Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość yanoulla

JESTEM MĘŻATKĄ ALE POCIĄGAJĄ MNIE KOBIETY I MAM OCHOTE NA ....

Polecane posty

Gość yanoulla

WITAM:)JESTEM O PIĘCIU LAT MĘŻATKĄ.NASZ ZWIĄZEK UWAŻAM ZA UDANY ALE OD PEWNEGO CZASU BARDZO POCIĄGAJĄ MNIE KOBIETY I NIE UKRYWAM ŻE CHCIAŁABYM SPRÓBOWAĆ I PRZEKONAĆ SIĘ JAK TO JEST Z DRUGĄ KOBIETĄ...CZY KTÓRAŚ Z WAS MA TEN SAM PROBLEM?POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ty pierwsza nie ostatnia spora ilosc kobiet ma pociag do innych niewiast, rzeczą wyjatkową jest to gdy naprawde chcesz to zrealizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda nie jestem w takiej sytuacji jak ty dokladnie, u mnie bylo jak, jestem z facetam 3 lata, zawsze bylam otwarta, jakies pocalunki z dziewczynami, dotyk itp a ostatnio "przespalam sie" z ta sliczna dziewczyna, ehh bylo cudownie, delikatne pocalunki, zapach jej wlosow, gladka skora, wszytsko robila tak niewinnie... to bylo cudowne doswiadczenie! faceci na sex kobiety z kobieta podchodza innaczej niz kobiety z facetem, moj nie odebral tego jak zdrade, byl troche zazdrosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yanoulla
no właśnie:)dlatego chciałabym spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co widze ciezko jest znaleźc zdecydowaną duzo o tym mysli zreszta topiki o seksie K+K dosyc czesto sie pojawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yanoulla
nie chciałabym iść z kobietą do łożka,zabawić się i po wszystkim wstać i zapomnieć o niej...chciałabym poznać kogoś kto będzie dla mnie kumpelą z którą mogłabym nie tylko uprawiać sex ale i wyskoczyć gdzieś na kawke,pogadać o babskich sprawach i nie tylko..Miałam kiedyś małą przygodę ale skończyło sie tylko na niewinnych pocałunkach:)Nie starczyło mi odwagi wtedy na więcej......Do dziś żałuje że nie zrobiłam wtedy następnego kroku do przodu ale poprostu zabrakło mi odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perlinka
eh mam tak samo... jestem ze swoim 4,5 lata i gadałam z nim na ten temat (ale niewinnie bo tylko o całowaniu, nigdy z kobietą sie nie całowałam) powiedzial ze to było by dla niego gorsza zdrada niż z facetem... i co ja biedna mam zrobić?/?? nie chce go stracić przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yanoulla
Mój też by to potraktował jako zdrade-perlinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perlinka
yanoulla----> hmm,,, też maże o takiej przyjaciółce,,, skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perlinka.....co to za facet? ale niestety tak jest ze dla niektorych taki seks to zdrada, a dla niektorych zdradą to nie jest. Myse ze to przychodzi z wiekiem, mlody zazdrosny, starszy juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yanoulla
perlinka-wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Z.U.L.I. P.
www.pzulip.gow.pl Państwowe Zakłady Utylizacji Lezbij i Pedałów zapraszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yanoulla
dziewczyny powiem tak:)Przypuszczam że co najmniej 50% facetów podnieca widok dwóch kochających sie kobiet ale mało który przyznaje się do tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perlinka
szkoda,,, bo ja małopolska... mój facet ma 26 lat, praktykujący i wierzący katolik hehe a nie wygląda :) jest łysy wielki i ogólnie wygląda jak orzroniarz na disco ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yanoulla
hehe-perlinka:):)To mamy coś wspólnego:)Mój taki sam jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz miałam okazje spróbować jak to jest z kobietą ....nawet ona zaczeła się do mnie "dobierać " niestety wtedy mnie to nie pociągało a teraz...hmm czasem myślę jak to by było ....ale to tylko fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perlinka
yanoulla :) ile masz lat? coś czuje że możemy mieć jeszcze kilka wspólnych spraw 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Z.U.L.I. P.
Sezon skupu ogłasza się za otwarty. www.pzulip.gow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yanoulla
perlinka-jestem starsza od Ciebie:) Mam 28lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedstawicielka-elka
Perlinka ja też jestem z małopolski. mam 28 lat, męża i dobry seks z nim..ale ostatnio mysle o kobiecie.. Mój mąż nie ma nic przeciwko..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perlinka
ja mam 22... może jakaś fotka liwia123@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yanoulla
douwe egberts:)100% racji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yanoulla
elka-tylko pozazdrościć takiego męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedstawicielka-elka
Pisałam,ze narazie mysle o tym..dlatego fotek nie przsyłam ot tak :) Jeżeli któras jest ciekjawa to powiem,ze pracuję jako przedstawiciel wiec musze jakos wygladac..:) Ogólnie: brunetka, 165 cm , 57 kg, 75d :) i mnostwo pomyslow..w seksie..poki co szukam "kolezanki" A mąż...super człowiek i zna moje potrzeby dlatego niczego mi nie zabrania..no moze nie chce bym uprawiala seks z mezczyzna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yanoulla
rowerka spokojnie:)Na czytaniu nie musi się skończyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjny
a moja zona to ma fantazje ze robiz to z kobietą a potem ja kocham sie z nią a ona na to patrzy...taka zona to skarb ;).......małopolska? witam w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×