Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasskass

ubranie na obrone pracy licencjackiej

Polecane posty

Gość kasskass

hejj powiedzcie mi co mam sobie kupic na obrone? jak mam sie ubrac ? czy jakas sukienka czy strój galowy? mozecie cos doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeebee
a może dziewczyna chce sobie coś ładnego nowego kupić z tej okazji :):) może coś takiego pomiędzy klasyczną elegancją, a strojem prawie codziennym (oczywiście zależy kto jak się ubiera) np. sukienka z bolerkiem http://www.naia.pl/sukienka-z-bolerkiem-001-24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutek-srutek
ladna, mialam cos podobnego na obronie licencjata. Jednak magistra bronilam w straszne upaly, mialam sukienke kremowa w ukosna zielona krate, skromna, na to narzucilam kremowa jedwabna bluzeczke z krotkim rekawkiem- bylam cala mokra, nie tylko z wrazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chujowa sukienka z bolerkiem
ja bym cie wyjebała za drzwi :P z czego ty zdajesz ten licencjat z pracy czy wyglądu ..jak z wyglądu to na chuj ci studia,te 3lata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, niech zalozy worek po ziemniakach bo wkoncu liczy sie to co ma w glowie a nie na sobie... sprawa jest prosta jesli bedziesz miala na sobie ciuchy eleganckie ktore dodadza ci pewnosci siebie bedziesz bardziej przekonujaca w tym co bedziesz mowic, jednym slowem komisja uwierzy ze wiesz dobrze o czym mowisz :P badania potwierdzaja ze wolimy ludzi ladnych, dobrze ubranych itd, dlatego tez w reklamach mamy praktycznie same modelki i pieknych chlopcow, co przypadeK?? obrona licecnjatu to jak rozmowa kwalifikacyjna, czy na rozmowe o prace tez zalozylybyscie byle co byle bylo "na galowo"? nie wydaje mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna sobie skądś tam
stosownie do sytuacji to napewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za studentka
jesli pyta co zalozyc na obrone, to tak jakby spytala co zalozyc na pogrzeb..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqaaaaaaaaaaaaaaa
ale sie czepiacie.... dziewczyna po prostu sie pyta a wy zaraz ze to nie rwia mowy ze lizy sie to co ma sie w głowie. ja pierdolę. no oczywiscie że tak. ale przeiez nie wyskoczy w worku po ziemniakach. moze miala na mysli czy lepiej bedzie spodnie w kancik czy spodniczke przed kolano, co bardziej wypada- jakie jest wasze zdanie.... troche wyrozumiałosci ludzie;) autorko- tez mam ten problem :P ale w sumie duzo zalezy o pogody. jesli bedzie cieplo (a powinno) to spodnica przed kolano, szara taka zwiewna ale dosc elegancka, i do tego bluzeczke tez elegancja z krotkim rekawem tylko jeszcze nie zdecydowałam czy białą czy czarną. ale chyba czarną, bo buty tez mam czarne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwolicie ,że tylko cytnę
o co chodzi? ze to nie rwia mowy ze lizy sie przetłumacz to zdanie matołku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasskass
lol wy jestescie chyba malo inteligentni jesli wypisujecie ze to nie jest wazne jak sie ubrac na obrone.. wazne jest i to bardzo, nie tylko ze względów estetycznych, ale tez dobrych manier i lepszego samopoczucia. dziekuje tym co napisali co zalozyc a tym ktorzy skrytykowali temat w pewien sposob... radze by nie wypowiadali sie jesli nie maja na celu pomocy w wybranym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórzana garsonka bedzie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasskass
muszę się wam pochwalić tym co kupiłam :)) http://www.everynature.pl/data/collections/2010_08.jpg ta spódniczusia i biala bluzeczka pod szyje ale z krótkim rękawkiem, i takim delikatnym żabocikiem nieodstającym.. w sumie to raczej falbanki są a nie żabot.. jestem zadowolona :) jak na szybki zakup to niezle wyszło, tylko wiadomo u mnie nie lezy tak super jak u tej laski na fotce, bo niestety mam boczki co za tym idzie jestem szersza w biodrach, ale ładnie maskuje ta spódniczka wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja być może kiedyś magister
ja na mgr mam uszyty kostium marynarka spódnica bądź spodnie w tym samym kolorze ;) no i biała koszula ,jak będą upały to napewno lepiej chyba iść w spódnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobienieobecna
Jeśli założysz byle co to okażesz brak szacunku komisji. Jak by nie było to bardzo ważny egzamin więc nawet jeśli ktoś nie lubi sukienek czy eleganckich garsonek to na ten egzamin powinen włożyć coś ekstra. Oczywiście, komisja nie ocenia za wygląd, ale nie zmienia to faktu, że obowiązują pewne umowne zasady. Nawet tam gdzie dziewczyny z racji wybranego kierunku są typowymi chłopczycami, choć ten jeden raz (a potem jeszcze na obronie magistra) powinny pokazać klasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona fiona
na miasto... na co dzień... nawet na wieczor... ale na bank nie na obrone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa___89
mam obronę tuż tuż, jak dla mnie to aparycja, zawsze się liczy..więc planuje ubrać prostą klasyczną czarną sukienkę, bez rękawków, bez dekoltu, przed kolanko, na to jasną cielistą marynarkę, do tego szpilki, i jasną małą torebeczkę, na głowie jakiś klasyczna upięta fryzurka i bardzo delikatna biżuteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie, Jeśli szukacie eleganckiej garsonki lub kostiumu np. do pracy, to zapraszam do mojego sklepu For You Prestige w Galeri Handlowej Bemowo. Moje klientki obsługuję osobiście i aktywnie doradzam w doborze kreacji. Więcej informacji na stronie: www.foryouprestige.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elegancka skórzana garsonka bedzie najlepsza = elegancka i seksowna zarazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juto mam obronę i ubieram się: czarne rurki plus biała bluzka bez napisów na krótki rękaw plus żakiecik biało-czerwony w paski plus czerwone balerinki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne rurki to świetny pomysł, sama miałam podobną stylizacje. Założyłam czarne spodnie i koszule do tego założyłam świetny biały żakiet. Myślę, że jest to świetny wybór na obronę licencjatu jak i magisterki. Świetne żakiety damskie mają na stronie https://zoio.pl/odziez-damska/zakiety. Dodatkowo oprócz spodni można je założyć do spódniczka czy sukienek. Taki elegancki element garderoby z pewnością nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×