Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość purple Lila

Ubieramy faceta do ślubu - garnitur i buty!

Polecane posty

Gość hahahahahahahahahahahahaha*
szoczek - on i tak myśli żeby się przewalić z tobą w noc poślubną a nie to jaką szmatę będziesz miała na sobie :D co za tępe i puste debilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same pieprzone miastoki tu
jakby facet mi mówił co mam założyć z ten dzień i w ogóle na co dzień to już dawno byłoby bye bye :D pewnie jest jednym z tych "co to nie są , och ach i ą, ę " a jak się kran zdupcy to dzwoni do hydraulika bo nie chce sobie łap pobrudzić?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoczek
sama jesteś debilką jeśli nie liczysz się ze zdaniem swojego faceta, co to jest wtedy za związek: ja sobie, on sobie? dla mnie bezsens i debilizm totalny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same pieprzone miastoki tu
szmatko w naszym związku jeden drugiemu nie mówi co ma założyć:D galerianka się znalazła :D skąd cię wytrzasnął z centrum handlowego?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak zgadłaś z tych terenów jesteś ?" można tak powiedzieć ... byłem kiedys tam po krawaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz regres jak faceta cale zycie ubierala mama to wole nie ryzykowac " skoro ubierała to i karmiła go prała za niego i sprzątała ;) Niezły materiał na męża bierzesz :P I tak sporo ryzykujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz regres jak faceta
tak sie sklada ze sporo innych rzeczy mial opanowanych, np odkurzanie, zmywanie, mycie okien. poza tym ma 2 rece, umie na siebie zarobic i ma troche oleju w glowie. nie upadlam na glowe zeby brac sobie na glowe kaleke zyciowa ale co poradzisz na nadopiekuncza matke? a chlopak co do ubioru niestety zbyt wyrafinowanego gustu nie wyksztalcil. ale sobie poradzilam, zabralam chlopaka za granice, 1000km od mamusi i szybko zalapal wlasciwy pion :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ok ;) zle zinterpretowałem Piwo z sokiem malinowym facetem jesteś sorry zawsze myślałam że kobieciną i to od 30 juz lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Kazika
Gdzie udać się po męskie buty? Pokażcie w ogóle co kupiłyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa para
Mój TŻ kupił garnitur w Pasażu Weneckim w Krakowie za jakieś 1500 zł ze wszystkimi dodatkami, (garnitur, koszula, krawat, spinki, etc) tu jest adres tego sklepu -> http://www.pasazwenecki.pl/mrprestige.php Natomiast buty kupił sobie taneczne, robione na wymiar, bo ma trochę nietypowe i duże stopy - buty ze skóry - 190 zł tu jest adres firmy w której kupował buty -> http://www.akces2.com/meskie-obuwie-slubne-i-wizytowe.html Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj facet umie sam sie ubrac, ale mimo tego woli ze mna chodzic na zakupy:) Poza tym nie zapominajcie, ze garniak musi byc dopasowany do sukni, czyli jak suknia ecru to ganitur ciemna czekolada np. itd. I jakos nie widze mojego faceta, ze odrozni kolor koszuli smietankowy od bialej albo ivory;) Poza tym suknie sluben tez przewaznie z kims wybieramy, a ze umowilismy sie z N, ze dopiero zobaczy mnie w dniu slubu to na zakupy zabieram siostre:) A co do tematu to mi najbardziej podoba sie klasyka, czyli ciemny garniak, porzadna koszula na spinki i jedwabny krawat. Jak przegladalam strony z garniturami to najbardziej podobaja mi sie Vistuli Lantiery, ale zobaczymy w sklepach co najlepiej lezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my nie mieszkaliśmy
