Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juza

Nadmiernie pocenie się

Polecane posty

Gość Juza

Witam wszystkich. A więc mam taki problem, że mniej więcej od roku nadmiernie się pocę ( mam 15 lat). Chciał bym to jakoś zwalczyć. Pocę się na całym ciele, najwięcej pod pachami, na całej twarzy, i na rękach i nogach. Nie wiem jak temu zaradzić. Aktualnie stosuję Rexona Men w sztyfcie. Przed tym stosowałem adidas men w kulce. A kiedys tam antidral ( chyba ten z apteki). Przy użyciu wyszstkich nadmiernie się pociłem i nic nie pomagało, nawet ten antidral. Wystarczy 5 minut chodzić w koszulce i już cała mokra. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juza
Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada...
ja też miałam taki problem...zwalczyłam go etiaxilem pomaga w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilcia
Do dobrej rady Ale nie pomaga na dłonie i stopy.Działa tylko tam gdzie sobie nim posmarujesz.JA też mam ten problem i próbowałam już wszystkiego.Na pachy rzeczywiście dobry jest etiaxil,ale także pomaga iwostin i antidral. Wszystkie działają tak samo,a te dwa ostatnie są dużo tańsze. Do Juzy Radzę poszukać w hormonach. Nadmierne pocenie najczęściej występuje przy nadczynności tarczycy, ale także przy niewydolności nerek lub wątroby,lub cukrzycy. ale przede wszystkim na skutek stresu.Mnie się pocą dłonie i stopy jak jest mi gorąco.A Tobie?I powiem Ci szczerze,że jeszcze nie znalazłam skutecznego środka na zwalczenie tego problemu. Stosowałam różne leki (ziołowe i na receptę)ale nie przynosiły żadnego rezultatu.Wydaje mi się,że u mnie problem nad potliwości związany jest z hiperprolaktynemią,ale nie jestem pewna. Może ktoś ma to schorzenie i u niego także występuje nadmierne pocenie. Pomóżcie.Będę wdzięczna za jakiekolwiek porady.Ale Ty Judo poszukaj, może masz nadczynność tarczycy.Wtedy jest to tylko objaw i po skutecznym leczeniu minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juza
No dzięki sprawdzę ten etiaxil. A co to tego pocenia to żeczywiście pocę się,gdy się stresuję ( Często w szkole) . Pojadę kiedys do lekarza i popytam o tej nadczynności tarczycy lub innych chorób. Dzięki, że ktoś wogóle odpisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×