Cię robił w trąbę prawie na Twoich oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Wam szczescia nie wroze
czy znajdziesz jakies inne oszukane, czy nie... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem.....
hegemonka.....jeśli Ty sama nie będziesz potrafiła zostawić kogoś kto Cię oszukuje nie szanuje to nikt inny za Ciebie tej decyzji nie podejmie ...zastanów się czy warto tracić czas dla kogoś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie to wiem jaka podjac decyzje tylko brakuje mi elementu napedowego czyli kolejnego dowodu bo poki co uklada sie niby dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio byl jakis temat o oszukanych przez neta...wiec pomyslalam ze taki topic moglby mi pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×