nie rozumiem jak można kogoś do ślubu ubierać? mój jakoś sam potrafił wszystko sobie wybrać, powiedziałam mu tylko w jakim kolorze będzie moja suknia i to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie na przykład nie wyobrażam, żeby mój narzeczony poszedł sam np. po pracy do galerii handlowej i sam wybierał, przymierzał i radził się sprzedawców. Musicie być bardzo dziwne, jeśli nie chcecie iść razem z narzeczonym na zakupy by wspólnie wybierać garnitur, koszulę, buty, spinki itd. Normalnie nie mieści mi się to w głowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja należę do tych klasycznych. Lubię, kiedy facet ma czarny, standardowy garnitur bądź jeszcze lepiej smoking. Jeśli chodzi o buty, fajne jest obuwie męskie lakierowane. Widziałam takie na http://www.unicoshoes.pl/buty-meskie i bardzo mi się podobały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój chłopina sam się stroi :) Przedstawił mi jak chce, żeby wyglądać tego dnia, zaskoczył mnie, bo myślałam, że nie przywiązuje do tego uwagi ;) Czarny matowy garnitur, do tego błyszcząca klapa, biała usztywniana koszula, mucha i czarne lakierki Wiem, że zaraz wiele osób mnie skrytykuje za muchę do garnituru, ale mam to gdzieś ;) Podoba mu się i tak będzie :) Tak zwany black tie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego garnitur będzie szyty na miarę, wyjdzie niedrogo, bo sklep jest daleko poza Warszawą i to sklep jego znajomego, więc tanio go policzy ;) A co do butów lakierek, to znacie jakieś sklepy, żeby były w miarę niedrogie? Bo te co oglądaliśmy to w granicach 350-450 zł... droższe niż moje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupowal ktos z was garnitur tutaj www.magdalena.olsztyn.pl musze kupic mezowi niebawem i zastanawiam sie gdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość sklepowych garniturów zazwyczaj nie leży tak jak trzeba, dlatego na tak szczególną okazję lepszym rozwiązaniem jest uszycie garnituru na miarę. My korzystaliśmy z usług pracowni http://vratelli.pl , oprócz garnituru zamawialiśmy też koszulę i krawat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahasia
Zgadzam się, nie kup czegoś tandetnego bo wszyscy później będą na niego patrzeć. Przy takich okazjach najlepiej wcześniej zamówić garnitur na miarę, mój mąż miał ze Spilliaert i leżał idealnie, najważniejsze to czuć się wygodnie przez tyle godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodika
ja ubrałam faceta na noor.pl - świetne mają garnitury, dobrze skrojone i dobrej jakosci. wydaje mi się że to doskonała opcja - warto czasem się rozglądnąć za różnymi opcjami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o garnitury to tylko szycie na miarę a tym bardziej garnitur ślubny. My skorzystaliśmy z oferty https://krawieczdojazdem.pl Fachowa rada, super tkaniny i mnóstwo możliwości. A co najważniejsze dla mojego faceta... nie trzeba jeździć po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie najważniejsze to, aby garnitur dobrze "leżał" na panu młodym :) widziałam już tyle koszmarków: za duży garnitur, za mały, za krótki nogawki... Warto się przejechać do profesjonalnego salonu np. Roland Moda Męska gdzie profesjonalnie doradzą w kwestii garnituru i modelu. Jeśli samemu się nie ma o tym pojęcia to lepiej się za to nie brać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zakupu garnituru warto poszukać mniejszych sklepów na obrzeżach miast. Niejednokrotnie przekonałam się, że w takich można kupić naprawdę solidne i ładne garnitury za połowę ceny. Pozwolę sobie też zostawić tu małe przypomnienie http://cafeteria.pl/jakie-buty-do-garnituru-jak-dobrze-dobrac-buty-meskie-do-koloru-garnituru-i-okazji/ jak dopasować buty do garnituru. Przyda się nie tylko Panu Młodemu, ale również gościom, którzy potrafią zaskakiwać swoimi kreacjami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość000012
Ja mojego lubego obkupiłam w pako lorente. Jak to się mówi od stóp do głów :D raz że mają rzeczy świetnej jakości a dwa że w mega przystępnych cenach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi88

Polecam Ci Pako Lorente, ubiorą Ci tam faceta od stóp do głów. Dosłownie 🙂 Mają tam wszystko, garnitury, koszule, marynarki, spinki. Wejdź do nich na stronę i sama sprawdź bo cena w porównaniu do jakości śmiesznie niska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×